PDA

View Full Version : Страх ме е !!!



hogo
03-21-2016, 15:17
Здравейте!Лятото бях прочел една статия за едно момче и като я прочетох се уплаших много и от тогава го мисля постоянно защото там пишеше,че мисли тези неща непрестанно а те са:Мисли за смъртта на близките си за рак и болести и си е внушавал симптомите,страх ме е да не съм като него защото и аз съм мислел тези неща,но за кратко и ме е страх не знам как да се измъкна.МОЛЯ за помощ!!!!

baby_baby
03-26-2016, 13:23
Недей да мислиш такива работи това е живота не можеш да избягаш от болести и такива неща

lover32
03-26-2016, 14:51
Здрасти, в една тема бях казал същото нещо, но сега ще го кажа пак - един път се живее, не трябва да мислим глупости през този живот.Когато ти дойде нещо на ума за болести на някой близък, просто почваш да мислиш за нещо друго и така с времето няма да мислиш такива работи.

daasd
03-27-2016, 18:32
Sh vi eba maikata putki maini sh vi prusna ot ebane murhsiiiiiiiiii maikata vi da eba da sh vi purdq v ushite nai-tupiq forum sait li ko e shiani putki spermi qj te slonsko laino oligofreni

daasd
03-27-2016, 18:36
MAIKA VI DA UMRE MURSHIII DOLNI QJ TE MI HUQQQQQQQ PUTKI SPERMI

radaqw
04-06-2016, 16:26
sh vi eba maikata putki nai-tupiq forum maikavi da eba da vi se izhvurlq v ustata putkii mahaite mi temata shtot ne iskam da bude tuka putkiii dolni murshii

radaqw
04-06-2016, 16:29
da vi chukam v putkite maikavi da eba kurvi qjte laina sus sperma vijte koolko puti spodelqm edno i sushto neshto i pak ne mahate temite shtot mai nqma moderatori jahhahah umrql sait

asddas
04-06-2016, 17:22
sh vi eba maikata putki nai-tupiq forum maikavi da eba da vi se izhvurlq v ustata putkii mahaite mi temata shtot ne iskam da bude tuka putkiii dolni murshii

asddas
04-06-2016, 17:24
sh vi eba maikata putki nai-tupiq forum maikavi da eba da vi se izhvurlq v ustata putkii mahaite mi temata shtot ne iskam da bude tuka putkiii dolni murshii