PDA

View Full Version : зарязан!



ricover97
03-26-2016, 12:21
Приятели нов съм в сайта но ви моля за малко помощ относно връзката ми с едно момиче... Аз я обичам както и тя каза че ме обича, нещата бяха много добре, докато един ден просто спря да ми отговаря... чаках, чаках, притеснявах се за нея и нищо... докато след седем дни тя просто ме блокна без дори да прочете какво съм и написал... Обичам я приятели немога да се откажа от нея...

w0sh
03-26-2016, 12:26
RIP

lover32
03-26-2016, 12:28
Според мен, вземи един букет и отиди да и се извиниш, а ако не приеме извинението поне да разбереш къде ти е грешката.Но внимавай, защото може да се изложиш така :D

ricover97
03-26-2016, 12:31
няма как човече далеч е... един път сме се виждали и трябваше лятото да дойде при мен за няколко месеца...

ricover97
03-26-2016, 12:41
издъних се... какво и казах и аз не знам... но никога няма да се откажа...

baby_baby
03-26-2016, 12:45
Не се занимавай с нея това дето е направила са детски работи

ricover97
03-26-2016, 12:52
знам... за жалост... игра си с чувствата ми и после ме изхвърли... ако можех бих продължил, обаче я обичам много... просто животът ми е пародия без нея... ох мамка му какво да правя...

baby_baby
03-26-2016, 13:16
Винаги може стига да го поискаш !

ricover97
03-26-2016, 14:20
Обичам я адски много... дай ми съвет как да се измъкна от тази депресия в която съм вече сигурно 3та или 4та седмица... Адски много я обичам...

baby_baby
03-26-2016, 14:22
Просто си трябва време и ще ти мине

занимавай се с най-различни неща

ДОТА
03-26-2016, 14:27
занимавай се с най-различни неща

тва изглежда като покана да се занимава с теб

baby_baby
03-26-2016, 14:30
тва изглежда като покана да се занимава с теб

Не с мен а да се занимава с някакъв спорт или нещо друго това имах предвид

ДОТА
03-26-2016, 14:31
Не с мен а да се занимава с някакъв спорт или нещо друго това имах предвид

много позитивен човек, май не си ме срещала, иначе щях да преобърна светогледа ти

baby_baby
03-26-2016, 14:33
много позитивен човек, май не си ме срещала, иначе щях да преобърна светогледа ти

Мда не съм те срещала

Възможно е

lover32
03-26-2016, 14:39
/

ricover97
03-26-2016, 15:08
със сигурност в мен е причината... и да привързах се към нея... в нея открих всичко това което не намирах никъде... взех антидепресанти, купих си приспиваателни нищо не помага... обичам я... мисля да сложа край на всичко...

Maleficus
03-26-2016, 15:24
Човеко.. Всичко преминава... Вместо да си кучка на абстинентния синдром на любовта, вземи си запълни времето с нещо и досущ ще разбереш, че както при отказването на цигарите, така можеш и да се откажеш от тая паразитна форма на любов .. Да има живот след любовта представи си и десетки паразитни връзки, които те очакват след тая :D

ricover97
03-26-2016, 15:30
ох знам знам всички това ми казват... но никой ли не може да разбере аз я намерих - моята любов просто досега не бях виждал момиче като нея... не мога да търпя повече тоя ад... и да практикувам спортове, футболист съм всеки ден ходя на тренировки, също и тенис на маса, но сигурно от 2 седмици не съм ходил... пропуших треньора ми се кара всеки ден затова че развалям всичко постигнато но на мен не ми пука особено... щом тя ме изостави аз няма за какво друго да живея...

