PDA

View Full Version : Малко помощ



metallicafan1234
03-22-2016, 11:12
Хора, какво да правя?! Майка ми не ми позволява да си бръсна главата с машинка, защото не ми било отивало и никой не ме бил харесвал така. Това, че тя и на още двама-трима души не им харесва, не означава, че на приятели и съученици не им харесва. Иска до май месец да си пусна коса за абитуриентския бал, но аз искам да ми е обръсната. Все пак имам 18 и поне за това мога сам да решавам, защото така ми харесва, а и мразя дълга коса. Мисълта ми беше, сега ако взема да се обръсна, тя ще полудее просто, и дори ще ме заплашва, че ще ми вземе машинката. Не знам как да й обясня, че тя не може да си налага мнението. Дайте някакви идеи... :)

TROLLDADLOLCAKE
03-22-2016, 14:23
Аз съм гола глава (от много време,защото МИ ХАРЕСВА) и до ден днешен леля ми като ми се обади от Италия, първото нещо,което прави е да ми чете 10 мин. конско как съм имал толкова хубава коса,а съм си я бил "оризилявал" като съм се подстригвал...Точно миналата година за бала и мен ме накараха да си я пусна и честно казано да ти кажа, не бях много очарован от снимките после..Всеки ми казва,че с коса съм по-добре,но и аз като теб се харесвам повече с гола глава..Така че просто им направи напук ! :D :D

metallicafan1234
03-22-2016, 14:34
Между другото така и мисля да направя - напук на майка ми. Попринцип на баща ми въобще не му пука, че съм с бръсната глава, но не знам после какво ще каже майка ми като ме види :D :D

Грозния
03-23-2016, 17:05
Между другото така и мисля да направя - напук на майка ми. Попринцип на баща ми въобще не му пука, че съм с бръсната глава, но не знам после какво ще каже майка ми като ме види :D :DБръсни главата и да не ти пука пич! Майка ти явно още не може да приеме, че вече си порастнал.

metallicafan1234
03-23-2016, 17:48
Изглежда. Опитва се да си налага мнението, че не било модерно, никой не се бръсне така, но аз си решавам сам, какво да правя все пак. Дори някаква нейна приятелка, която въобще не ме познава и просто е чула от майка ми, постоянно ми натяква "Няма да пипаш косата, за абитуриентския бал трябва да си пуснеш, обещал си" и т.н. Коя си ти, че да ми кажеш в крайна сметка... :)

LoveInfect
03-23-2016, 17:55
Аз нямам нито една приятелка която да обича голи глави. Ние момичетата обичаме меки, гъсти коси, в които да прокарваме пръсти. За мен бръснати глави=слави Трифонов :D ама ти си решаваш. Знай, че мама ти мисли най - доброто ;)

metallicafan1234
03-23-2016, 18:35
Аз нямам нито една приятелка която да обича голи глави. Ние момичетата обичаме меки, гъсти коси, в които да прокарваме пръсти. За мен бръснати глави=слави Трифонов :D ама ти си решаваш. Знай, че мама ти мисли най - доброто ;)

Аз не съм казал, че съм като Слави Трифонов. Дори напротив, имам коса, но е много малко - малко под 1 номер. Но майка ми вече не може да ми казва какво да правя и какво да не.

darkneesssss
03-23-2016, 19:55
Аз нямам нито една приятелка която да обича голи глави. Ние момичетата обичаме меки, гъсти коси, в които да прокарваме пръсти. За мен бръснати глави=слави Трифонов :D ама ти си решаваш. Знай, че мама ти мисли най - доброто ;)

За всеки влак си има пътници , то и аз ако бях на ваше място нямаше да харесвам перчемите ,ама ги харесвате нали . Едните гелосани като мангали другите като италианци и двете групи са с як ама як пърхот и днешно време ползват толкова много гел ,че нищо чудно на 40 да е без коса тъкмо ще е равен на Слави Трифонов ,ще се движи по женската тенденция .

Ch1024
03-23-2016, 20:46
За всеки влак си има пътници , то и аз ако бях на ваше място нямаше да харесвам перчемите ,ама ги харесвате нали . Едните гелосани като мангали другите като италианци и двете групи са с як ама як пърхот и днешно време ползват толкова много гел ,че нищо чудно на 40 да е без коса тъкмо ще е равен на Слави Трифонов ,ще се движи по женската тенденция .


Мен лично и двата вида са ми гнусни. Но все пак всичко си зависи от човека и какво да него му отива. Все пак като видя бръсната глава обаче и моментално в главата ми изниква образа на някакъв чалгар-скинар, дето се прави на голямата работа :D

Ch1024
03-23-2016, 20:47
За всеки влак си има пътници , то и аз ако бях на ваше място нямаше да харесвам перчемите ,ама ги харесвате нали . Едните гелосани като мангали другите като италианци и двете групи са с як ама як пърхот и днешно време ползват толкова много гел ,че нищо чудно на 40 да е без коса тъкмо ще е равен на Слави Трифонов ,ще се движи по женската тенденция .


Мен лично и двата вида са ми гнусни. Но все пак всичко си зависи от човека и какво да него му отива. Все пак като видя бръсната глава обаче и моментално в главата ми изниква образа на някакъв чалгар-скинар, дето се прави на голямата работа :D

Грозния
03-23-2016, 21:34
не било модерно, никой не се бръсне такаТова не е вярно!

Дори някаква нейна приятелка, която въобще не ме познава и просто е чула от майка ми, постоянно ми натяква "Няма да пипаш косата, за абитуриентския бал трябва да си пуснеш, обещал си"Не слушай стари лелки за тия неща и на теб не ти трябва да си симпатичен на тях 8)! Я помисли какво харесват жените между 20 и 40 г?

Това :D :
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/87/Justin_Bieber_at_Easter_Egg_roll_-_crop.jpg/189px-Justin_Bieber_at_Easter_Egg_roll_-_crop.jpg

Или това 8) ?
http://www.nerdlikeyou.com/wp-content/uploads/2013/04/fast-and-furious-6.jpg


Аз нямам нито една приятелка която да обича голи глави. Ние момичетата обичаме меки, гъсти коси, в които да прокарваме пръсти.Това е защото още не правите секс 8) ! Ти това...

меки, гъсти коси, в които да прокарваме пръсти....правила ли си го 8) ?

Знай, че мама ти мисли най - доброто ;)На 5 може би, но ако след 18 продължава да слуша майка си, ще си остане "мамино синче" :D! Виж, бащата за доста неща (не всичко разбира се) може да се слуша, доста след 18 8) !

Мен лично и двата вида са ми гнусни.Ми ти затова си сама :razz: !

...като видя бръсната глава обаче и моментално в главата ми изниква образа на някакъв чалгар-скинар, дето се прави на голямата работа :DНе думай :D ! Бившото ти гадже такова ли беше?

an7raks
03-24-2016, 03:41
Кой се присмива на някого, че бил сам... :lol:

solo_
03-24-2016, 10:07
Кой се присмива на някого, че бил сам... :lol:

Грозния не е сам - сама де, тя е момиче-трол...

darkneesssss
03-25-2016, 20:56
Грозния не е сам - сама де, тя е момиче-трол...

Грозния е момиче това не го знаех ,е това е вече новина за жълтата преса в форума .