PDA

View Full Version : Ангел Хранител / Общуване с Ангелите



samuil beladjiev
03-18-2016, 20:33
Здравейте, готови ли сте да навлезете в един нов свят, където ще можете да общувате с невидимото, ако да, то това е вашата тема.
Щом четеш този текст значи е трябвало така да стане, и това не е случайно!
Имали ли сте чувство, че някой в момента ви наблюдава отстрани, някакви леки докосвания по тялото, или да видите някаква светлина, която е много искряща със периферното зрение?
Да. Това са енергиите на ангела около вас, докато четеш това той в момента е до теб.
Можеш да призовеш своя Ангел Хранител по всяко време, той с радост ще ти помогне, ако се нуждаеш от някаква помощ!
Не е нужно никакви ритуали или тем подобни.. просто изричаш на глас например ''Мой скъпи Ангел хранителю, призовавам те!'' или каквото ти идва на сърце, ще усетиш присъствието му, можеш да го помолиш за знак, но имайте предвид, че няма да се появи една искряща светлина пред вас, и ангел в плътност да започне да ви говори.
Те комуникират чрез знаци, например като виждаш през деня еднакви повтарящи се числа, монети, пера на необичайни места. комуникират чрез мисли, чрез чувства, може изведнъж да се почувствате супер изпълнени с любов, радост..
Някой път може да изникнат някакви мисли в главата ви изведнъж, а някой път и да чуете неговия глас.
Случвало ли ви се е изведнъж да ви дойде в главата да започнете да тренирате нещо/рисувате/пеете/пишете, или каквото и да е? да се вдъхновите изведнъж да правите нещо, еми.. това не сте вие, ами те, давят ви воля и кураж, днес са ви помогнали поне няколко пъти без да го осъзнавате, но връзката ви може да стане по-голяма, просто трябва да го попитате, можете да напишете за ангела хранител в интернет да прочетете малко, само искам да знаете, че те са верни приятели без его, не ги интересува лошите ви черти, те гледат само добрите! И имайте предвид най-важното, те никога няма да се намесят без вие да го поискате, защото закона за свободната воля важи. Помнете, че те това чакат, не си мислете че сте нахални, те с радост ще помогнат, и после ще са много щастливи, просто го направете без страх! Дори и да не получите някакъв знак не се отчайвайте, не идва винаги на момента, може някой приятел или познат да отговори на въпроса ви, можете да го прочетете някъде, или със повтарящи се събития, повтарящи се числа и например като виждаме постоянно един и същи човек да ни покажат, че са с нас, те ни дават мир и спокойствие, призовете го на тихо и спокойно място, най-добре насред природата според мен, но може и у вас, навсякъде! но за да го чуете трябва да е спокойно..
от днес нататък помнете, че те винаги са с вас и вие не сте сами! когато се нуждаете от верен другар, който да е до вас - повикайте го! :)
Също така можете да му пишете писмо, например ''Мой Ангеле'' и излейте всичко, което чувствате със сърцето си, но никога за неща като пари, или самозадоволство!! ако се нуждаете наистина от помощ, благодарете му предварително и после изгорете листа, няма да го приемат ако не го изгорите!! Еми.. това е от мен, надявам се да съм ви помогнал ^^

inewton
03-18-2016, 20:37
От кой диспансер идваш?

samuil beladjiev
03-18-2016, 20:39
От никой, но знам от къде дойде тази твоя мисъл, от ограниченото ти его! :)

