PDA

View Full Version : Проблем с дихателните пътища.



radoslav132
04-01-2016, 19:52
Здравейте!
Не знам, аз ли съм единствения, който има проблеми с някаква супер дразнеща кашлица, или това е от тъпата пролет, която разцъфтява в различни цветни багри и дразни моите дихателни пътища???

Преди близо половин месец ме хвана гърлото, първоначално ме боля много, но след това, разбира се, всичко приключи и започна една съдираща кашлица, която направо разкъсваше гърлото ми отвътре. Нямаше ГРАМ усещане за влажност в гърлото ми. Изключвах си дори и климатика, за да не ме дразни, естествено, помагаше до известно време.

Ходих до личния, предписа ми антибиотик и други неща за кашлицата. Всичко мина добре, взех си антибиотика и другите хапчета и очевидно беше, че кашлицата намаляваше с всеки изминал ден.

Обаче...

Онова дразнещото нещо, което е като малко перце в гърлото, което те гъделичка и те кара да кашляш, но не и да се съдираш, остана.
И се сетих, че предишната година, не съм много сигурен дали беше по това време, но имах почти същия проблем...

Затова реших да си купя противоалергични, защото явно има нещо през пролетта, което ме дразни, но не мога да разбера кое...
Вече съм на предпоследното хапче и вместо да се оправям, имам чувството, че се влошавам....

Искам просто да питам някой друг има ли подобен проблем? То се е видяло, че ще се ходи пак до личната лекарка и да ми дава направление за човек, който е квалифициран за алергични реакции...

Fisherman
04-02-2016, 14:11
антибиотик за суха кащлица...

Indistinct
04-02-2016, 14:17
антибиотик за суха кащлица...

Вече лекарите изписват антибиотиците ей така, за нищо. Миналата година от леко дразнене в гърлото преминах през 4 антибиотика за по-малко от месец и завърших с астматичен бронхит и медикаментозна алергия... И здрав, и полумъртъв, пак с антибиотици те лекуват..

baby_baby
04-03-2016, 10:10
Може това да е от смяна на сезона ако продължиш отиди на лекар

radoslav132
04-04-2016, 21:37
Благодаря за отговорите. :)