PDA

View Full Version : Как да й пратя подаръка без тя да разбере?



Sstoqnov
04-03-2016, 20:14
Здравейте хора!
Имам един въпрос, които може да ви се стори доста странен или дори тъп. Значи, запознах се с едно момиче през един сайт тип "социални глупости"(fb,twitter, а-о). Както и да е, тя е по-голяма с 2 години пък и си има приятел, което не е голям проблем, защото аз не мисля че я харесвам по онзи начин. По-скоро я считам за близък приятел. И така, РД-й наближава (24 Юни) и аз знам перфектния подарък за нея, обаче не знам на кой адрес живее. Знам само, че е в София и толкова. Та въпросът ми е - какво точно ми е нужно за да й пратя подаръка(адреси,имена)? По принцип искам да я изненадам и не знам как точно работят пощите и тези куриерски услуги.

baby_baby
04-03-2016, 20:19
Адреса задължително ще ти искат иначе как ще и го пратиш?

Sstoqnov
04-03-2016, 20:25
Ами, не знам. Мислех си, през пощата нещо. Понеже й имам телефона и те да й звъннат. Ама май колкото повече се замислям,толкова повече си мисля,че идеята беше тъпа и ще трябва да измисля някакъв деликатен начин да я питам за адреса й.

baby_baby
04-03-2016, 20:34
Да по-добре я питай

Грозния
04-03-2016, 21:04
Здравейте хора!
Имам един въпрос, които може да ви се стори доста странен или дори тъп. Значи, запознах се с едно момиче през един сайт тип "социални глупости"... Както и да е, тя е по-голяма с 2 години пък и си има приятел,... По-скоро я считам за близък приятел. И така, РД-й наближава (24 Юни) и аз знам перфектния подарък за нея...Ти луд ли си брат - да пращаш подаръци на непозната, че и с приятел :shock: ?! Тя само те използва, ти ще поискаш нещо повече и нищо няма да излезе от това! Налапал си въдицата като шаран!

Иначе baby-baby е права, за да изпратиш нещо, ще ти искат лична карта и адрес!

Sstoqnov
04-04-2016, 07:32
@Грозния Пфф знам,но ние се познаваме от 2-3 години, тя е идвала тук Варна, а аз в София и отношенията са ни изцяло приятелски, идеята ми е да й подаря нещо - приятелско. Заедно играем WoW и мислех да й купя една тениска + чашка на тематика Blizzard. Но щом казвате, че ми трябват адрес и лична карта, значи ще я питам. Мерси много и на двама ви!

divergent
04-04-2016, 12:34
@Грозния Пфф знам,но ние се познаваме от 2-3 години, тя е идвала тук Варна, а аз в София и отношенията са ни изцяло приятелски, идеята ми е да й подаря нещо - приятелско. Заедно играем WoW и мислех да й купя една тениска + чашка на тематика Blizzard. Но щом казвате, че ми трябват адрес и лична карта, значи ще я питам. Мерси много и на двама ви!

Един вариант, за който се сещам, е да я помолиш да ти вземе нещо, което си видял в магазин в София в нета и да ѝ пратиш парите, разбира се. Или да ѝ поискаш нещо назаем, някаква книга, дето е чела и ѝ е харесала, и да искаш да ти я прати да я прочетеш и ти... Така без да будиш никакво подозрение ще получиш адреса ѝ направо вкъщи. Не мога да те посъветвам за конкретно нещо, което да ѝ поискаш, но щом се познавате от толкова време, ще знаеш как да измислиш нещата. :д