npp
03-20-2016, 13:23
Здравейте, готови ли сте да навлезете в един нов свят, където ще можете да общувате с невидимото, ако да, то това е вашата тема.
Щом четеш този текст значи е трябвало така да стане, и това не е случайно!
Имали ли сте чувство, че някой в момента ви наблюдава отстрани, някакви леки докосвания по тялото, или да видите някаква светлина, която е много искряща със периферното зрение?
Да. Това са енергиите на ангела около вас, докато четеш това той в момента е до теб.
Можеш да призовеш своя Ангел Хранител по всяко време, той с радост ще ти помогне, ако се нуждаеш от някаква помощ!
Не е нужно никакви ритуали или тем подобни.. просто изричаш на глас например ''Мой скъпи Ангел хранителю, призовавам те!'' или каквото ти идва на сърце, ще усетиш присъствието му, можеш да го помолиш за знак, но имайте предвид, че няма да се появи една искряща светлина пред вас, и ангел в плътност да започне да ви говори.
Те комуникират чрез знаци, например като виждаш през деня еднакви повтарящи се числа, монети, пера на необичайни места. комуникират чрез мисли, чрез чувства, може изведнъж да се почувствате супер изпълнени с любов, радост..
Някой път може да изникнат някакви мисли в главата ви изведнъж, а някой път и да чуете неговия глас.
Случвало ли ви се е изведнъж да ви дойде в главата да започнете да тренирате нещо/рисувате/пеете/пишете, или каквото и да е? да се вдъхновите изведнъж да правите нещо, еми.. това не сте вие, ами те, давят ви воля и кураж, днес са ви помогнали поне няколко пъти без да го осъзнавате, но връзката ви може да стане по-голяма, просто трябва да го попитате, можете да напишете за ангела хранител в интернет да прочетете малко, само искам да знаете, че те са верни приятели без его, не ги интересува лошите ви черти, те гледат само добрите! И имайте предвид най-важното, те никога няма да се намесят без вие да го поискате, защото закона за свободната воля важи. Помнете, че те това чакат, не си мислете че сте нахални, те с радост ще помогнат, и после ще са много щастливи, просто го направете без страх! Дори и да не получите някакъв знак не се отчайвайте, не идва винаги на момента, може някой приятел или познат да отговори на въпроса ви, можете да го прочетете някъде, или със повтарящи се събития, повтарящи се числа и например като виждаме постоянно един и същи човек да ни покажат, че са с нас, те ни дават мир и спокойствие, призовете го на тихо и спокойно място, най-добре насред природата според мен, но може и у вас, навсякъде! но за да го чуете трябва да е спокойно..
от днес нататък помнете, че те винаги са с вас и вие не сте сами! когато се нуждаете от верен другар, който да е до вас - повикайте го! :)
Също така можете да му пишете писмо, например ''Мой Ангеле'' и излейте всичко, което чувствате със сърцето си, но никога за неща като пари, или самозадоволство!! ако се нуждаете наистина от помощ, благодарете му предварително и после изгорете листа, няма да го приемат ако не го изгорите!! Еми.. това е от мен, надявам се да съм ви помогнал ^^

дано (да) не се окаже, че така си упътил някого да общува със сатанински ангел(и)

DoctorSatan666
03-20-2016, 13:47
Също така можете да му пишете писмо, например ''Мой Ангеле'' и излейте всичко, което чувствате със сърцето си, но никога за неща като пари, или самозадоволство!! ако се нуждаете наистина от помощ, благодарете му предварително и после изгорете листа, няма да го приемат ако не го изгорите!! Еми.. това е от мен, надявам се да съм ви помогнал ^^
Недей заблуждава хората! Освен да се изгори писмото, трябва да си здравно осигурен и с направление от здравната каса с печат - слагаш го под възглавницата заедно с потребителска такса 2.40 и нямаш грижи.

npp
03-20-2016, 19:01
Недей заблуждава хората! Освен да се изгори писмото, трябва да си здравно осигурен и с направление от здравната каса с печат - слагаш го под възглавницата заедно с потребителска такса 2.40 и нямаш грижи.

да не се бъркаш с феята на зъбките?!

DoctorSatan666
03-21-2016, 07:43
да не се бъркаш с феята на зъбките?!

Не, въпреки че е в същата категория.

RagioL
03-23-2016, 15:50
Не, въпреки че е в същата категория.

аватара ти ме депресира

RagioL
03-23-2016, 15:53
напомня ми каква мерзост е в момента гръбнака на европа

RagioL
03-23-2016, 16:03
та по темата
защо ли аз не се нуждая от ангели хранители

samuil beladjiev
03-23-2016, 17:51
Леле.. вие ме изненадвате! Исках да споделя нещо полезно, а с вашите празни постове... RagioL, повечето мотивации и проблеми, от които си се измъкнал са техни дела ;) нямаше смисъл да си губя времето за заспали хора ...

