PDA

View Full Version : Препоръчайте ми добавки...



fR0NTEz
04-01-2016, 13:25
Здравейте, на 15 съм (този месец правя 16). Искам да пия нещо за маса и за оформяне и някакви хапчета не знам просто. Не съм ходил на фитнес много, но искам да имам горе-долу хубаво тяло за плаж, море и така нататък. Ето повече за тялото и други глупости...
178см висок
55-56 килограма
Почти 16 години
Искам накакви хапчета, НО като за мен. Препоръчайте ми. Тренирам (не много, но имам желание)

Обмислям нещо такова или не знам :X
http://b2b.silabg.com/bg/15037-AMIX-CarboJet-Gain.html
DHEA 25mg Natures Bounty 100 таблетки
Искам нещо от което няма да си навреда на здравето (знам че няма такова нещо но...)

Rakshy
04-01-2016, 20:38
не се занимавай с глупости

тялото ти не го вълнуват желанията ти

tochko
04-03-2016, 20:38
Мъжка кифла. Ако искаш нещо отиваш и правиш всичко възможно за него. Добавките не решават проблема. Точка.

豊ノ島大樹
04-26-2016, 09:18
Вземи си гейнър

Georgius
05-01-2016, 11:22
Това дето си дал линк към него те тумби с въглехидрати т.е. качваш кила след това можеш да си вземеш нещо да те изчисти ;)
Примерно аминокиселини BCAA или друго ...

Грозния
05-01-2016, 18:46
Не съм ходил на фитнес много, но искам да имам горе-долу хубаво тяло за плаж, море и така нататък.
Искам накакви хапчета...Трябва яко и редовно блъскане във фитнеса, а не хапчета! Това лято пиши го бегало - няма да успееш да "направиш тяло" за 1-2 месеца, но за следващото може и да успееш.

Тренирам (не много, но имам желание)Значи нямаш желание! Докато не почнеш да тренираш редовно, нищо няма да стане. Успех :)!

MalePan7her
05-02-2016, 05:40
Искал да има тяло за плаж и море. Това не е ли доста комплексарско? Направи го за здраве за да има дълготраен ефект и да се трудиш и да оцениш труда си. Не да се напомпаш изкуствено с вода като някакъв клоун, за визия, за женички. Защо си мислиш, че на жените им пука как изглежда някакъв бастун? Нали имат фейсбук, имат ютуб, могат да гледат много по яки тела по цял ден.

Грозния
05-02-2016, 10:18
Защо си мислиш, че на жените им пука как изглежда някакъв бастун?Може би, защото им пука :shock: !?

Ospi
05-02-2016, 11:11
Стига бе хора, вие сте абсурдни... Друго си е да си с яко тяло.
Пич, късно си се захванал. Слаб си, скелет си, искаш хапове, да не ти вредят на всичкото отгоре. Не искаш ли и много? Тренирай, яж, вземи си протеин и бъди постоянен.