PDA

View Full Version : Каква е вашата идея за перфектен/на партньор/ка ?



Maleficus
03-25-2016, 20:37
Трябва да е:
- Умна !
- Богата !
- Талантлива !
- 110% симетрична !
- да обича каквото и аз 100% !
- да не спори с мен въобще !
- да отправя молитви към мен на килимче 10 пъти дневно МИНИМУМ !!

Всъщност шегувам се.. Колкото и кратко да съм живял досега, съм осъзнал, че няма съвършенство.. Колкото повече очаквам от партньорката си , толкова по вероятно е да съм разочарован накрая.. Вместо това веднъж, опитах да обикна човека до себе си, какъвто е, да търся съвършенното специфично за него, а не да очаквам моя модел за такова.. Е това беше моята най дълга и най безпроблемна връзка. Сега имам друг проблем.. Мнозинството момичета търсят "идеалния", а мен това ме отвращава на толкова много нива.. Е предполагам е по добре сам, отколкото с "принцеса", а пък вероятно свестните момичета, може да почна да ги срещам, веднага след като спечеля милион от националната лотария хаха ! ( Не съм грозен, не че мисля, че щом съм красив е моя заслуга, просто късмет)

baby_baby
03-26-2016, 07:20
Външния вид е важен но не е най-важния !!!!

За мен идеалния партньор е да се държи добре с мен , да е мил абе да е с хубав характер и да ме разбира

inewton
03-26-2016, 07:49
За мен идеалния партньор е да се държи добре с мен , да е мил абе да е с хубав характер и да ме разбира

Все едно говориш за мен...

jghgh
03-26-2016, 08:41
да ми милва лицето, докато се целуваме, да е гушлив и леко отнесен :)
ако е странен, това е някакъв бонус.


и да ме обожава.
това е 8-)



пп. не само. има и някои неща 18+, ама да не навлизаме в тази тема

ДОТА
03-26-2016, 09:28
пп. не само. има и някои неща 18+, ама да не навлизаме в тази тема

Ама как се изпусна и написа 'навлизаме' и стана ясно коя част визираш.

LoadRunner
03-26-2016, 10:54
https://www.youtube.com/watch?v=NcHhnpvw5AM&t=3m25s

Sarafina
03-27-2016, 11:28
Това, че търсели идеалния, знаеш, че е просто извинение нали? "Не искам връзка в момента", "не си мой тип", "търся еди-си какви" означава "няма привличане между нас"...

А това за типовете е тоолковалицемерно... Интересно как може да харесваш само русокоси, обаче и Меган Фокс спада към твоя тип :дд

nIkEnCeTy_bE
03-27-2016, 12:34
Любимата ми фраза - "всички са еднакви". Може би, наистина не мога да се поставя на днешните момчета или поне на моя набор, тъй като все чувам да се оплакват, а и тук, с тези свестни момичета. Чак пък толкова ли да е трудно да ги намерите? И при нас не е розово, ама от моята уста да прозвучи това, би било странно. Недейте така отчаяно.

По темата - много ми липсват хора с цел, желание, отстояване и най - вече себеусъвършенстване. Не говоря в материален план.

martiriz
03-27-2016, 12:59
Просто искам някой ден да съм с този, който наистина ще ме обича и когото аз, разбира се, обичам. Смятам, че ако е истинско, ще ми дава вниманието, което съм заслужила и изобщо всичко, което съм си заслужила, де.
Иначе, за типовете - аз нямам тип, поне това открих в течение на времето. Който си ме привлича, си ме привлича. Точка. :D

ДОТА
03-27-2016, 13:01
и изобщо всичко, което съм си заслужила, де.

Ами ако заслужаваш бой ?

martiriz
03-27-2016, 13:06
Ами ако заслужаваш бой ?

Преди да съм си заслужила боя, сама ще се усетя, че се държа отвратително или греша и ще си тръгна навреме, така че да няма излишни драми и конфликти! :D