DoctorSatan666
03-23-2016, 19:08
аватара ти ме депресира

напомня ми каква мерзост е в момента гръбнака на европа

Знам, и на мен ми се повръща от всичко това. Всъщност не ме бърка толкова това в какви заспали мекотели са се превърнали западноевропейците - това лесно се оправя. Дразни ме това че се опитват да унижощат европейските народи генетично, не само икономически, политически и културно. И никой не вижда колко бързо и неусетно (в исторически план) ще се променят нещата, никой не осъзнава как тази марксистка чума заличава не само онова, което е силно и стойностно, но и ще заличи изобщо всяка бъдеща възможност за създаване на нещо доблестно. Идеите и хората са преходни, само кръвта е вечна...

Ivaaaaa
03-23-2016, 19:10
А те мислех за интелигентен.

DoctorSatan666
03-23-2016, 19:33
А те мислех за интелигентен.

Странно, аз пък никога не съм те мислил за интелигентна. :lol:

Ivaaaaa
03-23-2016, 19:57
Поне съм готина и чувството ми за хумор не е претърпяло резекция за разлика от твоето. За човек, вероятно поддръжник на хитлер и националсоца, се изразяваш доста примитивно. Както и да е. Живей си в хуба-бубата.

golemiq_korab_minava
03-24-2016, 07:02
Знам, и на мен ми се повръща от всичко това. Всъщност не ме бърка толкова това в какви заспали мекотели са се превърнали западноевропейците - това лесно се оправя. Дразни ме това че се опитват да унижощат европейските народи генетично, не само икономически, политически и културно. И никой не вижда колко бързо и неусетно (в исторически план) ще се променят нещата, никой не осъзнава как тази марксистка чума заличава не само онова, което е силно и стойностно, но и ще заличи изобщо всяка бъдеща възможност за създаване на нещо доблестно. Идеите и хората са преходни, само кръвта е вечна...
Не разбирам защо продължаваш на споменаваш Маркс, Ленин и разни червени цветове, при положение, че СССР отдавна рухна и Европа прие противоположното направление на създадената от САЩ Западно Европейска система, основана на либерални ценности и умешване в хомогенен разтвор на различни култури?

Някои като ауриса ще питат, защо пак Америка. Ами след военна Европа е изцяло раздробена и разпокъсана. Не само Германия, Италия. Франция също пада под американското крило, от което е е ''освободена''.


И какво става днес?! Разбъркаха Арабския свят, предизвикаха милиони имигранти с коренно различни култури, ценности, самосъзнание, религия, идентичност да залеят Европа.

ЕС не е готов за това, но да се съпротиви означава да каже край на своето собствено идеологично съществуване, да се самоунищожи, да изгради нови основи. Ама Меркела стои си и праска чиикиии на Обама, защото в Германия има 100 разположени американски военни бази, а бодигардовете й са американски генерали.


Съгласен съм, че това изкуствено умешване на расите няма да го бъде.

Всеки търси корените си. Отнемеш ли същността на някого, то ти го обеличаваш.
Всеки има враг. Човек, който няма враг, не уважава и себе си.

Различията между народите, между цивилизациите са големи и колкото и да им се вярва на някои хора, че всички сме еднакви и можем да живеем общо, това само ще доведе до ескалация, разединение или поява на трети пол.

Американците са доста умешени, макар и да си имат проблеми с негрите, но този номер в Европа не върви - довежда до война.

Ако пък върви, ние след 100 години ще сме брадясали ислямисти.




В момента битката между САЩ и Русия. Европа не е фактор. Ако Русия победи, славянските народи взимат топката.






От страни изглежда конспирация и нарочно така е направено да изглежда. Хората са продукт на една системата, в която трябва да вярват, пък дали истината е пред очите им, е все тая.



Не всички са слепи, но на масата не може да го обясниш.

Ставало е тема за политика с колеги, които не са мислили и следели пълноценно събитията. Просто те не знаят на кой свят се намират, няма и смисъл да им обясняваш. Аз си мълча, защото и им слушам великите размисли, уникално логични заключния и за съжаление не мога да се включа в разговора. Не виждам и смисъл.

