PDA

View Full Version : Секс с бивш/а приятел/ка



deitona22
04-12-2016, 08:51
Здравейте,извинявам се предварително,ако вече има такава тема,но не видях.
Какво мислите за секса с бивш/а приятел/ка? Задавам този въпрос,защото на мен ми се случи.Беше без всякакви чувства,само секс,въпреки че ходихме доста време.И двамата бяхме наясно какво ще правим,без изобщо да говорим за събиране и тем подобни.

mikity_sladky
04-12-2016, 09:15
Абе гледай си кефа. Човек не живее 100 години ! Голяма работа станало.

deitona22
04-12-2016, 09:23
Абе гледай си кефа. Човек не живее 100 години !

Това е вярно,ама се чудя дали пак да го направим,тя е навита ,аз съм този който се чуди.

solo_
04-12-2016, 09:36
Това е вярно,ама се чудя дали пак да го направим,тя е навита ,аз съм този който се чуди.

Няма нищо за чудене...

baby_baby
04-12-2016, 09:38
Никога не бих го направила

Щом сме бивши има за какво и не ме интересува вече за каквото и да било

deitona22
04-12-2016, 10:08
Никога не бих го направила

Щом сме бивши има за какво и не ме интересува вече за каквото и да било

И аз мисля повече да не го правя.

YSMF
04-12-2016, 10:44
Бившия ми не искам да ме доближава и на 500 метра, какво остава за секс.........

sluncho23
04-12-2016, 12:04
Бяхме излезли да се видим след толкова време, съвсем приятелски, без излишни чувства и глупости. В крайна сметка не издържа и предложи. Отказах категорично. Няма как цяла вечер да ми се прави на мъж, с колко бил спал, какво бил правил и след това аз да се навия... НЕ :D

Pug_306
04-12-2016, 12:46
Излизай, като ти е навита, все пак е само секс, какво те бърка ....

DarkTemplar
04-12-2016, 12:49
Щом ви харесва, правете го. Само внимавайте да не се забиете в някакви емоционални драми.

sluncho23
04-12-2016, 12:58
Щом ви харесва, правете го. Само внимавайте да не се забиете в някакви емоционални драми.

Най-вече!

deitona22
04-12-2016, 17:54
Щом ви харесва, правете го. Само внимавайте да не се забиете в някакви емоционални драми.

Съгласен,но не съм сигурен дали ще продължа.

KASAPA
04-12-2016, 18:20
Чукааааййй!

tori
04-13-2016, 22:13
И на мен бивш ми е предлагал приятелство с привилегии, но тактично съм отказвала. Вероятно бих, ако харесвам секса с него, но с уговорката, че е само секс и драмите далеч. В крайна сметка ако седнете и поговорите, че става въпрос наистина само за секс и това се спазва и от двете страни, няма проблем да се виждате за това само. Иначе става кофти работа и за двамата.

sladura89
04-17-2016, 08:07
Здравейте,извинявам се предварително,ако вече има такава тема,но не видях.
Какво мислите за секса с бивш/а приятел/ка? Задавам този въпрос,защото на мен ми се случи.Беше без всякакви чувства,само секс,въпреки че ходихме доста време.И двамата бяхме наясно какво ще правим,без изобщо да говорим за събиране и тем подобни.

Ами аз секс с бивша не съм правил то и като цяло рядко го правя де секса! Ама според мен няма лошо това е един вид неангажираща връзка поне според мен, а пък аз си падам по такива! Щом не сте говорили за събиране значи е било само секс предполагам! Аз лично 2 пъти не започвам една и съща връзка, защото щом сме се разделили значи е имало причина и дори да се съберем нещата вече няма да са същите! Виж другото не бих го отказал, ако имам възможност! :)

deitona22
04-17-2016, 15:30
Ами аз секс с бивша не съм правил то и като цяло рядко го правя де секса! Ама според мен няма лошо това е един вид неангажираща връзка поне според мен, а пък аз си падам по такива! Щом не сте говорили за събиране значи е било само секс предполагам! Аз лично 2 пъти не започвам една и съща връзка, защото щом сме се разделили значи е имало причина и дори да се съберем нещата вече няма да са същите! Виж другото не бих го отказал, ако имам възможност! :)

ОО ние безброй пъти сме късали,както почти всяка връзка,но последния път беше краен и оттогава рядко ,даже почти не сме си писали,тъй че беше само секс и изобщо нито 1 от 2мата не иска да се събира с другия.Но сега нещо тя нещо даде "заден ход" за идеята да продължим.

