PDA

View Full Version : Как да започна?



heavemyra
03-24-2016, 17:28
Здравейте! Бих искал да ви попитам нещо и ще се радвам, ако някой успее да ми даде съвет ;)

Харесах си едно момиче от класа на един приятел. Красива,умна .. абе всичко ,което харесвам в 1. Днес отидох да се запозная с нея , но останахме само с това , защото живее буквално до училището където учи. Имал съм приятелка до сега , но сега е различно..Никой не знае нищо за другия , какво харесва и т.н и ми е много трудно да започна разговора(по скоро чата). Някакви идеи? До сега тя не е имала приятел и искам , ако се получи нещо да не е за месец-два. Разликата ни е 2 години и едно от нещата , което ме спира да й пиша така от нищото , е че не искам да ме помисли за някой,който иска само да мине дадено момиче, а напротив.

Отново,ще се радвам за съвети :) <3

divergent
03-24-2016, 17:34
Няма специални формули за започване на чат, просто ѝ пишеш. На колко години сте? Аз като бях на 14-15 се съдирахме да постваме от онези статуси "харесай и ще ти кажа:", та чрез един такъв се запознах с ученическата любов. :д Ако поддържаш разговора да си върви нормално, без тъпанарски и мръснишки шеги например, ще излезеш свестен и въобще няма да те помисли за играч. Колкото и да мислиш как да ви протече чата, той няма да протече едно към едно с плана, така че не го мисли, просто действай. Нещата си вървят сами. Успех!

heavemyra
03-24-2016, 17:40
По въпроса за годините - аз 18 тя 16. Хубавото е , че имам колкото и да е малко някакъв опит , но пък отново това е + за мен :Д Ще видя тези дни мисля да направя първата стъпка пък каквото ще да става.

TROLLDADLOLCAKE
03-25-2016, 11:50
А ти сигурен ли си,че не е бисексуална или лесбо?
Живееш в 21 век,използвай техниката за да получиш информацията,която искаш..било то от общи познати или просто от твои извадки..И в крайна сметка,защо не и пишеш?В крайна сметка вие не сте заедно?Какво по-лошо от това?Нямаш какво да губиш реално..

Frutelimix
03-25-2016, 15:10
кажи и каквото ти дойде отвътре

divergent
03-25-2016, 19:19
А ти сигурен ли си,че не е бисексуална или лесбо?


Това заради факта, че досега не е имала гадже ли го предполагаш?

baby_baby
03-26-2016, 09:18
Има толкова много теми за , които да си говорите и в чата и на живо не се притеснявай какво ще кажеш

heavemyra
03-27-2016, 20:44
Писахме си с момичето ;) . Писахме си за училище/музика/коли/спорт/филми и т.н. От сега обаче трябва да измисля нещо друго.. Някакви съвети?

inewton
03-27-2016, 20:45
Питай я каква й е градинката.

Грозния
03-27-2016, 21:42
Писахме си с момичето ;) . Писахме си за училище/музика/коли/спорт/филми и т.н. От сега обаче трябва да измисля нещо друго.. Някакви съвети?Стига сте си писали, ами почнете да излизате заедно някъде.

TROLLDADLOLCAKE
03-27-2016, 22:42
Това заради факта, че досега не е имала гадже ли го предполагаш?

Струва ми се вероятно..хубава пък на тези години без гадже..рядко се среща толкова умна.За това и предположих,че е лесбо ! :D

heavemyra
03-31-2016, 07:03
След чата в неделя отново й писах във Вторник но нито го е сийнала нищо ... явно няма смисъл да се занимавам ? :Д

heavemyra
03-31-2016, 08:34
Да. Вече сте се запознали, което е много хубаво, покани я да излезете просто, ама не го прави официално и все едно е голямата работа да излезете на "среща", ми просто й кажи "дай да излезем и да пием по кафе, предпочитам да си говорим лично".

Работата е там,че отново й писах вторник , но така и не ми отговаря вече 2 дена :Д Според мен няма смисъл да се опитвам и да й пиша щом няма интерес

Грозния
03-31-2016, 17:13
Работата е там,че отново й писах вторник , но така и не ми отговаря вече 2 дена :Д Според мен няма смисъл да се опитвам и да й пиша щом няма интересТрябвало е по-рано! Може би все още не е съвсем късно. Не я обсипвай със съобщения, които още не е прочела, изчакай да ги прочете и виж какво ще ти отговори. Ако ги прочете, но не отговори it's game over bro! Успех :)!