PDA

View Full Version : Купувам прилично запазен и оригинален скейтборд



btooom
03-23-2016, 12:50
Здравейте! Търся си скейтборд, тъй като се учих на един Худора, но той е нисък клас и реших да си потърся нещо на съвсем различно ниво, нямам големи претенции за марката, както и за състоянието, стига да е на хубава скейт марка и да има още живот в него ще съм доволна, хаха, също така ще е добре дъската да е 7.75, нямам големи финансови възможности, но съм отворена за предложения. Поздрави :)

Dwyd96
03-23-2016, 15:08
но съм отворена за предложения :)
Хмм? :D

Що не провериш в olx или базар.бг :D

btooom
03-24-2016, 11:46
За да пиша тук, значи съм проверила и нищо не ми е грабнало окото и ако може без просташки реакции на начина, по който съм се изказала, мерси за вниманието и приятен ден :)

Dwyd96
03-24-2016, 17:55
За да пиша тук, значи съм проверила и нищо не ми е грабнало окото и ако може без просташки реакции на начина, по който съм се изказала, мерси за вниманието и приятен ден :)

Ти си отворената за предложения, а иначе аз съм простака... Как става тва ? :D

btooom
04-13-2016, 14:25
Очевидно е, че става въпрос за предложения относно темата, държанието ти на каруцар показва нивото ти на интелект и възпитание, всичко хубаво :)

Dwyd96
04-13-2016, 19:26
Очевидно е, че става въпрос за предложения относно темата, държанието ти на каруцар показва нивото ти на интелект и възпитание, всичко хубаво :)

Заради това твое изказване, цял ден плача в ъгъла на стаята :(