PDA

View Full Version : Психически нестабиелен :(



foxerabg
03-19-2016, 12:17
Здравейте,аз съм момче на почти 15 години.От 1 година на семейството ни не ни върви, брат ми му се роди дете и жена му избяга и сега майка ми напусна работа за да го гледа.Само баща ми работи и изкарва някакви умряли 490лв на месец.За нищо не стигат.. И майка ми и баща ми имат кредити които не плащат редовно..И постоянно съм в стрес,да не ни вземат жилището защото нямаме къде да идем иначе, майка ми е нещастна от както започна това.. Просто съм под постоянен стрес.. Само училището малко ме разсейва,но като се прибера започвам да се стресирам. Моля ви кажете ми какво да направя :(

Dwyd96
03-19-2016, 13:32
А брат ти що не бачка?

mincheto
03-19-2016, 17:44
А брат ти що не бачка?

Или да си гледа детето..

martiriz
03-20-2016, 09:01
Нормално е да се чувстваш притеснен заради всичко, което се случва, но не забравяй, че те са по-големи от теб. Със сигурност, тъй като са пораснали възрастни, знаят какво правят. Довери им се, колкото и напрегнато да изглежда. Можеш да поговориш с родителите си относно притесненията ти, нека да разберат, че и ти се чувстваш стресиран от случващото се. По този начин можеш да ги накараш да се замислят още малко, мисля, че поне брат ти трябва да започне да работи някъде, не е правилно майка ти да гледа детето, а той да щрака с пръсти едва ли не. :/

baby_baby
03-21-2016, 14:26
Нормално е да си претеснен като знаеш че може да ви вземат апартамента но най-добре ще е и брат ти да помогне и да започне работа