PDA

View Full Version : Стероиди



TheJonyTeam
04-04-2016, 21:57
Някой може ли да ми препоръча добри анаболи[стероиди] за отслабване 84-5 кг съм 16години и 1:74-5 висок..целта ми е до 2 месеца да стопя поне около 10-15 кг..Ходя на фитнес,но не помага толкова..може и да ми предложите протеин или пак анаболи за образуване на мазнината в мускулна маса

Seattle
04-05-2016, 01:27
Отслабването се прави с правилен хранителен режим (основно) и правилни тренировки, а не със стероиди. И такава магия за "образуване на мазнините в мускулна маса" няма.

Supermassive____
04-05-2016, 02:37
Тия отрови ги зарежи.. Само вреди могат да ти докарат: като проблеми със сърцето , дробовете, бъбреците! Истината е в спорта, редовното движение, правилното хранене но не и лишаването и драстичните диети.. Нещата трябва да стават бавно и постепенно. Не трябва да се прекалява, да се злоупотребява с разни медикаменти и уж изпитани методи. Защото след време си дава отражение.. Не се вкарвай с единия крак в гроба!

Rakshy
04-05-2016, 11:45
искам да вземеш едно пакетче масло и да го направиш на пържола. Ако успееш, ще ти кажа как да стане това, което искаш.


Шибан глупак, заради такива малоумщини като твоите спорта има лошо име и хора умират на по 25 от инфаркт. Тъпо копеле, треало за 2 месеца да свали 10 кг и то на 16 години... КЪДЕ СПА ДО СЕГА, ЧЕ ДА ТРЯБВА ДА СВАЛЯШ 15 КИЛОГРАМА БЕ?!

ДОТА
04-06-2016, 09:26
Момченце, хвани се сериозно за спорт и хранителен режим и отслабни
А и ще развие доста полезни качества в теб, които ще ти трябват цял живот.

и къв спорт се хваща на 16, а какви качества ще развие с хранителния режим, които ще му трябват цял живот ?

solo_
04-06-2016, 11:48
и къв спорт се хваща на 16

Може да влезе в спортното...

draid
04-06-2016, 17:24
Да ти вържат стомаха и после липосукция!

Грозния
04-06-2016, 18:29
Някой може ли да ми препоръча добри анаболи[стероиди] за отслабване 84-5 кг съм 16години и 1:74-5 висок..целта ми е до 2 месеца да стопя поне около 10-15 кг..Ходя на фитнес,но не помага толкова..може и да ми предложите протеин или пак анаболи за образуване на мазнината в мускулна масаНамали яденето и увеличи кардиото и ще свалиш! Явно имаш ген с тенденция за надебеляване, което няма как да промениш, но можеш да си промениш хратителните навици и ще свалиш!

Тия отрови ги зарежи.. Само вреди могат да ти докарат: като проблеми със сърцето , дробовете, бъбреците...и ташаците!

Georgius
04-30-2016, 22:13
Тоз път по-добре си вземи аминокиселини - BCAA те хем те чистат , дават ти малко повече енергия и спомагат за напомпването на мускулите ;)

Rakshy
04-30-2016, 23:42
BCAA те хем те чистат , дават ти малко повече енергия и спомагат за напомпването на мускулите ;)

грешно, грешно, грешно. Пробвай пак

Georgius
05-01-2016, 11:15
грешно, грешно, грешно. Пробвай пак

И какво е грешно ?

Rakshy
05-01-2016, 13:37
аминокиселини - BCAA те хем те чистат , дават ти малко повече енергия и спомагат за напомпването на мускулите ;)

не те чистят. Няма какво да те чисти от BCAA. Енергията, която ти дават е по-малко от 50 kcal, по-оферта е да изедеш една вафла, много повече енергия би ти дала. Не спомагат за напомпването, пак, няма какво в BCAA да ти помогне за напомпването. Нещата, които си изброил са чисто и просто психологически - мислиш си, че те напомпват и ти дават енергия, а те не ти. Единствено л-карнитина би ти помогнал за свалянето, но той не присъства в състава на BCAA. Има и други аминокиселини, които вероятно биха могли да помогнат, ама нищо не е доказано на 100%, тъй че не важи като аргумент.