divergent
04-17-2016, 16:23
С бившия ми се разделихме, понеже химия и страст имаше бол, ама не и чувства. И все пак, дори и сега да ми предложи приятелство с привилегии, мисля, че бих се съгласила. Ако ви харесва, продължавайте. Нищо лошо няма, стига да се спазват условията на такава връзка, а там е проблемът, че не всеки може да ги спазва. Не трябва да си позволявате никакви чувства, да не се ревнувате, да прекратите отношенията си, когато някой от двамата си хване гадже. На вас ще ви е по-трудно, понеже преди е имало чувства, не е гаранция, че са отшумели напълно, или пък, че няма да се завърнат. Но в крайна сметка сега е момента да се живее.

deitona22
04-17-2016, 16:41
е. На вас ще ви е по-трудно, понеже преди е имало чувства, не е гаранция, че са отшумели напълно, или пък, че няма да се завърнат. Но в крайна сметка сега е момента да се живее.

Моите чувства не са това което бяха преди.Единствено може да имам,само защото ми беше първата и единствена засега сериозна приятелка.Но както казаха,като че ли се отмята от тази идея вече.

sladura89
04-18-2016, 05:49
ОО ние безброй пъти сме късали,както почти всяка връзка,но последния път беше краен и оттогава рядко ,даже почти не сме си писали,тъй че беше само секс и изобщо нито 1 от 2мата не иска да се събира с другия.Но сега нещо тя нещо даде "заден ход" за идеята да продължим.

Значи не си допадате в характерите, а само в секса за това и ви влече да го правите и сте нещо като приятели с изгода! :)

deitona22
04-18-2016, 06:20
Значи не си допадате в характерите, а само в секса за това и ви влече да го правите и сте нещо като приятели с изгода! :)

Еми дълго време бяхме заедно,но сега само това може да ни свърже един вид.И да,нещо такова може да сме.

Monstunter
04-19-2016, 11:03
Няма какво да го мислиш .Както казва Кубрат "продължаваме напред"





-------------------------------------------------------------
https://www.neobux.com/?rh=53746F696F6D6F746F3930 Едноминутна (безплатна) регистрация помагаща за дарение.Благодарим за отделеното време!

MalePan7her
04-21-2016, 13:23
Здравейте,извинявам се предварително,ако вече има такава тема,но не видях.
Какво мислите за секса с бивш/а приятел/ка? Задавам този въпрос,защото на мен ми се случи.Беше без всякакви чувства,само секс,въпреки че ходихме доста време.И двамата бяхме наясно какво ще правим,без изобщо да говорим за събиране и тем подобни.

Това би било странно, не бих си причинил такъв шамар за достойнството и да вдигам егото на свинята.

xoxi
04-21-2016, 14:14
Има бивши и бивши.
С някои може да стане работата, за другите е неприятно даже да се мисли.

MalePan7her
04-21-2016, 16:54
Няма значение каква е. За бившата, самия факт, че се съгласяваш да я изчукаш ще и сигнализира, че си лузър, който след раздялата им или не е виждал путка, или не може да спре да мисли за нея въпреки, че е имал досег с путка. Както и да е!

sladura89
04-21-2016, 21:28
Има бивши и бивши.
С някои може да стане работата, за другите е неприятно даже да се мисли.

+1 :)

deitona22
04-22-2016, 19:42
Няма значение каква е. За бившата, самия факт, че се съгласяваш да я изчукаш ще и сигнализира, че си лузър, който след раздялата им или не е виждал путка, или не може да спре да мисли за нея въпреки, че е имал досег с путка. Както и да е!

"който след раздялата им или не е виждал путка"-позна само за това.Но всичко приключи вече ,тъй тази тема не е актуална вече ;д

deitona22
04-22-2016, 19:43
Има бивши и бивши.
С някои може да стане работата, за другите е неприятно даже да се мисли.

Йеп,сбърках че се съгласих,особено с нея.Както и да е,то приключи вече

MalePan7her
04-23-2016, 08:06
Това няма как да говори на добре. Имам предвид раздяла. Значи е имало конфликт. После помниш този конфликт и го вкарваш пак в леглото, което натоварва и най вероятно следва нов конфликт. И това породено в 99% от случаите от жената защо не знае какво иска. Сега даже се сетих и за онзи испанския филм.

deitona22
05-12-2016, 19:52
. И това породено в 99% от случаите от жената защо не знае какво иска. Сега даже се сетих и за онзи испанския филм.

Да,тя определено не знаеше какво иска.Уж беше само секс,но после почна да говори разни неща за събиране,или по-скоро да намеква,но и казах че това няма как да се случи.Абе общо взето грешка си е откъдето и да се гледа.