PDA

View Full Version : Помогнете...



LudiqZaek
03-19-2016, 16:42
Здравейте, значи имам проблем знам, че едно момиче е влюбено в мен, излизахме веднъж, но не съм сигурен дали я харесвам и се чудя да и предлагам ли. За първи път ми е така, защото е някаква сладка и миличка, но попринцип ги отрязвам тези, които не харесвам. Какво да правя ? Знам, че накрая ще изляза боклук ама ... просто не искам да и разбивам сърцето.

Sarafina
03-19-2016, 16:47
Не и предлагай нищо според мен... пък и сте излезли само веднъж. Така хем ще си по-интересен в нейните очи, хем ти ще си сигурен в твоите чувства.

divergent
03-19-2016, 17:38
Ако не я харесваш, не я заблуждавай. Едно от най-грозните неща е да бъдеш с някого не защото имаш чувства, а защото си самотен и си търсиш компания ей така за разнообразие. Дистанцирай се докато напълно осъзнаеш чувствата си към нея. Няма да ѝ разбиеш сърцето ако ѝ кажеш, че не изпитваш същото, ще я нараниш ако започнеш връзка и я караш да си мисли, че я харесваш.

LudiqZaek
03-19-2016, 17:46
Мисля, че и двамата сте прави, но попринцип аз си имам вярна дружина от приятели и не го правя заради компанията. Просто от една страна такъв характер като нейния трудно се намира, сладка е, но имам чуството че търся някоя по-зряла. Няма да казвам на колко сме, но мисля малко повече да я опозная, докато разбера моите чуства. Ако наистина не я харесвам ще и кажа истината. Благодаря за мненията ако някой има нещо да допълни нека го направи ! :)

mincheto
03-19-2016, 17:52
Не залъгвай момичето с празни приказки.

divergent
03-19-2016, 17:59
Мисля, че и двамата сте прави, но попринцип аз си имам вярна дружина от приятели и не го правя заради компанията. Просто от една страна такъв характер като нейния трудно се намира, сладка е, но имам чуството че търся някоя по-зряла. Няма да казвам на колко сме, но мисля малко повече да я опозная, докато разбера моите чуства. Ако наистина не я харесвам ще и кажа истината. Благодаря за мненията ако някой има нещо да допълни нека го направи ! :)

само дето сме две, а не двама, ама карай. :д Иначе колкото и да ти допада като характер, без да имаш чувства не предприемай никакви действия!

LudiqZaek
03-19-2016, 18:15
Извинете :D Ще изчакам и ще реша, благодаря ви :)

baby_baby
03-19-2016, 21:05
Ако не я харесваш не и предлагай само ще я излъжеш

golemiq_korab_minava
03-20-2016, 05:46
Дайте си време. С времето може по- точно да определиш. Не я късай веднага.