PDA

View Full Version : Проблем с качване на килограми.



nipned
03-19-2016, 18:21
Нормално ли е да съм 56 кг. на 18 съм, висок съм 172см. Искам да кача килограми само защото военния университет в който искам да уча има изисквания за ръст и тегло. Личния лекар ми каза че било нормално и с течение на времето ще кача килограми. Други ми казват взимай бирена мая тя ще подсили апетита и ще ядеш повече, но не знам какво да правя. Аз мисля че даже свалям килограми. Апетита ми е добър ям на ден по 3-4 пъти + сладки неща. Въпроса ми е такъв нормално ли е на тази възраст да тежа толкова малко? ( ако някой пита дали спортувам, да спортувам играя футбол вече и от 3 седмици правя лицеви и коремни вкъщи ) Нов съм в сайта. Don't hate, appreciate.

redbul2
03-19-2016, 19:32
Ами не е нормално. Ходи на фитнес за да качиш килограми. От футбола ще станеш още по-слаб. За да ти дадем още по-точен отговор измери някои обиколки на тялото си: гръдна обиколка, бицепс стегнат и отпуснат, китка, бедрото горе и прасеца долу, обиколка врат.

tochko
03-19-2016, 20:00
Трябва ти допълнителна тежест и хипертрофия. Ако много прекалил с футболна може да ти е в минус. Като чета, мисля че ще ти помогне въглехидрат бавен-сладкото не е за качване. Не се напъват много на лято в жегата няма да качиш но си изгради тренировка и режим. На есен слагай килата.

Rakshy
03-19-2016, 21:56
Не ядеш достатъчно. "Ям си" нищо не значи. Теглото ти ти казва, че не ядеш достатъчно. Къв военен ще си на 50 кг? Предполагам си гледал първата част на Капитан Америка? Нали знаеш какво същество беше преди да го думнат със стероидите :Д :Д :Д


Имаше от WestSide една "диета": (тъй като в Щатите предлагат доста повече неща отколкото тук, ще го трансформирам като за тукашен стандарт) закуската ти е 4 хамбургера от макдоналдс и си купуваш допълнително майонеза и я слагаш - 4 пакетченца майонеза и по 1 на всеки сандвич, заедно с 4 порции картофки, които слагаш на сандвичите и го тъпчеш това, взимаш си и шейк, голям :Д Второто ти ядене е китайско. Няма значение къде си - намираш си китайско и ядеш докато не ти се догади, догади ли ти се продължаваш. Имаш 30 минути да изядеш колкото можеш повече преди окончателно да ти стане зле :Д На вечеря си намираш голяма пица. Заливаш я с колкото можеш зехтин или кокосово масло или там къвто др източник на мазнини можеш да намериш и сядаш. Докато не изедеш цялата пица не можеш да станеш от масата. Трябва да си с нагласата, че тази пица е нещото, което те дели от целите ти. Озлобяваш се и изяждаш копелето :Д
(наистина нещо подобно е било диетата на един от атлетите им като е качвал :Д :Д)

Ако с това не можеш да качиш, не знам :Д :Д

nipned
03-20-2016, 06:53
В момента нямам възможност за фитнес :/ ако може да ми помогнеш и да ми кажеш какви упражнения да правя вкъщи и какъв хранителен режим да изградя. Че трябва да кача поне 5 килограма, за един месец.

Seattle
03-20-2016, 16:35
В момента нямам възможност за фитнес :/ ако може да ми помогнеш и да ми кажеш какви упражнения да правя вкъщи и какъв хранителен режим да изградя. Че трябва да кача поне 5 килограма, за един месец.

5кг за 1 месец няма как да качиш с мускулна маса. При условие че и зала неможе се позволиш, смятай че повече от 1кг мускул няма да е, че дали ще има и толкова. Другото ще е мазнини. Как ли: Ядеш до повръщане, квото ти падне. Гледай да има мръвки в повече.