Ако не сам, никой няма ти налее акъл. Света се управлява от хора, които определят какво ще се случва на народа, а не обратното, макар и народа да има голяма огромна отговорност с неговия характрер и най-вече - глупост.

DoctorSatan666
03-24-2016, 12:42
Не разбирам защо продължаваш на споменаваш Маркс, Ленин и разни червени цветове, при положение, че СССР отдавна рухна и Европа прие противоположното направление на създадената от САЩ Западно Европейска система, основана на либерални ценности и умешване в хомогенен разтвор на различни култури?

Някои като ауриса ще питат, защо пак Америка. Ами след военна Европа е изцяло раздробена и разпокъсана. Не само Германия, Италия. Франция също пада под американското крило, от което е е ''освободена''.


И какво става днес?! Разбъркаха Арабския свят, предизвикаха милиони имигранти с коренно различни култури, ценности, самосъзнание, религия, идентичност да залеят Европа.

ЕС не е готов за това, но да се съпротиви означава да каже край на своето собствено идеологично съществуване, да се самоунищожи, да изгради нови основи. Ама Меркела стои си и праска чиикиии на Обама, защото в Германия има 100 разположени американски военни бази, а бодигардовете й са американски генерали.


Съгласен съм, че това изкуствено умешване на расите няма да го бъде.

Всеки търси корените си. Отнемеш ли същността на някого, то ти го обеличаваш.
Всеки има враг. Човек, който няма враг, не уважава и себе си.

Различията между народите, между цивилизациите са големи и колкото и да им се вярва на някои хора, че всички сме еднакви и можем да живеем общо, това само ще доведе до ескалация, разединение или поява на трети пол.

Американците са доста умешени, макар и да си имат проблеми с негрите, но този номер в Европа не върви - довежда до война.

Ако пък върви, ние след 100 години ще сме брадясали ислямисти.




В момента битката между САЩ и Русия. Европа не е фактор. Ако Русия победи, славянските народи взимат топката.






От страни изглежда конспирация и нарочно така е направено да изглежда. Хората са продукт на една системата, в която трябва да вярват, пък дали истината е пред очите им, е все тая.



Не всички са слепи, но на масата не може да го обясниш.

Ставало е тема за политика с колеги, които не са мислили и следели пълноценно събитията. Просто те не знаят на кой свят се намират, няма и смисъл да им обясняваш. Аз си мълча, защото и им слушам великите размисли, уникално логични заключния и за съжаление не мога да се включа в разговора. Не виждам и смисъл.

Ако не сам, никой няма ти налее акъл. Света се управлява от хора, които определят какво ще се случва на народа, а не обратното, макар и народа да има голяма огромна отговорност с неговия характрер и най-вече - глупост.
Марксизъм е доста широко понятие. Kазвам марксизъм не случайно, защото характерното за марксизма е същото, което се случва и днес в европа - избират си една група от хора, които представят за репресирани, и после я използват за лесен електорат и чрез нея държат общественото мнение шах. Комунистите представиха за репресирани работническата класа, и макар тая идея по начало да не е толкова далеч от истината, комунизмът така и не представи работещо решение на този проблем, а само хвърли доста народи по целия свят в братоубийствени войни - това е защото такова решение изобщо никога не е било част от плана - тъкмо обратното, липсата на такова решение беше основния метод за дестабилизиране.
А днешния марксизъм не защитава работниците - той защитава педераси, чернилки и феминистки. Толкова е лесно да се види срещу кого е насочена цялата тази програма, въпреки че се крие зад идеи за социална справедливост и това да "помага" на тези клети, репресирани социо-групи.

А да се говори за това, нали се сещаш че няма никаква полза. Трябват твърди и решителни действия - и по мое мнение тази битка няма да се спечели от партии, групировки и лидери - това ще е борба на силни личности и на индивидуални актове на съпротива. Една групировка в днешно време няма нито нелегални, още по-малко легални средства за такава борба, защото всичко се следи и тя може много бързо да се неутрализира и след това да се потулят нещата. Но виж, ако улиците се напълнят с Андерш Брейвиковци, тогава може би има шанс за промяна.