Maleficus
03-26-2016, 15:38
Толкова ли държиш да си сам в този живот ? Ако отговора ти е да, продължавай в същия дух ! Нито нея ще имаш, нито ще си намериш друга по добра ! Съжалявам, но такъв е живота ! Няма нищо вечно и всичко рано или късно си отива.. Аз преодолях 4-годишна връзка и съм добре, ти какво ?!

ricover97
03-26-2016, 17:04
ами честно казано да тя беше единственото хубаво нещо в живота ми... но ще продължа... някак си... но ще продължа... надявам се вие да ми помогнете...

ricover97
03-26-2016, 17:07
показа ми какво е любов и после ме изхвърли... няма просто да се откажа... ще отида там при нея... никога няма да се откажа...

divergent
03-26-2016, 18:22
Чакай сега... вие сте във връзка от разстояние, виждали сте се веднъж и много се обичате, но тя е спряла да ти отговаря? Хванала си е ново гадже и няма смелостта да ти го каже дори в чата или по телефона. Затова просто прекратява всякакъв контакт с теб и си мисли, че така решава проблема. Никакви букети и извинения за тази лишена от смелост млада дама.

ricover97
03-26-2016, 18:37
може и така да се окаже... аз просто исках да ми каже... просто да знам... щях да го преживея... но след като ме блокира и дори не прочете романите които и написах аз бях съкрушен... човече тя също ми написа че ме обича, сигурен съм защото никога не ме е лъгала... просто трябва да отида там иначе няма да се отърва от мисълта за нея... и да от разстояние е връзката но до този ден нямахме проблеми... чатихме в хенгаутс и също си правехме видеочатовете в хенгаутс...

divergent
03-26-2016, 18:41
там ти е проблема, че вярваш на думичките "обичам те". тези неща не се казват, те се показват. може пък наистина да го е мислила, кой знае, но връзките от разстояние просто не са за всеки. понякога човек просто има нужда от физическа близост и подкрепа и ги открива в друг човек. твоето момиче се е почувствало виновно, защото евентуално се е получило така и не е можела да ти го признае, затова просто се е скрила.

Maleficus
03-26-2016, 18:55
Мхм, момиче като ти каже " Обичам те" в превод значи: " Обичам те засега ! " или "засега не съм си намерила по хубав от теб" :D Дивергент, като иска да бъде куче нека ! ако не иска да се вслуша и реагира само на емоция... Любов, дъги и слънчеви дни и какъв хубав бой щях да ти тегля ако ти бях приятел, докато малко се свестиш, че като почне някои: " Тя единствената, не мога без нея" После след няколко месеца за другата "Миличка, ти си единствената за мен ! " ... Като ти казвам, ще ти мине ще ти мине... Вече ти избираш как го искаш... ЖИвота ти го нахаква, независимо дали искаш или не, тук ти се предлага лубрикант за облекчение ! Няма лесен път, като всяка болест трябва време да премине ! :D

ricover97
03-26-2016, 19:00
ок малефикус ти ми оправи настроението... просто обичах я човек... но какво да се прави... просто за сега ще изчакам и междувременно ще бодна нещо хаха...

ricover97
03-26-2016, 19:01
но знам че няма за сега да се откажа... и сегашните намерения ми са каквото и да ми коства да отида там и поне аз да си и сипя боя хаха... сериозно мисля наистина да отида и да ми каже в очите че не ме обича и не ме иска...

Грозния
03-26-2016, 19:35
докато един ден просто спря да ми отговаря... чаках, чаках, притеснявах се за нея и нищо... докато след седем дни тя просто ме блокна без дори да прочете какво съм и написал... Game Over брат! Намерила си е друг и е искала да си "спести" обясненията и скандалите! Много жени така правят - свиквай!

Според мен, вземи един букет и отиди да и се извиниш, а ако не приеме извинението поне да разбереш къде ти е грешката.Но внимавай, защото може да се изложиш така :DСтига глупости! Това е най-тъпото нещо, което може да направи! Слушайте baby_baby :) :

Просто си трябва време и ще ти мине
занимавай се с най-различни неща

показа ми какво е любов и после ме изхвърли... няма просто да се откажа... ще отида там при нея... никога няма да се откажа...Не ставай путка, заради путка! Зарязала те е и толкоз! Забрави я и си намери друга!

ок малефикус ти ми оправи настроението... Слушай я - тя също казва верни неща :) !

но знам че няма за сега да се откажа...Колкото по-рано се откажеш - толкова по-добре! За теб :)!

сериозно мисля наистина да отида и да ми каже в очите че не ме обича и не ме иска...Сериозно ли мислиш, че като не ти е писала/казала по телефона, ще ти го каже на живо!? Искаш ли да се хванем на бас, че няма 8) !

invisible girl_7
04-03-2016, 20:36
Забравия, живота продължава