PDA

View Full Version : viber



azdaa
03-23-2016, 08:27
тая програма с безплатни тел разговори ли е че не съм много запознат ?

persil
03-23-2016, 09:34
Безплатни, колко да са безплатни. Нета нали си го плащаш...

baby_baby
03-23-2016, 10:07
Трябва да имаш Интернет за да го ползваш

tori
03-23-2016, 12:29
Нда, безплатни са, ако така или иначе си ползваш програма за интернет. Ама при мен не се получаваше когато бях с виваком, щот беше твъъъъъърде бавен, теленорския нет обаче ми е перфе!

azdaa
03-23-2016, 14:28
може да се ползв и от настолен комп без проблеми няма разлика нали

persil
03-23-2016, 14:30
Ми май не.

Ivaaaaa
03-23-2016, 15:03
Може и на лаптопа, we.
Тори, нали знаеш лафа за вивакомския нет :д. Аз съм с мтел <33

azdaa
03-23-2016, 15:03
http://questona.com/viber-five-things-more/


тука пише че може да се използва и от настолен комп подържа windows

само не разбирам телефонните ти номера стават ли достъп на хората с които говориш или седят скрити ?

persil
03-23-2016, 15:26
Виждат се да.

azdaa
03-23-2016, 15:29
е как се виждат ива казва че не се :D

Ivaaaaa
03-23-2016, 16:26
Мани го тоз.

tori
03-23-2016, 16:40
Може и на лаптопа, we.
Тори, нали знаеш лафа за вивакомския нет :д. Аз съм с мтел <33
Не. :дд Кажи?

azdaa
03-23-2016, 17:29
viber може да се ползва и на компютър прочетох през програма blue stack , но въпроса ми към по запознатите е може ли обикновен човек с който разговарям да разбере местоположението ми примерно като разбере че съм влезнал през компютър ?

solo_
03-23-2016, 17:31
viber може да се ползва и на компютър прочетох през програма blue stack , но въпроса ми към по запознатите е може ли обикновен човек с който разговарям да разбере местоположението ми примерно като разбере че съм влезнал през компютър ?


Изтегли си програмата - www.hide.me и няма да може...

azdaa
03-23-2016, 17:42
без нея всеки с който говориш през вайбър вижда местоположението ти така ли ? или вижда само през каква операционна система говориш ?

Ivaaaaa
03-23-2016, 19:12
Не. :дд Кажи?

Не мога да го цитирам точно, щото не го помня, ахаха. Просто препратка към пословичния им нет.

solo_
03-23-2016, 19:16
без нея всеки с който говориш през вайбър вижда местоположението ти така ли ? или вижда само през каква операционна система говориш ?

Тази програма може да ти промени IP адреса, както и местоположението.
Ти си избираш какво да показва... В сайта има Live Chat с поддръжката.

ДОТА
03-23-2016, 19:25
Тази програма може да ти промени IP адреса, както и местоположението.
Ти си избираш какво да показва... В сайта има Live Chat с поддръжката.

хехехех, при наличието на безплатни VPN-и, ебати простотията е да сложиш тоя боклук


Може и на лаптопа, we.
Тори, нали знаеш лафа за вивакомския нет :д. Аз съм с мтел <33
то защото мтел е по-добро ли, същия смешен и преебан нет като виваком, теленор е същата работа, ама поне плановете са им удобни

solo_
03-23-2016, 19:27
хехехех, при наличието на безплатни VPN-и, ебати простотията е да сложиш тоя боклук

Работи перфектно ! Има и премиум версии, но на мен безплатната ми върши добра работа.

ДОТА
03-23-2016, 19:29
Работи перфектно ! Има и премиум версии, но на мен безплатната ми върши добра работа.

работи гъза ти само, има пет адреса и това е, всеки пожелал да те намери или да ти прихване и прочете трафика ще го направи за десет минути

azdaa
03-23-2016, 19:35
пичове пак повтарям въпроса си отклонихте се от темата аз ще го ползвам през КОМПЮТЪР и ме интересува дали някой може да разбере от къде се обаждам (град) или че ползвам не мобилна версия а настолна

ГОВОРЯ ЗА НОРМАЛЕН ЧОВЕК който ползва вайбър имали настройка която може да ме издаде, съответно да покаже че съм от настолен компютър и че съм си в нас ?

