PDA

View Full Version : Мода



sock96
03-26-2016, 17:40
Здравейте!

Първо искам да се извиня, ако темата не е за тук, но не можах да намеря
по- подходящ раздел.

Та въпросът ми е следният: Колко са дълги модните тенденции? Колкото и да се чудя.. не мога да си отговоря.
Знам, че са година, за година, но забелязвам доста ключови елементи, които се задържат по- дълго от другите( Примерно:
златото и камуфлажът ги гледам от бая време :) ). Ще се радвам, ако има някой, който да ме открехне, колко дълго продължават :).

divergent
03-26-2016, 18:17
Мисля, че си зависи от самата тенденция, едва ли имат срок на годност. Просто някои неща остават за по-дълго, докато не ги заместят други.

zombolovesu
04-10-2016, 10:44
Две думи- скъсани дънки, моля някои да изтрие тази грешка. Това никва мода не е, а подигравка с хората, които нямат пари... Въобще тея дизайнери никога не се замислят, като правят тези дрехи.

divergent
04-10-2016, 11:12
Две думи- скъсани дънки, моля някои да изтрие тази грешка. Това никва мода не е, а подигравка с хората, които нямат пари... Въобще тея дизайнери никога не се замислят, като правят тези дрехи.

На братовчедката баба ѝ я видя с едни такива и я направи леш: "Като видя, че са скъсани, защо ги купи? Дай да ги зашием? Ама ти с тях ли ходи на училище? Как може, сега ще говорят как нямаш пари и ходиш със скъсани дрехи!" На една съученичка пък точно по същия повод баба ѝ ѝ дала пари да си купи нови, че старите се били скъсали. :D

zombolovesu
04-10-2016, 17:37
хахахахахахха