PDA

View Full Version : Наслада ...



siegheil14/88
03-29-2016, 13:09
Имам малко не традиционен проблем. Аз съм момче на 18 години и от известно време си имам приятелка и започнахме да практикуваме секса... но не изпитвам кой знае какво удоволствие. Правим секса редовно с кондоми но аз така и не изпитвам желаната наслада. Приятелката ми си свършва редовно но аз изпитва особени трудности и се налага секса да продължава по дълго от обичайното. Видях, че не е често срещан проблем и се надявам някой да ми даде компетентен отговор защо? как? зареди кондома? И прочие ...


Благодаря за отделеното време

solo_
03-29-2016, 13:12
Презерватива намаля чувствителността... Ако те е страх да не забременее, пробвайте анален секс.

siegheil14/88
03-29-2016, 13:15
Не ме е страх от забременяване, а по скоро от евентуално заразяване спрямо мен.

solo_
03-29-2016, 13:17
Не ме е страх от забременяване, а по скоро от евентуално заразяване спрямо мен.

Нямаш ли и доверие ?

siegheil14/88
03-29-2016, 13:18
Честно казано от скоро съм с нея и ми е споделяла че го е правила и без презерватив

solo_
03-29-2016, 13:20
Това не означава, че е болна...

siegheil14/88
03-29-2016, 13:22
Но също така не означава и че не е болна?

solo_
03-29-2016, 13:25
Ако и има нещо, ще си личи. Можеш да я закараш на лекар, за да я прегледа, и оттам да си спокоен.

siegheil14/88
03-29-2016, 13:28
Проблема е че дори не съм и споделял за това... Още повече, че се съмнявам за заразяване.

Pug_306
03-29-2016, 13:31
Е тя да не е преспала с целия град, че да те е страх от каквото и да е. Като си толкова неспокоен - доктор, да се прегледа и готово. Сподели и какви са ти проблемите, тука и да пишеш файда няма.

siegheil14/88
03-29-2016, 13:53
А относно горе посочения проблем?

Sarafina
03-29-2016, 15:21
Не слушай сополо, той си е просто гей и само за задници мисли.
Много добре постъпваш, като ползваш презерватив. Не е необходимо да е преспала с половината град, вие мислите ли изобщо???
Смени марката презервативи, не разбирам от тях, ама веднъж замествах в една аптека и имаше мноооого видове.

"Нямаш ли и доверие" хахаха сополо дано ти се зарази хилавия полов орган с Ешерихия коли и ще има да го чешеш до кръв... :) тъкмо после ще стане негоден за употреба...както си е и сега.

solo_
03-29-2016, 15:33
Не слушай сополо, той си е просто гей и само за задници мисли.
Много добре постъпваш, като ползваш презерватив. Не е необходимо да е преспала с половината град, вие мислите ли изобщо???
Смени марката презервативи, не разбирам от тях, ама веднъж замествах в една аптека и имаше мноооого видове.

"Нямаш ли и доверие" хахаха сополо дано ти се зарази хилавия полов орган с Ешерихия коли и ще има да го чешеш до кръв... :) тъкмо после ще стане негоден за употреба...както си е и сега.

НЕ съм гей !
Поздравявам те:http://vbox7.com/play:eb81df269b

solo_
03-29-2016, 15:34
Sarafina, внимавай какво говориш, че ще те отровя !

Sarafina
03-29-2016, 15:34
Неосъзнат си тогава, личи ти от всяко едно мнение... "Добре, че е шегата да си кажем истината"... Не е страшно де, споко

solo_
03-29-2016, 15:35
Неосъзнат си тогава, личи ти от всяко едно мнение...

Не си ли чувала за актьорско майсторство ?

siegheil14/88
03-29-2016, 19:14
И все пак някое друго мнение?

divergent
03-29-2016, 20:08
Без презерватив усещането е по-приятно, няма какво да се лъжем. Казаха ти вече, че това, че го е правила без кондом, не означава, че задължително е заразена с нещо. За да си докажете взаимно, че сте здрави, просто си направете изследвания. Колкото до риска от забременяване, противозачатъчните се най-достъпния вариант.

RapExotic
03-29-2016, 20:09
Изследвайте се и пробвай без презерватив за да разбереш дали в това е проблема. Все пак се пазете от забременяване чрез някой от другите методи.

baby_baby
04-11-2016, 14:54
Явно доста често го правите и на теб не ти харесва вече омръзнала ти е пробвайте неща , които не сте правили до сега

leo99999
04-14-2016, 14:27
Имам малко не традиционен проблем. Аз съм момче на 18 години и от известно време си имам приятелка и започнахме да практикуваме секса... но не изпитвам кой знае какво удоволствие. Правим секса редовно с кондоми но аз така и не изпитвам желаната наслада. Приятелката ми си свършва редовно но аз изпитва особени трудности и се налага секса да продължава по дълго от обичайното. Видях, че не е често срещан проблем и се надявам някой да ми даде компетентен отговор защо? как? зареди кондома? И прочие ...


Благодаря за отделеното време

Имаше един подобен виц. Мъж се оплаква на доктор че не му става. Доктора му казва следващия път да доведе жена си. Човека води жена си. Доктора казва да влезе само жена му. Кара я да се съблече, да легне по гръб, по корем да направи борцов мост. После и казва да се облече и да влезе само мъжа. Влиза мъжа и доктора му съобщава добрата новина: всичко е наред, нямаш проблем. Мъжа обаче реагира моментално, ама докторе как да нямам, на мен не ми става. Доктора казал: спокойно, всичко е на ред, и на мен не ми става.