PDA

View Full Version : Проблем с Palit gtx 460 !!!



Ic3boXx
03-30-2016, 20:45
Проблема ми е такъв, че утре ще я взема тази карта обаче тя използва 2х6 пинови конекторчета в захранването такива нямам и ще си взема утре допълнително. Захранването е 400 w а захранване пише че се поддържа от 450 и нагоре та не знам какво ще се случи. Захранването е рециклирано и не знам ще тръгне ли ще гръмне ли оставям някой от вас ако знае да ми каже :) Процесора е 3.2 ghz на амд модела е Athlon видео картата точни модел и е : Palit Gtx 460 Sonic Platinum 1gb GDDR5. Рам 4гб ХайпърХ на Kingston, Хард диска е 1тб на western digital това е конфигурацията помагайте да знам какво да правя :))

npp
03-30-2016, 21:30
зависи каква марка и модел е захранването и как е рециклирано, но ако не знаеш/не си сигурен, тогава не ти препоръчвам да рискуваш, добре е да е някакво читаво поне 450W 80PLUS

JDeel
03-30-2016, 22:26
Пуска се захранването в контакта, правиш връзка между зелената и съседната на нея черна жичка и то тръгва. Ако не тръгне, значи не бачка. Ако тръгне вадиш мултицета и мериш напреженията. Между черна и жълта жица - около 12V. Между черна и червена - около 5V. За оранжевата май беше 3.3V :)