PDA

View Full Version : Mind-blowing филми!



eol
04-15-2016, 14:41
Силно се надявам да ми препоръчате някакви mind-blowing филми - сещате се... смислени, със заплетен сюжет, може и да е с пътуване във времето или да са свързани с парадокси, а бе разбрахте ме. Нещо като:
Predestination, Interstellar, Inception, Coherence, Triangle, Source Code... ако не сте ги гледали, силно ги препоръчвам!

П.С. Не са за феновете на кръв и зъби.

Благодаря предварително! :)

Ivaaaaa
04-15-2016, 14:52
Веднага се сещам за mr. Nobody. Можеш да погледнеш и 11:14. Вписва се и мълхоланд драйв. Не се сещам друго засега. Мерси за предложенията :)
А, да. И при filth не е така, както изглежда.

eol
04-15-2016, 14:54
Веднага се сещам за mr. Nobody. Можеш да погледнеш и 11:14. Вписва се и мълхоланд драйв. Не се сещам друго засега. Мерси за предложенията :)
А, да. И при filth не е така, както изглежда.

Много благодаря! Веднага ще ги видя

fuel.
04-15-2016, 15:43
The game-много е добър според мен.Също и Memento и Боен Клуб...не са точно с някакви времеви парадокси,но сюжите им са много оригинални и заплетени.

eol
04-15-2016, 15:55
The game-много е добър според мен.Също и Memento и Боен Клуб...не са точно с някакви времеви парадокси,но сюжите им са много оригинални и заплетени.

Да, да, аз просто давах пример, не че е задължително да са такива. Благодаря! :)

LoveInfect
04-15-2016, 16:15
Има In Time май така се казваше? Също Genesis, и може би малко и "Зрителна Измама" - първите 2 силно ги препоръчвам.

eol
04-15-2016, 16:40
Има In Time май така се казваше? Също Genesis, и може би малко и "Зрителна Измама" - първите 2 силно ги препоръчвам.

Зрителна измама съм гледал, много ми харесва. Genesis?!? Да нямаш предвид inception, който превеждат "генезис", за който съм споменал по горе? Ще видя in time

LoveInfect
04-15-2016, 16:45
Зрителна измама съм гледал, много ми харесва. Genesis?!? Да нямаш предвид inception, който превеждат "генезис", за който съм споменал по горе? Ще видя in time

То е едно където имат циферблати на ръцете, един от най - яките филми тук е.

LoveInfect
04-15-2016, 16:47
Сега го видях. Превеждат го Дилъри на време и определено трябва да го гледаш!