PDA

View Full Version : Болки в гърдите



Monika777
04-09-2016, 09:10
Здравейте, аз съм момиче на 18г и пиша отвостно болки в гърдите. От 3 дни имам болки в гърдите откъм вътрешната страна и около подмишницата. Менструацията ми се пада след 4 дни , но имам проблеми с нея доста често, миналият месец ми закъсня с 2 седм, също така имам болки в яйчниците и кръста както всеки месец. Водя полов контакт, но с пратньора ми винаги се пазим. Правили сме любов по време на овулация, но "краят" никога не е бил в мен. В интернет пише за рак на гърдата и бременност , но не смятам , че е едно от двете. Вие какво мислите?

Indistinct
04-09-2016, 09:16
Отиди на гинеколог, ако не заради тези болки в гърдите, то задължително заради болките в кръста и яйчниците. Ако не се намери проблем, би следвало да те прати на ендокринолог.

Monika777
04-09-2016, 09:37
Така ме боли всеки месец преди цикъл, не е ли нормално?

divergent
04-09-2016, 09:48
Не пиши в интернет за здравословните проблеми, винаги е на умиране. И мен понякога ме болят точно там гърдите няколко дни преди цикъл, нормално ми се струва. Болките в кръста и яйчниците също са често срещано явление, но все пак е хубаво да отидеш на лекар поне профилактично, за да си спокойна ти самата.

Indistinct
04-09-2016, 10:01
Така ме боли всеки месец преди цикъл, не е ли нормално?

Помислих, че каза, че постоянно те боли там. В такъв случай е допустимо.

Monika777
04-09-2016, 12:51
Благодаря. Аз започнах да си внушавам, че е бременност, а всъщност няма как, не са ставали грешки, но това , което пише в интернет ме изплаши, едва ли не ме изкараха бременна със сигурност.

baby_baby
04-09-2016, 15:47
Просто ще ти идва нормално да те боли