PDA

View Full Version : Диетата на Ваня Червенкова



Badema77
04-11-2016, 08:56
Здравейте! Започнах диетата на Ваня Червенкова и днес ми е 10ден, като съм свалила 4 кг. Ако някой се е подлагал на тази диета,нека да изкаже мнение и резултатите си, понеже много се притеснявам от йо-йо ефекта :(.

sluncho23
04-11-2016, 09:17
За Йо-йо ефекта не знам... Никой, който познавам и я е правил не я е довършвал :D Не знам дали има и какъв е, но имай предвид, че трябва да се захраниш бавно, а не веднага да скочиш на fast food, сладки и бонбонки :P Погледни и разделното хранене. Наблягай на това, което ще започнеш да ядеш и това как го комбинираш.

baby_baby
04-12-2016, 08:33
Гледах я в едни интервю каза че няма йо-йо ефект ама не знам

sevdalina
04-12-2016, 11:36
Една приятелка я прави, отслабна доста, но след това като че ли си върна килограмите. :(

babity
04-12-2016, 16:31
Разбира се, че има йо-йо ефект, винаги когато се подлагаш на диета и после рязко се връщаш към старите си навици има такова положение. Разберете го т'ва нещо, че ако искате трайна промяна, то и промените трябва да са трайни.

Rakshy
04-12-2016, 18:41
да, брат, начи йо-йо ефекта идва около 900 минути след като завършиш диетата. Ще усетиш йо-йо ефекта, защото идва и с ефекта уау.

що сте толко тъпи бе

eol
05-12-2016, 18:04
Аз съм на 12-ия ден и аз съм свалил около 4 кг. До колкото знам няма йо-йо ефект от хората, които познавам и са отслабнали с тази диета...

Amorenvivo
05-12-2016, 21:55
Кати ви мързи да спортувате и да се храните здравословно,правете диети! Всяка диета има йо-йо ефект,а пък за тези в пубертета е забранено да се прилагат всякакви диети освен ако не сте с наднормено тегло и и ви грозят диабети и т.н! Как искате да отслабнете,като постоянно сте пред PC-то и се тъпчете с вредни храни! Всичко е постоянство и желание имате ли го това и водите ли здравословен живот,няма да ми търсете коя диета,какви + и - има!

raven_hells
05-13-2016, 06:05
Първо това не е диета, а по-скоро режим, защото не те ограничава от количество храна. Йо-йо ехект няма. Самия йо-йо ефект е след диетата да върнеш двойно. При тази не става. Въпроса е, че като я приключиш не трябва да се хвърляш на храна като не виждал. Пазила съм диетата доволна съм. Ако искаш да свалиш трайно трябва да я повториш 2 пъти, да се захраниш бавно и да се ограничаваш. Няма диета след която ако се набухаш да не качиш обратно, че и повече. Организма си иска неговото за това те съветвам да се хванеш да тренираш нещо, защото по-трайни резултати от тези при спорта няма. Диетите са за всеобща заблуда и за мързеливи. Ако искаш да си слаба или трябва да караш диета през месец за да си държиш килата или да се потиш във фитнеса здраво.