PDA

View Full Version : Айде помогнете малко, че ми трябва !



LudiqZaek
03-29-2016, 18:50
Здравейте, искам да попитам как да предразположа момиче, така че да не се държи дръпнато, да ми се довери, че няма да я изям като си говорим или пишем, когато не ме познава изобщо, а само името ми знае ако го е запомнила хаха (това е сегашният случай :D) ?

solo_
03-29-2016, 18:52
Ти би ли се доверил на човек на който само името му знаеш ?

LudiqZaek
03-29-2016, 18:54
То това е целта, да се отпусне имам предвид, защото много от моите приятели карат момичетата да им разказват романи още от първия път като си пишат с тях :D :D Аз успявам само след поне 6-7 път.

RapExotic
03-29-2016, 20:11
Ракия. В някой случаи и бира.

baby_baby
03-30-2016, 12:55
Нормално в началото на разговор с непознато момче момичето да не е открито иска се време

Maleficus
03-30-2016, 18:43
Тайната е да не се взима в началото разговора прекалено сериозно и да се избягват тежки теми, преди да са поставени основите. Чувството за хумор е изключително важно в началото, независимо чат или на живо

the dreamer
04-01-2016, 16:38
То това е целта, да се отпусне имам предвид, защото много от моите приятели карат момичетата да им разказват романи още от първия път като си пишат с тях :D :D Аз успявам само след поне 6-7 път.
Хаха. И аз имам такива приятели и трябва да ти кажа че такива момичета които прекалено бъзо се разкриват са глупавички. Умните споделят умерено личната си информация.
А за въпроса ти - ако искаш да породиш интерес у нея, не споделяй много много ако не те е питала, питай ТИ повече за да научиш повече за нея, но недей да превръщаш разговора в интервю. За да не се превървне разговорът в интервю правиш така - задаваш въпрос > получаваш отговор > пускаш някой коментар свързан с отговора > задаваш друг въпрос свързан с темата ( трябва да я слушаш внимателно и си избираш една думичка която намираш за интересна и можеш да зададеш въпрос свързан с тая дума - с тоя трик можеш да говориш до зори ! ) или сменяш темата. След време тя подсъзнателно (или не) ще осъзнае че ти много знаеш за нея а тя нищо за тебе и тя самата ще почне да ти задава въпроси. Можете да говорите за неща които са ви интересни...или поне за неща от които тя се интересува и така разговорът ще мине по-добре. Надявам се да съм помогнал.

LudiqZaek
04-02-2016, 21:47
Хаха. И аз имам такива приятели и трябва да ти кажа че такива момичета които прекалено бъзо се разкриват са глупавички. Умните споделят умерено личната си информация.
А за въпроса ти - ако искаш да породиш интерес у нея, не споделяй много много ако не те е питала, питай ТИ повече за да научиш повече за нея, но недей да превръщаш разговора в интервю. За да не се превървне разговорът в интервю правиш така - задаваш въпрос > получаваш отговор > пускаш някой коментар свързан с отговора > задаваш друг въпрос свързан с темата ( трябва да я слушаш внимателно и си избираш една думичка която намираш за интересна и можеш да зададеш въпрос свързан с тая дума - с тоя трик можеш да говориш до зори ! ) или сменяш темата. След време тя подсъзнателно (или не) ще осъзнае че ти много знаеш за нея а тя нищо за тебе и тя самата ще почне да ти задава въпроси. Можете да говорите за неща които са ви интересни...или поне за неща от които тя се интересува и така разговорът ще мине по-добре. Надявам се да съм помогнал.

Наистина добра идея, благорадя, за което хаха. Ще го пробвам със сигурност :) Благодаря и за останалите мнения !

Derangement
04-03-2016, 08:20
Аз също така бих те посъветвал да не си прекалено настоятелен и да не бързаш, защото за всичко се изисква време. Въоръжи се с търпение.