Ivaaaaa
03-24-2016, 13:59
Кога е следващата ти мисия да спасяваш света в овча купел с малко зарин?

defender
03-24-2016, 14:19
това ще е борба на силни личности и на индивидуални актове на съпротива.

Улиците едва ли някога ще се напълнят с такива силни личности, все пак живеем с дебелизирано, консуматорско общество, което предполага и по-голяма зависимост, а зависимостта не произвежда силни личности, а доброволно послушни.

Zlennox
03-24-2016, 22:39
Съгласен съм, че това изкуствено умешване на расите няма да го бъде.

Всеки търси корените си. Отнемеш ли същността на някого, то ти го обеличаваш.
Всеки има враг. Човек, който няма враг, не уважава и себе си.

Различията между народите, между цивилизациите са големи и колкото и да им се вярва на някои хора, че всички сме еднакви и можем да живеем общо, това само ще доведе до ескалация, разединение или поява на трети пол.

Американците са доста умешени, макар и да си имат проблеми с негрите, но този номер в Европа не върви - довежда до война.

Ако пък върви, ние след 100 години ще сме брадясали ислямисти.



Не виждам защо трябва да е изкуствено умешване, мулти-културализма трябва да е цел към която всяка една нация трябва да се стреми. Не знам да колко го осъзнаваш но света и всяка друга държава все още е под влиянието на така тъпото клише "Divide and Conquer". С такива очевадни жаргони като 'негри' е самопоказаетлно колко консервативно и за жалост все още назад с поне 60 години на мислене си. А долкото до Америка, гранд-плана на основателите е бил тотална изолация между държава и религия(Хирстиянството), мулти-културна ютопия. Сега е точно обратното на инициалните планове...

Разбира се че различията между културите и нарадоите са различни и голями, но не е ли това целта на мулти-културализма-да смекчи тези различия и да се останови весеобщи стъпала към които да се работи, всеобщи интереси за благото на всеки? Това което ескалира нещата не е културата, народноста или етническите различия, напротив, по-скоро са рализичните идеологий в контекст с различните култури. За това бих обвинил религията като цяло дали ще е Християнството, Исляма или Юдейството.

Когато човек осъзнае че егоцентризма и нарцицизма в ядрото на всяка една религия и нейния все така любящ бог е достоверна колкото и чайника на Бертранд Ръсъл то тогава възвишяването на съзнанието на човека към света би било неизбежно. Като пример ще ти дам Запада и по конкретно Западна Европа, кадето през последните два века точно това възвишаване на съзнанието на човека е допринесло тъкмо за така нареченото 'secular society' и в процеса дава гласност на така мразеният от вас вярващите атеизм и екзистенциализм който до тогава е бил не до толкова известен като философия и идеология и дори наказван със смърт от така любящата ви религия.

Както виждаш, в сегашно време да накажеш някой със смърт заради това в което вярва а акт на абсолютно варварвсто и слабоумие, немислимо и глупашко, да не говрим пък противо-законно. Та ако виждаш какво искам да кажа, е това че в момента наблюдаваме аболютно същият процес в Ислямския свят кадето хомосексуалността, атейзма, сексизма и много други фундаментални аспекти необходими за един пълноцененно воден живот са пренабрегнати в името на някакъв фантазия каквато е кУрана и алах. Тове което е станало във запада е един еволюцонен процес в който съзнанието е обогатено чрез науката за да изостави остарялите религиозни вярвания на примитивната ни природа.

А тези хора които нямат врагове не са хора които не уважават себе си а точно напротив, това че нямаш врагове е достатъчно голяма доказателство за само-достойнство, както за себе си така и за другите, също е и доказаталество за интегретат на човек.

Когато осъзнаеш колко незначително малък си с сравнение на вселената и потенцилно другите вселени и факта че си увиснал на милионна частица от частицата в купа сено по средата на нищото... то тогава може би ще си дадеш сметка до колко примитивно и наивно е клишето "Divide and Conquer", делението на религий, етничност и сексуалност.

А що се отнася до патриотизма и национализма, прогрес в консерватизма няма.

