PDA

View Full Version : Да рискувам ли?



Ева Давидова
03-25-2016, 01:58
Здравейте,реших да пусна тази тема за да видя повече мнения по деликатния въпрос.
Аз съм Ева,скоро навършвам 18 и почвам 19. Естествено ученичка съм и училището е моят приоритет в живота! Печелила съм множество конкурси и стипенди ..
От 5 месеца имам връзка.. Това е сбъдната мечта,защото момчето до мен ме носи на ръце.. Това е момчето за мен.. И аз и той сме девствени.. След като съм решила,че това е момчето за мен все някога ще му се отдам..
Но толкова много ме е страх.. В миналото си съм изживяла два опита за изнасилство(неуспешни),еди я от които беше собствения ми баща.. Аз съм преживяла тези неща,но се паникьосвам когато стане въпрос за секс..
Искам да му се отдам,а в главата ми изникват купища въпроси..
Ще боли ли,ще има ли кръв най-вече,дали не съм малка..
И още куб неща,но тези са водещи?

ForzaFelipe
03-25-2016, 09:53
2 опита за изнасилване? Това звучи наистина гадно, но се опитай да не го асоциираш, колкото и да ти е трудно в началото. Сега нещата са различни, момчето предполагам те харесва също, ще бъде внимателен и що годе ще станат нещата, колкото за първи път между двама девственици :lol: Но никой не се е родил научен, не трябва и да изпитваш страх от това, това е нещо абсолютно нормално, все пак не случайно толкова много хора го правят за удоволствие.

dimitar_ak
03-25-2016, 10:28
Като се зачета тук и всяка втора тинейджърка е или изнасилвана или е имало опит.

mikity_sladky
03-25-2016, 10:38
Или е девствена...