PDA

View Full Version : Пътуване през Франкфурт



HollyGolightly
04-01-2016, 22:43
Не че има много хора останали във форума, които могат да ми отговорят, ама все пак да пробвам.
Та "лятуска" ще пътувам към България и междинната спирка ми е във Франкфурт, имам само 2 часа на разположение да мина customs и всички останали проверки. Въпроса е, голямо ли е летището и ще ми стигнат ли тези 2 часа за всичко това? В случай че изпусна полета, поради недостиг на време, ще изискват ли допълнителна такса?

LoveInfect
04-02-2016, 19:47
Не че има много хора останали във форума, които могат да ми отговорят, ама все пак да пробвам.
Та "лятуска" ще пътувам към България и междинната спирка ми е във Франкфурт, имам само 2 часа на разположение да мина customs и всички останали проверки. Въпроса е, голямо ли е летището и ще ми стигнат ли тези 2 часа за всичко това? В случай че изпусна полета, поради недостиг на време, ще изискват ли допълнителна такса?

Била съм в летището във Франкфурт. Въпреки че е голямо, ако няма закъснение и бързо се ориантираш няма да изпуснеш.

DisappointedDreamer
04-05-2016, 17:14
Франкфурт не е най-голямото летище в Европа.

2 часа са ти напълно достатъчни.

DisappointedDreamer
04-06-2016, 16:02
Би трябвало* да са напълно достатъчни.

draid
04-06-2016, 17:22
Доста е голямо, но последно не беше най-голямото, нито най-натовареното. Със сигурност е в топ 3 обаче.

ДОТА
04-07-2016, 19:39
от Искаро по-дълбоко нема

mincheto
04-24-2016, 11:54
от Искаро по-дълбоко нема

ОО бабо Доте дека си ма :lol:

HollyGolightly
04-25-2016, 04:10
и да няма идиоти, които са помъкнали забранени неща в ръчния и това е.

Жената, която ми се оплаква, че не и стигнало времето и си изпуснала полета, всъшнст се оказа, че това се случило на път от България към САЩ и то станало, понеже си носела сухи черва за домашни мезета в багажа и разбира се я "надушили" (буквално) и ги изкарали пред всички и я извикали в стаичката на разпит.


Мерси на всички, които се включиха по темата.

Naive
05-13-2016, 08:16
Май последно като прекачвах имах 40-60 мин, сменях и терминал. Летището е голямо, но реално ако следваш табелите, няма как да се объркаш. Предполагам, ако изпуснеш полета поради закъснение на предния или някоя друга адекватна причина, която не зависи от теб, ще те компенсират.

a_p_p271200
05-20-2016, 13:49
Зависи от терминала/гейта. Има един гаден тунел (1 км), но 2 часа би трябвало да са предостатъчно. Случвало ми се е повече от веднъж да си испусна полета там, но тогава имах 50 мин между двата...