PDA

View Full Version : В кое училище ще кандидатствате?



123eadr12rv b
04-15-2016, 18:46
Здравейте аз съм момче 7 клас и се чудя в кое училище да кандидатствам . Напишете кое училище вие вазнамерявате да влезете или вече сте влезли? И с какъв БАЛ

inewton
04-15-2016, 20:52
Аз бих ти препоръчл НГДЕК (въпреки че не съм учил там). Води се най-елитното училище и е такова.

KaliP
04-16-2016, 17:14
Какво ти се учи?

divergent
04-16-2016, 19:03
В седми клас повечето гащите не могат сами да си вдигнат, а те ги карат да взимат някакви важни решения, от сорта на "какво искам да правя през следващите пет години". :D Хубаво е да се научите сами да решавате, но точно за тези неща е добре и да се допитате и да мама и тате, за да не сгрешите с избора и да съжалявате после за петте години изгубено време.

A Lone Wolf
04-16-2016, 20:34
Видях, че си писал и в моята тема за НПМГ, но като цяло на теб какво ти се учи? Тоест, на къде си се насочил (или, ако на никъде, какъв предмет ти се отдава)?

A Lone Wolf
04-16-2016, 20:35
Какво е НГДЕК?

martiriz
04-17-2016, 05:34
Какво е НГДЕК?

Национална гимназия по древни езици и култура. Намира се в София, в близост до Женския Пазар. Не съм чула някой да се е оплакал от него, изглежда доста добро училище. Ако ти се учи повече история, то това е мястото за теб! :)

KaliP
04-17-2016, 09:26
една позната в момента го завършва НГДЕК и няма такова оплакване хаха не знам какво сте чували :Д иначе да, ако ти се учи история конкретно -там

inewton
04-17-2016, 10:13
Ако ти се учи повече история, то това е мястото за теб! :)

И класически езици, което е по-важното.

Ivaaaaa
04-17-2016, 10:16
Нгдек действително според мен е най-елитното в софия. Не е краят на света, ако след това се пренасочиш другаде. Училището дава само дребна основа.

nIkEnCeTy_bE
04-17-2016, 12:13
В седми клас повечето гащите не могат сами да си вдигнат, а те ги карат да взимат някакви важни решения, от сорта на "какво искам да правя през следващите пет години". :D Хубаво е да се научите сами да решавате, но точно за тези неща е добре и да се допитате и да мама и тате, за да не сгрешите с избора и да съжалявате после за петте години изгубено време.

Поколенията под нашите стават по - зле. Моите връстници сега още в университета се занимавам с откопчаване на сутиени в упражнение и не знаят какво им се прави. Тъпа работа.