DoctorSatan666
03-25-2016, 00:28
...
Kакво по дяволите чета?

http://prikachi.com/images/172/8710172I.gif



Kill me pls

golemiq_korab_minava
03-25-2016, 07:50
h.

Какви са тези лайна?!

1) Думата ''негър'' в българския език не се използва като обида.

2) След всичко, което прочетох разбрах, че ти искаш да живееш в бърлогата на ЦИГАНИТЕ, да ги интегрираш, или пък просто да приемеш лайната им, защото вселената е голяма, животът е кратък и ткт?

3) Различията между групите от народи са се обуславяли с много години и не зависят само от религията.
Ако си мислиш, че мулти-културата ще обедини на едно място хората от целия свят в едно съзнание, в един бит, значи отивай да живееш при циганите и да ги интегрираш.
Твоя изкуствен мулти-културализъм в Западна Европа и САЩ, заедно с примитивните егоистични ценности на капитализма доведе само до десетки атентати и свръх джихадизъм хаха.

3) Враг е това, което не обичаш. Когато хората достигнат нивото на Исус, да обичат и насилниците си, за каквито всевисши цели ми говориш, тогава вече ще е друго.


Давал съм един пример. Представи си, че си си изградил среда от приятели. Утре някой ги разкара, а теб те затвори при хора, които не харесваш. Какво ще направиш? Ще се приспособяваш, ще се бориш против същността си, или ще търсиш по възможност отново начини, да се върнеш, или да общуваш с приятели, които цениш?

Страшно тъпо е, че отхвърляте същността на националните държави, които не случайно са възникнали от зората на съществуването.


Доктор сатан 666..... Това което искаш, с индивидуалните личности и отварянето на съзнанието на всички индивиди според мен за сега е само една мечта. Дори може да се каже, че индивидуалното мислене е застъпено повече в Западния свят, макар и само на битово, премитивно ниво. И там хората са застъпени да вярват и да се водят по точни определени схеми. Нали беше казано, че само няколко процента от хората могат да мислят, замисли се над това и разбери, че скоро няма да бъде този период.



П

Ivaaaaa
03-25-2016, 08:01
minuta mal4anie za multi-kulti

defender
03-25-2016, 11:10
Не виждам защо трябва да е изкуствено умешване, мулти-културализма трябва да е цел към която всяка една нация трябва да се стреми.

Аз не знам как човек като тебе едновременно може да съчетава еволюцията с мултикултурализмът. Ами тези хора може просто да са започнали да еволюират по друг начин, в друг вид човек, нали по принцип уж така се е оформило биологичното разнообразие.

Както каза един професор по БТВ: "те са друг биологичен вид и искат друг вид отношения".

И изведнъж се появяваш ти, с някаква ода за мулти-култито и някакво миш-маш общество, а в същото време си еволюционист и си за разнообразието на видовете.

Zlennox
03-26-2016, 01:27
Аз не знам как човек като тебе едновременно може да съчетава еволюцията с мултикултурализмът. Ами тези хора може просто да са започнали да еволюират по друг начин, в друг вид човек, нали по принцип уж така се е оформило биологичното разнообразие.

Както каза един професор по БТВ: "те са друг биологичен вид и искат друг вид отношения".

И изведнъж се появяваш ти, с някаква ода за мулти-култито и някакво миш-маш общество, а в същото време си еволюционист и си за разнообразието на видовете.


Не искам да пребягвам към обиди но ти буквално съчетаваш етническото разнообразие с културата и иделогията на различни общества.... Две тотално различни неща като идеа и конспект! Явно еволюцията не е стигнала до теб все още, за жалост.

Zlennox
03-26-2016, 02:28
Какви са тези лайна?!

1) Думата ''негър'' в българския език не се използва като обида'

П

По-глупава аналогия не можа ли да предложиш? Или вече расистките слогани са превилегировани в някой части на отделните езици? Виждам че си радикализиран християнски патриотист, и щом ми даваш примери защо мулти-културолизма не работи, бих ти казал че такъв вид идеология зависи от много фактори и аспекти, капитализма е един от тях. Индийци, пакистанци и много други малцинства са успешно интегрирани с генерации наред през последните 2 века из Британските колоний, докато не дойде моралната паника от ислямо-радикализирани екстремисти през последните 20 години и то най-вече заради капиталисткия идеал набрал достатъчно голяма подръжност след войната.

