PDA

View Full Version : Бръснене на глава



metallicafan1234
03-23-2016, 13:52
Здравейте. Да ви питам тъй като съм на 18 години, майка ми не одобрява това, че си бръсна главата с машинка. Забранява ми до абитурентския бал да я пипам - трябвало да ми порастне, защото никой не ме бил харесвал с бръсната глава. Фактът, че тя и двама-трима не ме харесват, не означава че НИКОЙ не ме харесва. Аз се харесвам с бръсната глава, баща ми няма нищо против, но може ли майка ми да ми забранява? Все пак съм пълнолетен.

Грозния
03-23-2016, 17:58
Здравейте. Да ви питам тъй като съм на 18 години, майка ми не одобрява това, че си бръсна главата с машинка. Забранява ми до абитурентския бал да я пипам - трябвало да ми порастне, защото никой не ме бил харесвал с бръсната глава. Фактът, че тя и двама-трима не ме харесват, не означава че НИКОЙ не ме харесва. Аз се харесвам с бръсната глава, баща ми няма нищо против, но може ли майка ми да ми забранява? Все пак съм пълнолетен.Бръсни си главата и да не ти пука! Вашите са израстнали във време, когато това се е считало за наказание и белег за провинение. Сега е модерно и готино 8).

baby_baby
04-10-2016, 10:57
Бръсни си главата ако ти харесва да не ти пука кой те харесва важното е на теб да ти харесва

ДОТА
04-10-2016, 11:34
но може ли майка ми да ми забранява? Все пак съм пълнолетен.

татуирай си пишка на лицето, за да и направиш напук

nikolai_777
04-10-2016, 22:11
Човек,важното е ти да се харесваш,аз от твоите години си ходя с гладко избръсната тиква и хич не ми пука от мнението на другите,а майка ми нищо не може да ми каже-нейната глава си има коса :D

MalePan7her
04-21-2016, 02:48
Здравейте. Да ви питам тъй като съм на 18 години, майка ми не одобрява това, че си бръсна главата с машинка. Забранява ми до абитурентския бал да я пипам - трябвало да ми порастне, защото никой не ме бил харесвал с бръсната глава. Фактът, че тя и двама-трима не ме харесват, не означава че НИКОЙ не ме харесва. Аз се харесвам с бръсната глава, баща ми няма нищо против, но може ли майка ми да ми забранява? Все пак съм пълнолетен.

Майка ти се опитва да ти наложи женското си мнение и да те превърне в нейна приятелка и дружка-женичка.

Плюс това твоето не е бръснене. Обръсни се качествено като мен с пяна и Жилет и после виж реакцията и как ще омекне. Не оставяй на жени да ти диктуват живота защото си загубен.