PDA

View Full Version : Не харесвам истински момчето, с което съм гадже!!



Momichka24
04-03-2016, 14:08
Това е моята първа тема тук. Искам да ми помогнете и да изразите вашите мнения по въпроса. Така, почвам да разказвам:
Момчето, с което ходя ми беше най-добър приятел после той ми предложи и станахме гаджета само, за да не сме сами. После той ме попита дали вече на истина го харесвам, защото той вече ме харесваше. Аз му отговорих с да. Не се съобразих какво да направя. Сега съм много притеснена защото не го харесвам както той ме харесва, а ако му го кажа в очите всички ще почнат да ме убиждат, че съм гадна и, че съм го излъгала за такова гадно нещо. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕЕ!!!

Sarafina
04-03-2016, 14:31
Успокой се първо, няма да се жените. Може да пробваш с него известно време, за да си изясниш чувствата. Ако не става, го зарежи внимателно, за чуждото мнение ли ще живееш :д

RapExotic
04-03-2016, 16:42
той ми предложи и станахме гаджета само, за да не сме сами.

Няма ли я тръпката в началото връзката няма да продължи дълго.

baby_baby
04-03-2016, 20:23
По-добре го остави така като си с човек който не харесваш само ще се мъчиш и него

Грозния
04-03-2016, 21:18
...защото не го харесвам както той ме харесва...Ако не можеш да определиш защо не харесваш нещо, няма да знаеш и какво харесваш, нито какво искаш. Това е проблем за теб, не за него!

Аз му отговорих с да. Не се съобразих какво да направя. Когато не знаеш какво да кажеш - кажи истината!

Винаги ме е учудвало и може би никога няма да го разбера, защо жените обикновено първата им работа е как да измислят някоя лъжа, вместо да кажат истината и то навреме :D .

Не винаги лъжата ти улеснява живота. Ако му беше казала истината и то навреме, животът ти щеше да е много по-лесен и нямаше да се чудиш какво да правиш сега и да задаваш такива въпроси из форумите :D!

Sarafina
04-04-2016, 11:49
Защото се страхуват от последствията.
Ако отрежеш едно момче особено в тая възраст директно.....охооо леле малеее.... "Тая е курва", "къде са свестните" --> нова тема в тийнпроблем "за всички момчета и салфетки", "бъдете силни, не ви трябва момиче" и т.н. правят се групи във Фейсбук /оная за Пабло Ескобар и всеки пост пише "курви", а всъщност е относно момичета с мнение, вкус поради адски тъжната причина, че ги е отрязала директно без дипломатичност.
Затова прибягваме до други методи "нека си останем приятели", "не искам връзка в момента"... :) така вероятността е по-малка да се озлобите и да ни навредите

Аз лично съм късала 2 пъти с едно и също момче /първия път в смс/ и още ми пише /т.е. от почти година/ от време на време и поддържаме нормални отношения.

А не ме харесваш, няма проблем, егото ми ще го преживее.
-said no guy ever

divergent
04-04-2016, 12:29
Кога ще се научите да не се съобразявате с чуждото мнение? Какво ти пука дали ще кажат, че си гадна, или използвачка, или каквото и да било? Много по-добре е да му признаеш, че не го харесваш, отколкото да го залъгваш. Ще му е гадно известно време, но в последствие ще разбере, че така е било по-правилно, пък и ти ще се чувстваш по-комфортно сама, отколкото във връзка без чувства.

Sarafina
04-04-2016, 12:48
Не знам това дали се отнася до мен... Аз не гледам чуждото мнение, много често му се дразня, но понякога го осмислям.
Качеството "дипломатичност" ще ти бъде много полезно в живота. Живеем в социално общество и не сме единаци, завързваме контакти, създаваме връзки /професионални/. Не е всеки е достатъчно осъзнат, че да осъзнае каквото и да било. Има много идиоти.
Аз не ходя с човек, когото не харесвам много ясно, но минах по тънкия лед без да го руша.

divergent
04-04-2016, 12:56
Не знам това дали се отнася до мен... Аз не гледам чуждото мнение, много често му се дразня, но понякога го осмислям.
Качеството "дипломатичност" ще ти бъде много полезно в живота. Живеем в социално общество и не сме единаци, завързваме контакти, създаваме връзки /професионални/. Не е всеки е достатъчно осъзнат, че да осъзнае каквото и да било. Има много идиоти.
Аз не ходя с човек, когото не харесвам много ясно, но минах по тънкия лед без да го руша.

От какъв зор да се отнася за теб, ти ли си публикувала темата? Даже не съм ти прочела мненията. Коментарът ми е за авторката.

Грозния
04-04-2016, 20:10
Защото се страхуват от последствията.
Ако отрежеш едно момче особено в тая възраст директно.....охооо леле малеее....така вероятността е по-малка да се озлобите и да ни навредитеПонеже лъжата улеснява нещата и не води до озлобление :D ?! Пълни глупости!

.... поради адски тъжната причина, че ги е отрязала директно без дипломатичност.Колко жени са те отрязвали теб и колко мен :D? Мога да ти кажа, че от мъжка гледна точка лъжата е най-дразнещото нещо в случая! Ако увърташ има много по-голяма вероятност да те преследва, отколкото ако го отрежеш директно и категорично! Защо? Защото му даваш (напразни) надежди! Надеждата ще го кара да те търси и да ти досажда!
От личен опит ти казвам - случвало се е заради неясни сигнали да продължавам да търся някоя, която не се интересува от мен! Никога, ама никога не съм търсил втори път някоя, която ме е отрязала директно и недвусмислено!

Много по-добре е да му признаеш, че не го харесваш, отколкото да го залъгваш. Ще му е гадно известно време, но в последствие ще разбере, че така е било по-правилно, пък и ти ще се чувстваш по-комфортно сама, отколкото във връзка без чувства.Подкрепям! Това е!

От какъв зор да се отнася за теб, ти ли си публикувала темата? Гузен негонен бяга :D!

sluncho23
04-05-2016, 12:56
"само за да не сме сами" СЕРИОЗНО? Преди всичко, не си играй с някой и не се хвърляй във всяка една връзка само, защото няма никой до теб. Остави факта, че нараняваш него, въпреки, че не е малко, но сама нараняваш и себе си без да осъзнаваш. Има кой, има кога, чакай малко. Недей бърза!