PDA

View Full Version : Нови запознанства



martiriz
03-27-2016, 08:20
Здравейте! Напоследък имам желанието да се запозная с нови хора, можете ли да ми предложите занимания или начини, чрез които мога да го направя? Може да е от всякакво естество, тренировки ли ще са, различни кампании, не знам. Просто имам нужда от нови хора около себе си. Още отсега благодаря на всеки, който си направи труда да го прочете и да отговори. :)

nIkEnCeTy_bE
03-27-2016, 12:38
Тренировки - по възможност групови. Танци, туризъм. Не знам откъде си, по принцип мога да ти предложа много неща, някои изискват средства, разбира се, други не толкова.Има и много училищни клубове, проекти. :)

martiriz
03-27-2016, 12:52
Мислех си да започна тренировки по баскетбол, преди време тренирах, но се наложи да спра, а в момента не знам дали съм готова за усърдни тренировки, има и известни неща, които до някаква степен ме възпират. Друга идея е да се включа към ученическия съвет на моето училище в края на тази година, тоест - в началото на следващата учебна година. Друг вариант, който не ми харесва особено е Интернет запознанствата, притесняват ме именно заради измами и лъжи, застрашават доста, ако не се пазиш. :D Иначе, софиянка съм.

ДОТА
03-27-2016, 13:00
Иначе, софиянка съм.

И аз съм от София.
Искаш ли да ходим заедно на танци ?

martiriz
03-27-2016, 13:04
И аз съм от София.
Искаш ли да ходим заедно на танци ?

Зависи на какви танци, в смисъл, народни, спортни? А и по принцип танците винаги са ме притеснявали, аз съм си като дърво, изобщо не мога да танцувам, сигурно само ще се излагам. :D

nIkEnCeTy_bE
03-27-2016, 13:20
Затова се запиши на нещо, което е групово. Ще паднат бариерите, рано или късно. Аз ходя на групови тренировки по кросфит, но те са доста интензивни. Иначе танците са много добра идея - нека е нещо, което ти харесва. Аз обожавам народните танци и ще е следващото, което ще направя. Може да се запишеш на клуб по фотография, рисуване. Аз съм тренирала и спортно ориентиране - то е свързано най - вече с бягане. Аз също живея в София.

martiriz
03-27-2016, 14:28
Затова се запиши на нещо, което е групово. Ще паднат бариерите, рано или късно. Аз ходя на групови тренировки по кросфит, но те са доста интензивни. Иначе танците са много добра идея - нека е нещо, което ти харесва. Аз обожавам народните танци и ще е следващото, което ще направя. Може да се запишеш на клуб по фотография, рисуване. Аз съм тренирала и спортно ориентиране - то е свързано най - вече с бягане. Аз също живея в София.

Мисля, че идеята с клуба по фотография е наистина добра! Харесвам да снимам, може малко да се поровя из Интернет относно това. Благодаря! :)