PDA

View Full Version : НДП-то ми ме пренебрегва заради гаджето си!!!!



Sunflower_396
03-20-2016, 09:05
Имам чувството, че с най-добрата ми приятелка започваме да се отдалечаваме, защото започна да прекарва мн време с гаджето си и вече няма време за мен.... Преди се чувахме поне по 5 пъти седмично, защото и двете сме много заети, а от две седмици насам тя дори не ми писа. Вчера дойде в квартала да се видим с другите от групата, но доведе и него ( само да оточня, че аз много харесвам приятеля и! Той е страхотно момче и нямам нищо против него )... Водила го е и преди, но някак си сега прекали, защото този уикенд имаше мн малко време за нас,но все пак доведе и него! Същата вечер я поканих да спи у нас, за да се видим малко само двете ( той трябваше да си ходи с автобуса и докато се пуснат... , а аз седя и гледам се почувствах пренебрегната и сама ), но той си изпусна последния автобус... Тя ме остави, за да го прибере да спи у тях...
Аз я разбирам и никога не бих и се разсърдила за подобно нещ, но ми стана много самотно и тъжно... Моля, дайте ми съвет! ;(

Fisherman
03-20-2016, 09:07
при момичетата няма такова нещо,като най-добра приятелка,от най-малкото нещо сте готови да си извадите очите

Sunflower_396
03-20-2016, 09:28
Това изобщо не е вярно! И не можеш да сложиш всички жени под общ знаменател!!! Факт е, че мъжете като цяло са по-разбрани, но това изобщо не ти дава право да правиш такива сексиски коментари!!!

baby_baby
03-20-2016, 10:06
Щом е дошла да се видите значи намира време и за теб

Какъв е проблема?

Sunflower_396
03-20-2016, 12:01
Щом е дошла да се видите значи намира време и за теб

Какъв е проблема?
точно това е! Че дойде да се видим, но не се видяхме, защото и той беше там... времето което прекарахме тримата беше 1ч и 15мин а само с нея 20 мин, след което отидоха да спят у тях... а не се бяхме виждали 2 седмици което за нас е мн време

mincheto
03-20-2016, 12:56
И ти още вярваш,че ти е '' най-добра приятелка '' :?: ...Разберете го веднъж за винаги,истински приятели не съществуват и всичко е въпрос на интереси,като вече си безинтересна те заебават или,ако нямат полза от теб...

Maleficus
03-20-2016, 15:38
Има едно решение ! Убий го ! Отсега нататък искам да казваш: " Беше хубаво момче и с приятелката ми сега сме по близки от всякога ! " Приеми, че нищо не е вечно, дори приятелствата..

Fisherman
03-20-2016, 21:22
Има едно решение ! Убий го ! Отсега нататък искам да казваш: " Беше хубаво момче и с приятелката ми сега сме по близки от всякога ! " Приеми, че нищо не е вечно, дори приятелствата..

това не е вярно,приятелството може да бъде вечно,просто както казах,вие сте момичета и не можете да задържите една приялка дълго време

corbV2
03-20-2016, 21:45
Нататък може да намира повече време, бъди търпелива. Говори с нея. Трябва и да свикваш, че няма да е същото като преди, такъв е живота. По-нататък ще става по-лошо, когато приятелките ти започнат да се омъжват, да имат семейства и деца ;д.

TROLLDADLOLCAKE
03-20-2016, 21:53
НИКОГА не съм вярвал и не вярвам,че вие жените можете да имате "най-добра приятелка"..Странни създания сте..една пред друга се гушкате,снимате,цун-гун..и като си тръгне едната ти и тази,която сте останали (примерно) почвате да хулите..(ПРИМЕР ДАВАМ)..Докато при нас мъжете е по-различно..Седнем,пийнем,хап нем..по някоя време (рядко) се скараме..теглим си по 2 майни или по 2 шамара и конфликта приключва...
По темата..Тя е влюбена.Не можеш да съдиш влюбен човек.Да,тя не е права да Ви заебава.Да,вие сте и приятели..НО..все пак има едно НО..ТЯ Е ВЛЮБЕНА..Не мисли както преди и вероятно се чувства страшно добре..Не знам каква и се явяваш ти,че да мрънкаш "Тя ме заеба заради него.." - нормално е!Остави я да го изживее,да се нарадва и чукай на дърво и на теб да се случи...
П.С - Със всеки изминал ден се чудя какво се случва с хората в България (цялостно)...Тази история е пример..Как нещо такова може да доведе до проблем чак,при положение, че примерно с най - добрия ми приятел живеем през 3 къщи и понякога се случва да не се виждаме по седмица-две (в редки случаи и повече), и въпреки това никога да не е ставало на въпрос "Ти ме отеба"?!!Ние ли живеем в друга България,вашето поколение ли потъна в драма-романтичните филми?Ха..

KREED
03-20-2016, 22:48
Порасни...

tori
03-21-2016, 03:52
Пренебрегнала ли те?! Ти нормална ли си, бе?! Най-близките хора по принцип живеят в отделни тела и с отделни мозъци. Всеки от нас си има негов живот, разбери го тва. Не можеш да се вържеш за аверчето си и да си унрете заедно. НДПто (което е МЕГА глупаво съкращение, да си знаеш) на моя приятел като почина преди 5-6 месеца кво? Дай да всеме да умре и моя човек, а?! Има толкова страшни работи, че не ти е работа, ти си седнала да се тръшкаш. Я се вземи в ръце!

KREED
03-21-2016, 20:41
Пренебрегнала ли те?! Ти нормална ли си, бе?! Най-близките хора по принцип живеят в отделни тела и с отделни мозъци. Всеки от нас си има негов живот, разбери го тва. Не можеш да се вържеш за аверчето си и да си унрете заедно. НДПто (което е МЕГА глупаво съкращение, да си знаеш) на моя приятел като почина преди 5-6 месеца кво? Дай да всеме да умре и моя човек, а?! Има толкова страшни работи, че не ти е работа, ти си седнала да се тръшкаш. Я се вземи в ръце!

Иди го обяснявай на тия тъпи разглезени пикли... Бахти запустялата работа, честно...

HollyGolightly
03-21-2016, 22:04
Тая тема пълна с депресари.
Просто има периоди, в които човек има и други занимания. Вие не сте сиамски близнаци, че да сте постоянно заедно.
И какво значи "тя не ми е писала от 2 седмици"??? Ти защо не и пишеш, защо чакаш само на нея.
С една от най-близките ми приятелки се виждаме сигурно 2 пъти в годината, но знам, че ако имам нужда веднага ще дойда или ще ме изслуша, както и аз нея. Та това кой колко ти е близък няма нищо общо с това колко често се виждате.

geriss
03-23-2016, 18:14
Колко си мил, умнико!!! Как разбра, че е тъпа, а и ти като си толкова умен се предполага и че си възпитан "бахти"... и използвай правилно думите... ЗАПУСТЯЛА!?? какъв смисъл влагаш, че не разбрах!?!!
Момичето е самотно и иска да сподели. И аз съм се чувствала така като моята приятелка беше луднала по един и забрави за мен... Така че споко - всичко ще мине. Това, че сега е по-заета с гаджето си е добър повод да създадеш нови приятелства :) и това че има по-малко време за теб не значи, че ти е по-малко приятелка... ако прекалено много се усъмниш в нея можеш да я пробваш :) кажи и, че имаш нужда от нея в някакъв момент и виж дали ще дойде