PDA

View Full Version : моля помогнете ми свързано е с детето ми



Antonia74639293638
04-15-2016, 10:00
Здравейте ....аз съм майка на две деца.....едното вече е на осемнадесет години а другата на дванадесет (и двете са момичета) На скоро дядо им почина......по-малката го прие по-тежко от всички а по голямата малко по-нормално, но нали все пак Ани (по малката) е още дете и ще и е трудно да га приеме тей като с дяда и бяха един за друг.....така да се върнем към помощтта ми която искам от вас...Ани вече не е такова дете което беше тя беше весела игрива абе обичайното за едно дванадесет годишно детенце....след раздялата тя се промени рязко.....ние не и казахме от начало защото щеше да е още по-съсипана и си мислеше че той е жив и здрав и че аз и съпруга ми му помагаме да си пие хапчетата.....ноо тази лъжа не стигна до никъде Нейна приятелка живее в нейното село и е чула че дядо и е починал и и е написала Моите съболезнования и така започнало всичко...когато разбрала си ссържала сълзите за другия ден защото баща и беше там. Ние бяхме я излъгали за извистно вре че е че ще ходим на село за да види дя до и но щом разбрала......да....на погребението му колко ли не успокоитни пи за да спре да плаче но без резултат.... плака много но най-накрая успокоителното подейства и до там но вчера Да ходих на гроба на дядо и и видях писмо което ме разплака но не искам да го споделям......Сложих тази тема в училище и приятели и по друга причина......тя има кожен проблем на челото точно там където индийките имат червени точки....тя има натруПване на кожата и всички ,, приятели" я наричат индийка и тя се съсипва двойно повече....вече нецнаем какво да правим водили сме я на психолог никаква полза....опитвали сме хиляди неща но не действат....моля споделете ми какво да правя с детето ми не искам детството и да минава така.....а и пропуснах да кажа че това не и е първият път когато близак умира.......

A Lone Wolf
04-15-2016, 17:16
От колко време продължава това?

Cuxijn
04-16-2016, 06:58
Сега ще пиша от профила на баща и. Близо и 2 месеца...През 2014 година наш близък който не ни беше роднина но го чувствахме като такъв се самоуби заради тази болест шизофрения и тя го е видяла първа как не диша как не......направо плачеше с часове

divergent
04-16-2016, 09:39
Много сте зле, честно. Чакам и от профила на дядо ѝ да пишеш след малко, трол мръсен.

Dani10000
04-16-2016, 11:51
Вместо да се харчат и да се дразниш можеше да кажеш мнението си тя може да пише и от профила на децата и тебе не те интересува!

A Lone Wolf
04-16-2016, 20:27
Може би ще Ви се стори малко глупава идея, но искам по някакъв начин да Ви помогна.. Таа, мисълта ми е, че можете да се опитате да разсеете мислите й с нещо. Като например четене. Ако уцелите точната книга може и да се получи, при мен стана. Не казвам, че ще спре да скърби, но поне ще притъпи болката и по-лесно може да го превъзмогне.