PDA

View Full Version : За нашествениците и националните граници



ОР
04-04-2016, 18:01
Имам няколко въпроса откъм наскоро разчулия се случай "Динко"
Подкрепяте ли това, което е направил? Бихте ли направили и вие нещо подобно?
Одобрявате ли доброволческите отряди по границата?

Лично аз наскоро разбрах, че една група от квартала е отишла на границата в района на Ивайловград, където едното момче имало вила. Около 10тина момчета на възраст между 18 и 25, близки приятели. Описаха ми го като нещо което лично всеки трябва да се стреми да направи. През трите седмици в които са обикаляли района между края на Ивайловград и долните ниви на Белополяне са заловили 5ма, като поне 20тина за тоя период просто са се върнали назад. Подали са на два пъти сигнал към Гранична Полиция и те са арестували две групи от по 10тина човека. Единия бил пострадал леко с изкълчен глезен след като са ги гонили.

Аз лично си мисля, че това е доста добра идея и мисля и аз да събера група приятели и да направя същото. За хора, обичащи природата това си е направо почивка. Имам няколко седмици свободни лятото и с удоволствие бих отишъл там.

Грозния
04-04-2016, 20:30
Имам няколко въпроса откъм наскоро разчулия се случай "Динко"
Подкрепяте ли това, което е направил? Бихте ли направили и вие нещо подобно?
Одобрявате ли доброволческите отряди по границата?Да, да и да :) !

Dwyd96
04-05-2016, 08:53
По-скоро съм за военни отряди около границата. Крайно време е ЕС да спре с тази "хуманна" политика относно бежанците и да затвори границите си за тях..
Или поне да затегне мерките относно получаването на статут на бежанец. Никоя мюсюлманска държава не ги иска на територията си, защо ние трябва да ги приютяваме...
Ако ние бяхме на тяхно място, те нямаше да постъпят по същия начин..

Друг е въпроса "Колко от тях са членове на ИДИЛ"...

ОР
04-05-2016, 10:38
Да бе, то това е ясно.
Обаче всички знаем, че това трудно ще стане, щото Германия инак може да спре паричките. Не мисля че някой политик ще се обяви в ЕС за затягане на границите.
Реално какво може да се направи е тамън с доброволни отряди. Ако гранична полиция съдейства, както е правила досега можем хем да отблъснем нашествието, хем да си измием ръцете пред ЕС.

golemiq_korab_minava
04-05-2016, 14:40
Абе, вие, имам чувството, че си представяте гръцката и турската граница колкото ''разходка в парка''.
Какви са тези граждански отряди?
Ти ли ще ги организираш?
Ако държава не ги позволи и не се налеят достатъчно пари, трудно някой може да организира повече от 100 човека, които са като микроорганизъм в цистерна.
За да ви светна колко тъпа вашата идея, ще добавя, че веднъж заловен беженец на наша територия и предаден на властите - той остава при нас. Дали ще го върнат в Турция, още не е ясно. Доброто е, че поне не остава неидентифициран.

Най-доброто, което може да направите е сигнализация на гранична полиция за видяна група беженци. Защото вие да се биете с тях си е чиста пристотия. Ефектът ще е, че вас може да ви тикнат в затвора.

Дааа, много добре звучи, през свободното ви време да обикаляте черни пътища с десетки километри, но това няма да спре наплива, истината.

Омръзна ми да се насажда , че народът трябва сам да оправя всичко, защото то не е по силата му.

На тайни възрожденски комитети ли ще си играем?
Ами успех, аз поне не лъжа, че не мога и не виждам как. Защото една стъбилна организация винаги иска средства. Това, някой да тръгне да ми се прави на дякон, да става тайно, какво? Не сме 18 ти ввек. Кой ги държи информационните системи?

Грозния
04-05-2016, 16:26
политик ще се обяви в ЕС за затягане на границите.Това вече се случва - Полша, Чехия и Унгария, а отскоро и Австрия си затвориха границите и не можеш да минеш без документи и виза (ако идваш от страна във визов режим).

Dwyd96
04-05-2016, 17:07
korab... Защо говориш в множествено число?

golemiq_korab_minava
04-05-2016, 17:33
korab... Защо говориш в множествено число?