Най-голямата глупост е това че си консервативно настроен към света, ако беше толкова голям християнски последовател щеше поне да се отнасяш с малко уважение към факта че и тази циканска "измет" са хора също. А още по-лошото е че тотално маргинализираш вид малцинство в един вид 'чума'. Проблема не e в тях самите ами отношението на държавата и любящите Български християни като теб. Дай ми един солиден пример в който държавата прави някакви истински опити да интегрира това малцинство? Та то по голямата част от българското общество има кажи-речи същите морални ценности като на неинтегрирания "мангал". Проблема не е в "мангала" а в глупащината на държавата и това как се грижи за гражданите си. Не знам как човек като теб може да захване някаква си дума и да я обличи като неговата националност, ти си буквално една смесица от гени взети и пренасяни през хилядолетията, не мога да разбера как идеята зад национализма просъществува като сам по-себе си, генетично погледнато си един разбор от многобройни националности преданени генетично през поколянията.

Дай ми пример защо мулти-културализма да не е адекватна система която да не може да се присбособи към сегашното "status-quo" на света? За мен пробелма не е че това не може да стане, по-скоро защото малки егоистични човечета като теб не искат да стане. Това също важи и за другата страна на монетата, егоизма и ината в национализма и това да кежеш че си роден еди-какъв си по националност или по религиозни възгледи е абсурдщината заради която такъв консепт се взима на присмешка. Отговора не е в това да премахнем всякакъв вид религий ( въпреки че и това не би било лошо :D) и националности, а в това как да се остановят общите интереси на двете страни, базирани на морално и етическо разбиране. Приспособяването не винаги означава абсорбиране на идеалити и мисленето на другите. По-скоро присбособяването към средата в която си и това как да откриеш начин по който да се остановят допирни точки до двата индивида е по правилният начин.Това е моят отговор към твоят все толкова наивен пример

Та ти си продукт на мулти-култоразлимът. 'Турските', краставици, 'Гръцките' маслини от 'Германският' 'Лидъл" и сладоледа който ядеш през лятото заради тези 'Италянци', та дори и твоят бок исус който най-верятно е приличал на 'мазен турчин', е спомогнал за създаването и пренасянатео на така глупавата и пагубна християснка вяра в Европа. Страшно тъпо е да се наричаш националист и патриотист когата живееш в среда в която бумти от най-различни култури, окозали влияние на прогреса на тази все така 110%-ва Българска държава...

Защо мислиш че има етническо напрежение между Европа/Америка и исляма и мулти-култорализмът? Капитализма и религията вървът ръка за ръка, да не говорим фундаменталните християснки слабоумници и евангелистките общества в Америка. Внедри му идеята че е сто процентов патриотичен Американец и че няма по велик боК от хирстиянския будала исус, и гледай как мулти-култито рухва за секунди.

golemiq_korab_minava
03-26-2016, 07:25
Либералчо, къде съм писал, че съм религиозен, още повече християнин, или пък велик патриот, обичащ българския народ?

Отношението на държавата към мангалите е същото, каквото иска да е мулти-културализмът. В първия момент на недоволство се намесват едни боклюци като Хелзински комитет и още 100 педерастични организации.

Преди да тръгнеш да ревеш как били успешно интегрирани на Запад, бръкни и разгледай тяхната им численост (популация) там и тук, в сравнение с броя на населението.

Дори в Америка циганина си е циганин, делят се от обществото, живеят на катуни.
Само единици са тези, които се откъсват от средата си.

У нас са правени не един опит за интеграция. В допълнение сме наистина бедна държава. Има и съзнадени цигански училища. Спирането на детските с нищо няма да помогне. Нито пък може да се отделят всичките им деца в пансиони.


Генетично сме умешени, особоено българите, но въпреки това сме се запазили като нация. През 500 годишното робство не сме приели исляма, не сме приели турския език за официален, държали сме си на българското. Били сме патриоти и националисти. Не сме с дръпнати очи, не сме негроизпаросани, няма и циганско в кръвта ни.


