PDA

View Full Version : Моля дайте мнение!!



Viko2
04-04-2016, 17:50
Здравейте значи проблема ми е следния,имам си приятелка от 2 месеца и всичко си върви много добре, излизаме си и т.н., да отбележа тя е девствена и още не сме го правили, питал съм я защо не желае и тя вика че трябвало да съм изчакал малко...и така идва ред на следното,забелязъл съм че когато се разхождаме по центъра, се заглежда по други момчета и мен това ме дразни, според вас това нормално ли е?Моето мнение е че това е нормално да загледа някое момче, да има и по хубави от мен,но ...често го прави..!мисля да и го кажа че това ме тревожи!Объркан съм, моля помогнете, дайте съвет!Тя е по голяма с 2 години и е щастлива с мен казвала ми е го е много пъти, и че мисля като по зрял мъж!

Maleficus
04-04-2016, 18:09
Здравейте значи проблема ми е следния,имам си приятелка от 2 месеца и всичко си върви много добре, излизаме си и т.н., да отбележа тя е девствена и още не сме го правили, питал съм я защо не желае и тя вика че трябвало да съм изчакал малко...и така идва ред на следното,забелязъл съм че когато се разхождаме по центъра, се заглежда по други момчета и мен това ме дразни, според вас това нормално ли е?Моето мнение е че това е нормално да загледа някое момче, да има и по хубави от мен,но ...често го прави..!мисля да и го кажа че това ме тревожи!Объркан съм, моля помогнете, дайте съвет!Тя е по голяма с 2 години и е щастлива с мен казвала ми е го е много пъти, и че мисля като по зрял мъж!

Хахаха звучи сякаш и даваш прекалено много внимание.. И не недей и казва.. Единственото, което ще постигне е да те накара да изглеждаш, като човек без самочувствие... Смисъл да притеснява те, но обикновено става по лошо като го кажеш, особено ако сте още в началото на връзката.. Два месеца са нищо.. То и година е нищо хах. Впрочем не го взимай прекалено насериозно какво ти приказва.. Още е прекалено рано да разбереш дали е истина хахаха :D

Sarafina
04-04-2016, 18:45
Ама разбира се, защо да е искрен и да имат нормална комуникация във връзката, като може да върти номера... :)

Maleficus
04-04-2016, 19:21
Ама разбира се, защо да е искрен и да имат нормална комуникация във връзката, като може да върти номера... :)

Бъди искрен, бъди сам ! Има време да бъде искрен.. В началото няма да си направи особено голяма услуга. По хубаво е да се отдръпне малко да я накара да го гони тя, вместо да се разсейва от други ... " Скъпа, гледам че заглеждаш други човешки същества, членове на моя пол и това ме кара да се чувствам изключително несигурен в нашата връзка и искам да не го правиш повече . ЗАБРАНЯВАМ ТИ ДА ГЛЕДАШ МЪЖЕ ! " После я заключваш в мазата и й даваш храна само, когато тя ти предлага секс в замяна. Изчакай и виж какво качество е..

Sarafina
04-04-2016, 19:33
"Да го гони тя"?? Хахахахаха на коя планета живееш, младежо? Къде си видял яйцеклетка да тича след сперматозоид? Огледай се във всеки един биологичен вид - мъжкият прави мурафети, пее, танцува, върти се, бие се с другите мъжки и се старае, за да го избере женската.
Като ти е под нивото, си стой сам и си пускай мъдрите теми "мъже, не бъдете салфетки хаха
Може и да пробваш с мъж, разбира се. Жените са толкова подли и само се опитват да те изиграят :(

Имаш много хубав аватар впрочем...

baby_baby
04-05-2016, 13:17
Нормално е да гледа

Ти като ходиш по улицата не гледаш хората?