тъй

LoveInfect
04-05-2016, 17:39
Мисля че трябва да сме хуманни, вие от тук си говорите "трябва са им затворим границите, да ги оставим да умрат от глад" но ако някой ден на вас се случи, или на някой ваш близък, само тогава ще успеете да им влезете в положението. Егати егоистите.

inewton
04-05-2016, 17:46
Мисля че трябва да сме хуманни, вие от тук си говорите "трябва са им затворим границите, да ги оставим да умрат от глад" но ако някой ден на вас се случи, или на някой ваш близък, само тогава ще успеете да им влезете в положението. Егати егоистите.

А какво трябва? Да посрещаме с отвеорени обятия маси паплач, при все че състоянието на държавата и без тях не е стабилно!? Да се гърмят на обществени места и прочее. Ти би ли приела у вас маймуна-шизофреник с бяс?

LoveInfect
04-05-2016, 17:58
Ако те искаха да са при нас, щяха да влязат с визи всичко, след като сме задължени да ги приемем и те да останат в 1вата мирна държава. Те бягат незаконно, за да се регистрират в Германия като първата мирна държава в които са ги хванали и да си останат там. А кой ти каза че всички бежанци, до 1 са маймуна - шизофреник или там какъвто ти е стереотипа. Всички ги съдим без дефакто да ги познаваме. Само каквото чуем.
Ти знаеш ли че така Англичаните например си мислят, че българите всички са крадливи цигани? Защо? Защото един циганин като отиде да проси там и каже "аз съм българин' --> то си мислят, че всички българи са роми; в случая не е вярно. Българите в България са повече от ромите в България. Това е все едно да кажеш, че всички французи ядат охлюви и франзели, че всички руснаци се наливат с водка, че всички китайци ядат кучета...

inewton
04-05-2016, 18:05
Достатъчно е с останалата паплач да се промъкнат десетина джихадисти. А и никоя държава не е готова да приеме толкова мизерници. Европейците не бива да страдат заради някакви бедуини.

Друг е въпросът, че те открай време се опитват да завладеят Стария континент, за щастие безуспешно. Такава им е съдбата, какво да правим. Да си стоят в пустинята и да мируват.

golemiq_korab_minava
04-05-2016, 18:19
Всички са се насочили към германия и швеция като икономически емигранти, но скоро капацитетът ще прелее. Дори се обсъждаше да се направи в Сирия беженски лагер-град, та да спрат да спрем да ги приемаме. Трупат се в Турция, а после ни ги хврълят към нас. В Турция има няколко милиона по лагери.

При нас няма никакъв контрол. Заловените имигранти се настаняват в центрове с вечерен час. През останалото време си ходят свободно.

За съжаление Европа и САЩ няма как да останат безнаказано след предизвиканите войни.


За да се запази Европа трябва да предприеме по-сурови мерки, не може да се допуска куцо и сакато.

LoveInfect
04-05-2016, 18:20
Хаха да си го бяха те сами направили.... ама не тъпите американци финансваха цялата война LoL а тези които бягат са цивилните хора като мен и теб. Естествено чe има и лудаци промити мозъци дето ще гръмнат някой мол, ама последно тия лудаци си бяха французи родени във Франция...

LoveInfect
04-05-2016, 18:24
Морал ни липсва много.

golemiq_korab_minava
04-05-2016, 18:28
Положението в Сирия е още по-тегаво, защото докато Русия е жива, няма да позволи Западна експанзия и свалянето на сегашното правителство там.

Имигрантите не са само от Сирия, а от половин Африка, Афганистан, Йемен, Либия.

LoveInfect
04-05-2016, 18:31
Да, те се възползват за да кажат че са сирийи, и на тях им е много тегаво, но Европа не може да приюти всички. Трябва поне тези които бягат от войната.

golemiq_korab_minava
04-05-2016, 18:31
Морал ни липсва много.

На кой ? До сега да не сме задържали някой нелегален?! Не морал ни липсва, а мозък. След Брюксел атентатите ще продължат, точно заради безхаберито ни. След време само момичета със забратки ще гледаме.

LoveInfect
04-05-2016, 18:39
На кой ? До сега да не сме задържали някой нелегален?! Не морал ни липсва, а мозък. След Брюксел атентатите ще продължат, точно заради безхаберито ни. След време само момичета със забратки ще гледаме.

