PDA

View Full Version : Не знам какво да правя..



Overrated
04-04-2016, 06:41
Здравейте,аз съм момиче на 13 години,и имам приятел на 16. Той е от друг град,и се виждаме попринцип веднъж седмично,или прерз ваканции всеки ден,защото е на около 150км от мен. Та,сещате се,когато се виждате по рядко и си пишете 24/7 тръпката си еее... Преди няколко дни,отидохме на една полянка там бяхме сами и започнахме да се целуваме,и той ме придърпа към него,и аз демек легнах върху него и се целувахме доста време,да не кажа един час,той леко ме обарваше,но много малко,обаче се беше надървил така да кажа,а аз изобщо не искам да имам интимни отношения с когото и да било поне до 16 годишна възраст.. (Много пъти ми е доказвал че ме обича и такива,затова не мисля,че му е само за това) А и предполагам си дава сметка,че съм малка,даже сме говорили за това..Но нормално ли е..

Имам и още един въпрос. Когато се видяхме,му направих съвсем мъничка смучка,и като се прибрал вкъщи,майка му почнала да му крещи,че АЗ съм била по-долна и от ку*ва,че не съм била за него,да ме зарязва веднага.. Даже му е казала да избира между мен и него .. Вика му забрави за София .. ( Там живея,и той идва,понякога аз отивам при него) Даже и бях написала едно дълго нещо,че го обичам,ценя,че няма да го разигравам и такива,а тя ме блокира .....

invisible girl_7
04-04-2016, 07:37
Аз съм малко по-голяма от теб и смятам наистина още е рано и ако той те обича ще почака.А за майка му игнорирайя не е важно какво мисли тя.Важно е какво мисли приятелят ти за теб.

Грозния
04-04-2016, 20:44
...аз демек легнах върху него и се целувахме доста време,да не кажа един час,той леко ме обарваше,но много малко,обаче се беше надървил така да кажа,а аз изобщо не искам да имам интимни отношения с когото и да било поне до 16 годишна възраст....Но нормално ли е..Ако не си готова за секс, не е нормално да правиш такива неща!

Който го е страх от мечки, да не ходи в гората 8) !

baby_baby
04-04-2016, 20:48
Мисля че щом си говорила с приятеля ти значи те е разбрал

А майка му явно те мисли за поредната му

sluncho23
04-05-2016, 12:51
Ако не си готова за секс, не е нормално да правиш такива неща!

Който го е страх от мечки, да не ходи в гората 8) !

Именно!