Различните култури изискват и различна политическо-социална система. Моделът, който се нарича ''демокрация'' в Западния свят не върви в ислямския свят. Освен това арабите не желаят да им се налагат чужда култура, самосъзнание, разбиране, мироглед, ценности и тнт.

Преди да пишеш малоумщини как капитализма вървял с религията, научи какво е капитализъм и демокрация.

Религията е коренно противоположна на капитализма.

Силните нации винаги са държали на национализма.

Но слабите и малки държави днес успяха да се самоунищожат. Яж си гръцките краставици, туските маслини, консумирай всичко Западно, а твоето производство, колкото и да е качествено, си го навирай в гъза.

Изтриха българското съзнание и ни превърнаха в жалки слуги.

Най-успешната тактика за унищожаването на противника, конкурент.

Дори САЩ имат и държат на своето самосъзнание и се бият с патриотични американски песни.


А идиоти като теб ще са винаги заблудени овчици, мислещи, че някой там горе се грижи за тях добре.

Светът винаги е бил постоянна борба за надмощие между отделните сили, понятието мулти-културализъм служи само за дестабилизация, промиване на мозъци от заливането на европа с араби.

defender
03-26-2016, 10:36
Не искам да пребягвам към обиди но ти буквално съчетаваш етническото разнообразие с културата и иделогията на различни общества.... Две тотално различни неща като идеа и конспект! Явно еволюцията не е стигнала до теб все още, за жалост.

Добре де, еволюцията не зависи ли в някаква степен от поведението на човека, а то от неговия светоглед?
Например, нали маймуната най-вече е еволюирала не защото я е пекло слънцето и я е духал вятъра по челото, а защото е слезнала от дървото и е започнала да се труди т.е. има промяна в поведението си и начина на живот, различни от нейните предшественици, останали по клоните. Нали всеки еволюирал вид е придобил някакво ново поведение, различно от това на предшественика му, което в крайна сметка се оказва катализатор на еволюционните промени в организма му. Надявам се, еволюцията не става по някакъв магьоснически начин?

ПП: Та въпроса ми беше: как съчетаваш мултикултурализъм с еволюцията (и биологичното разнообразие на видовете), защото ти си фен и на двете и не искаш да им пречиш?

filmimilmi
03-28-2016, 09:06
За да подкрепяш мултикултурното изнасилване на Европа трябва да си или идиот или платен трол. И еволюцията няма нищо общо с мултикултурализма. Трбява да си по-скоро анти-научен (или съвсем неук) тип, за да използваш точно тези две думи в изречение, което ги свързва като взаимообвързани. Самата дума "мултикултурализъм" е марксистка. А негрите в Америка до 60-те години все още ползват отделни тоалетни от белите, нямат право да ходят на лунапаркове и басейни и прочее, така че не обвинявайте трансатлантическите ценности. Това са марксистки ценности.
"Толерантността" стана използвана почти навсякъде и със съвсем умишлено подменено значение в контекста на настоящото насилствено забъркване на бъркоч от "етноси" (още една дума, която е с умишлено подменено значение, защото това трябва да са народи с култура и ценноси, заслужаващи да видят бял свят (подчертавам, че ползвам "бял" не в расов контекст, въпреки че не интересува дали ще обвините в расизъм), но когато говорим за живот според книга, в която жените са дефинирани само като средство за разплод, обрязването и педофилията като нещо нормално, не мисля, че при каквито и да било обстоятелства може да се говори за "ценности" или "култура". Това са анти-ценности и анти-култура за нас Европейците, които живеем на този континент от древността насам. Цялата тази миризлива паплач, която е допусната да залее Европа е съвсем умишлено бутана от своите пастири в тази посока, а човек трябва да е или от тях или идиот, за да ближе определени части на клетите "бежанци". Става въпрос за брутална марксистка конспирация целяща да унищожи бяла Европа! Разберете го! Дори сегашният папа е марксист. Дори и да сте слепи, поне навярно сте чули за това как наскоро миеше краката на някакви чернилки...