Не забравяй, че европейските държави нямат религия, всеки може да си е какъвто иска стига да не пречи на другите. А морал ни липсва по принцип. Създаваме войни с които не можем да се справим, ... и не само войнивсичко... създаваме за минути вечни неразградими пластмаси, които изхвърляме за 1 обяд, използваме за 2 часа и изхвърляме... къде е морала когато си хмъляме фасовете навсякъде и мислим за последствия само когато достигнат до нашата врата? Дамо когато последствията са вече видими и ни засягат лично!? Същото и с отровите и атомните уръжия,... първо си ги размятахме и после осъзнахме какви са последствията...
Все пак има прогрес... отскоро има права на животните ....
Абе всичко това е друга тема

А както казах, вече пространството.. дали е в Авганистан, дали е в Иран не е от значение, наши хора хвърлиха бомби, хора отгледани в Европейски държави дето знаят що е демокрация.

Грозния
04-05-2016, 18:51
...и те да останат в 1вата мирна държава. В случая това е Турция!

а тези които бягат са цивилните хора като мен и теб. "Бежанци" - 80% от тях са мъже до 35 години! Това е завоевателно нашествие, не "бежанска" вълна!

Морал ни липсва много.Здрав разум - още повече!

европейските държави нямат религияЗа съжаление :( ! Тази празнина ще бъде запълнена от нещо което не желаем, ако не бъдат взети мерки навреме!

inewton
04-05-2016, 18:55
"Бежанци" - 80% от тях са мъже до 35 години! Това е завоевателно нашествие, не "бежанска" вълна!

Точно!

За съжаление :( ! Християнството има мисията да спаси Европа от исляма, както през всички векове досега!

Аз откога казвам, че трябва да се направи кръстоносен поход и да се установи нов световен ред.

golemiq_korab_minava
04-05-2016, 19:18
Не забравяй, че европейските държави нямат религия, всеки може да си е какъвто иска стига да не пречи на другите. А морал ни липсва по принцип. Създаваме войни с които не можем да се справим, ... и не само войнивсичко... създаваме за минути вечни неразградими пластмаси, които изхвърляме за 1 обяд, използваме за 2 часа и изхвърляме... къде е морала когато си хмъляме фасовете навсякъде и мислим за последствия само когато достигнат до нашата врата? Дамо когато последствията са вече видими и ни засягат лично!? Същото и с отровите и атомните уръжия,... първо си ги размятахме и после осъзнахме какви са последствията...
Все пак има прогрес... отскоро има права на животните ....
Абе всичко това е друга тема

Къде отиде и ти... морал, здрав разум.

Грешиш, че всеки може да си е какъвто си иска, защото търпимостта си има граници. Точно, защото всеки е свободен да прави всичко, няма норми, няма задължения и деградацията е пълна.

golemiq_korab_minava
04-05-2016, 19:19
Точно!


Аз откога казвам, че трябва да се направи кръстоносен поход и да се установи нов световен ред.

Тоест искаш трета световна. Крадеца вика дръжте крадеца и ти се хващаш. Дори не търсиш причината.

LoveInfect
04-05-2016, 20:06
Къде отиде и ти... морал, здрав разум.

Грешиш, че всеки може да си е какъвто си иска, защото търпимостта си има граници. Точно, защото всеки е свободен да прави всичко, няма норми, няма задължения и деградацията е пълна.

Всеки може да изповядва религията която иска, ако това не вреди на другите и на обществото.

LoveInfect
04-05-2016, 20:06
Тоест искаш трета световна. Крадеца вика дръжте крадеца и ти се хващаш. Дори не търсиш причината.

+ +

inewton
04-05-2016, 20:08
Тоест искаш трета световна. Крадеца вика дръжте крадеца и ти се хващаш. Дори не търсиш причината.

Неверниците трябва да се изтребят до крак. Ето ти причина.

LoveInfect
04-06-2016, 05:46
Ако всички трябваше задължително да вярваме, Бог щеше да ни направи такива, нямаше да ни дава избор.

inewton
04-06-2016, 05:50
Ако всички трябваше задължително да вярваме, Бог щеше да ни направи такива, нямаше да ни дава избор.

Тук не става въпрос за вяра и атеизъм/агностицизъм, а за различни вярвания.