ДОТА
03-23-2016, 19:39
ГОВОРЯ ЗА НОРМАЛЕН ЧОВЕК който ползва вайбър имали настройка която може да ме издаде, съответно да покаже че съм от настолен компютър и че съм си в нас ?

няма настройка, която да те издаде, направо вайбър си го прави без да пипаш нищо, освен ако си си сложил уин 7-10 на телефона, може дори и XP

solo_
03-23-2016, 19:48
работи гъза

Ох, стига бе, тозииииии....

azdaa
03-23-2016, 19:55
пичове пак повтарям въпроса си отклонихте се от темата аз ще го ползвам през КОМПЮТЪР и ме интересува дали някой може да разбере от къде се обаждам (град) или че ползвам не мобилна версия а настолна

ГОВОРЯ ЗА НОРМАЛЕН ЧОВЕК който ползва вайбър имали настройка която може да ме издаде, съответно да покаже че съм от настолен компютър и че съм си в нас ?

azdaa
03-23-2016, 19:56
аз ще използвам програма blue stack която симулира андрои на компютър през телефона няма да го ползвам

Ivaaaaa
03-23-2016, 20:01
Къв ти е толко зора да е от тел, баси хд.

Чичка, ти отхвърли всички. Кво не ти харесва?

tori
03-23-2016, 20:37
то защото мтел е по-добро ли, същия смешен и преебан нет като виваком, теленор е същата работа, ама поне плановете са им удобни
Ам, аз от теленор съм доволна, честно казано. Нямало е проблеми.

azdaa
03-23-2016, 21:00
Къв ти е толко зора да е от тел, баси хд.

Чичка, ти отхвърли всички. Кво не ти харесва?


нали ти казвам че ще го ползвам от комп но трябва приложение което симулира андроид и да инсталираш програма blue stack въпроса на който не отговорихте обикновенния потребител и самият вайбър имат ли настройка през която някой да разбере този с който си говори от кой град е или какво устройство използва мобилно или друго?????????????

solo_
03-23-2016, 21:03
Пробвай с Andy, но едва ли ще стане...

-azdaa, от какво се страхуваш ?

azdaa
03-23-2016, 21:20
пичага интересува ме има ли тоя вайбър опция която някой може да види от какво устройство си в момента дали мобилно или не защото както казах аз през компютъра ще го ползвам не искам хората с които говоря да знаят дали съм в нас или не

преди да инсталирам тая простотия (ако я инсталирам) искам да се запозная добре с опциите които има


говорим за обикновен потребител дали може да разбере и съответно дали има настройки показващи това, например в скайп ако си през телефона пише лицето е през мобилно устройство затова питам тук имали нещо такова което да изписва ако го ползвам през компютър с програмата blue stack ?

Dwyd96
03-23-2016, 21:41
Може и на лаптопа, we.
Тори, нали знаеш лафа за вивакомския нет :д. Аз съм с мтел <33

Няма да ми обиждате оператора ей :D

П.з аз съм си доволен от мобилния Интернет на виваком. :D

azdaa
03-24-2016, 15:43
пичага интересува ме има ли тоя вайбър опция която някой може да види от какво устройство си в момента дали мобилно или не защото както казах аз през компютъра ще го ползвам не искам хората с които говоря да знаят дали съм в нас или не

преди да инсталирам тая простотия (ако я инсталирам) искам да се запозная добре с опциите които има


говорим за обикновен потребител дали може да разбере и съответно дали има настройки показващи това, например в скайп ако си през телефона пише лицето е през мобилно устройство затова питам тук имали нещо такова което да изписва ако го ползвам през компютър с програмата blue stack ?

brandonsmith87
07-05-2021, 09:12
viber може да се ползва и на компютър прочетох през програма blue stack , но въпроса ми към по запознатите е може ли обикновен човек с който разговарям да разбере местоположението ми примерно като разбере че съм влезнал през компютър ?

Download vpn for windows 10 (https://www.ivacy.com/download-vpn/vpn-for-windows/) application and your problem will be gone.