Dwyd96
04-06-2016, 07:20
Точно!


Аз откога казвам, че трябва да се направи кръстоносен поход и да се установи нов световен ред.

Твърде масонско/американско ми идва...

И прочем за какъв морал говорите... Те морални ли са като се взривяват по летища и метростанции.. Вярно че част от атентаторите виновни за скорошните произшествия са родени в Белгия и Франция.. Но кой им финансира това начинание?
Знаете ли колко от даренията за ислямските духовни училища в България и в другите страни от ЕС са от незаконни организации? Колко пъти в тези училища влиза проверка да види на какво всъщност ги учат?
Докато политиката на ЕС е либерална по отношение на бежанците и продължава да си отглежда терористи с данъците на свойте граждани, всяка година ще има по няколко атентата..

golemiq_korab_minava
04-06-2016, 10:08
Неверниците трябва да се изтребят до крак. Ето ти причина.

това не е Християнско :Д

Грозния
04-06-2016, 18:11
това не е Християнско :ДХристиянско е да се покръстят :) !
По един или друг начин 8) !

Dwyd96
04-06-2016, 18:44
Духовният сноб, отдавна не е християнин (по общо приетия критерий) :D

inewton
04-06-2016, 19:01
Духовният сноб, отдавна не е християнин (по общо приетия критерий) :D

Ама е учил в семинария.

Dwyd96
04-06-2016, 19:02
Ама е учил в семинария.

Ти стана човекът всичко бе... :D Физик, математик и поп :D Не забравяй божията сила= божията маса*божието ускорение :)

inewton
04-06-2016, 19:05
Ти стана човекът всичко бе... :D Физик, математик и поп :D Не забравяй божията сила= божията маса*божието ускорение :)

Ти не си ли чувал достохвалното ми житие, че се учудваш за семинарията?
Хайде, да те успокоя малко. Не я завърших, учих там до 10-ти клас. Избрах науката.

Това е изпълнено само ако Бог е нерелативистки. В противен случай трябва да се приложи по-общата формулировка (надявам се знаеш).

Dwyd96
04-06-2016, 19:12
Ти не си ли чувал достохвалното ми житие, че се учудваш за семинарията?
Хайде, да те успокоя малко. Не я завърших, учих там до 10-ти клас. Избрах науката.

Това е изпълнено само ако Бог е нерелативистки. В противен случай трябва да се приложи по-общата формулировка (надявам се знаеш).

Има училище за попове ?? Образованието в БГ е западнало яко :D Представям си програмата ти :
Понеделник
1. Лъжене
2. Говорене с въображаем приятел
3. Прелъстяване и блудство с малолетни
(Е)

inewton
04-06-2016, 19:13
Има училище за попове ?? Образованието в БГ е западнало яко :D Представям си програмата ти :
Понеделник
1. Лъжене
2. Говорене с въображаем приятел
3. Прелъстяване и блудство с малолетни
(Е)

И литургика, която включва осветяване на вино. Любимият ми предмет... :)

LoveInfect
04-06-2016, 19:21
:razz: :razz: не знаех че е такова обучението

haritov
04-06-2016, 20:47
морал свобода ценности?

ало вие спите ли?

куршум за всеки който тръгне да пресича границата ни на грешното място


нашата земя е свещена и неприкосновена
и не ми говорете че всеки имал право да вярва в каквото поиска някой някъде там иска да убие мен теб него или който и да е защото изповядва различна религия

а ние искаме да го пуснем защото се прави на умиращ

не тяхното право на избор на религия е нарушено а моето

и става дума за хора които ще ви резнат зелките без да им мигне окото и ще играят на топка с главите ви точно както гледах в едно видео много се кефеха

тая солидарност се прояви в Париж и Брюксел можете да проверите ако искате

и сега искате да учите на демокрация ония маймуни дето са по-зле и от циганите


аман от идиоти войната чука на вратата ние се правим на хуманни

RagioL
04-07-2016, 17:54
Аз откога казвам, че трябва да се направи кръстоносен поход

нека бъде!

Тоест искаш трета световна

но тази доже да е малко по различна от останалите

haritov
04-07-2016, 19:03
ако искаш да видиш мир готви се за война

казали са го мъдри хора