PDA

View Full Version : Кой трябва да прави първата крачка към една връзка?



Smith_6
04-16-2016, 11:14
Заглавието на темата се самообяснява. Да гласуват само хетеросексуални. За психично болни ще има друга тема.

Smith_6
04-16-2016, 11:20
Да еба какъв съм неграмотник. Сега ще има безброй шеги и обиди по мой адрес.....

leo_N
04-16-2016, 11:21
Как кой? Разбира се че родителите на момичето дето си набелязал.
Отиваш при тях с кутия бонбони и питаш "може ли".
Лошото е, че положителен отговор се получава при така нареченото логическо И. Тоес и двамата трябва да са казали ДА. Едни да каже НЕ и резултата е НУЛА.

Smith_6
04-16-2016, 11:26
Как кой? Разбира се че родителите на момичето дето си набелязал.
Отиваш при тях с кутия бонбони и питаш "може ли".

Това прави момчето(мъжът) този, който прави първата крачка.

solo_
04-16-2016, 12:00
Гласувах за първото, защото не знам къде съм...

baby_baby
04-16-2016, 12:48
Според мен мъжът трябва да прави първата крачка

leo_N
04-16-2016, 13:57
Ха, друга история изплува в съзнанието ми.
Пътувам с влак към родния ми град като студент пъри курс. Виждам аз две маци и решавам да седна при тях. До тук ОК, обаче се оказа че едната е готина, а другата ужасно грозна. По едно време усещам аз как готината говори общи приказки, а грозната почна да ме натиска словесно. За късмет трябваше да слизат в град преди моя. Тази грозната даже ми поиска телефон. Казах че нямам. Тя обаче написа нейния и каза: (още го помня) и да ми се обадиш ей че ще дойда в ..---- (града) и ще те намеря. После до края на деня ми беше криво. Спомних си преди някоко години как един сравнително възрастен мъж от селото на баща ми ми каза следния лаф: Ей момче от мен да знаеш, това човек заболи ли го зъб и жена засърби ли я оная работа спасение няма (каза го по повод разгонилата му се свиня която беше избягала и сама си намерила пътя до селския нерез). Аз тогава много се смях, но в този ден въобще не ми беше смешно.

Smith_6
04-16-2016, 18:28
Гласувах за първото, защото не знам къде съм...

С всеки ден ставаш все по-умен в очите ми.

Smith_6
04-16-2016, 18:29
Според мен мъжът трябва да прави първата крачка

1. Има анкета.
2. Защо мислиш така?

Smith_6
04-16-2016, 18:30
Ха, друга история изплува в съзнанието ми.
Пътувам с влак към родния ми град като студент пъри курс. Виждам аз две маци и решавам да седна при тях. До тук ОК, обаче се оказа че едната е готина, а другата ужасно грозна. По едно време усещам аз как готината говори общи приказки, а грозната почна да ме натиска словесно. За късмет трябваше да слизат в град преди моя. Тази грозната даже ми поиска телефон. Казах че нямам. Тя обаче написа нейния и каза: (още го помня) и да ми се обадиш ей че ще дойда в ..---- (града) и ще те намеря. После до края на деня ми беше криво. Спомних си преди някоко години как един сравнително възрастен мъж от селото на баща ми ми каза следния лаф: Ей момче от мен да знаеш, това човек заболи ли го зъб и жена засърби ли я оная работа спасение няма (каза го по повод разгонилата му се свиня която беше избягала и сама си намерила пътя до селския нерез). Аз тогава много се смях, но в този ден въобще не ми беше смешно.

Това обяснява защо феминистките са средностатистически грозни и дебели.

solo_
04-16-2016, 18:35
С всеки ден ставаш все по-умен в очите ми.

Така ли?
И ти в моите!

divergent
04-16-2016, 18:57
Няма определено правило. Може супер много да харесваш някоя, но да си смотан и да нямаш смелост да направиш крачката. Има и вариант с момиче, решено да спечели дадено момче. Няма да чака той да разбере, че тя има симпатии, а просто ще действа. Нещата са много относителни и не може да се посочи един единствен отговор. Зависи от човека, който стои отсреща, и ти самият как усещаш нещата. Общоприето е мъжът да прави първата крачка, но това не означава, че жената не може да действа първа, ако така почувства ситуацията.

sladura89
04-17-2016, 07:50
Аз гласувах, че жената трябва да направи първата крачка, защото е общоприето, че мъжът трябвало да прави първата крачка, ама според мен това са отживелици и врели некипели все пак сме 21 век, а не сме в 18-ти нещата се менят! И смятам, че обикновено е според ситуацията, може и мъжът, но няма лошо и жената да я направи тази първа крачка! Аз поне до сега не съм попадал на такива момичета, никак не би било зле пък дори и да е по-грозна както беше писал някой по-горе какво толкова няма да се жениш за нея свършвате си, работата и, ако си допаднете нещо повече в секса или характера няма лошо пак да се срещате, но без ангажименти! ;)

RapExotic
04-17-2016, 14:36
Пасивността не води до никакви резултати. И двамата трябва да бъдат активни във флирта за да се получи пълноценна връзка.

sladura89
04-18-2016, 05:48
Пасивността не води до никакви резултати. И двамата трябва да бъдат активни във флирта за да се получи пълноценна връзка.

И в това има много истина! :)

Monstunter
04-19-2016, 11:19
За такива неща не се чака няма значение кои ще е пръв важното е да се случи.





-----------------------------------------------------------------
https://www.neobux.com/?rh=53746F696F6D6F746F3930 Едноминутна (безплатна) регистрация помагаща за дарение.Благодарим за отделеното време!

MalePan7her
04-21-2016, 13:22
Аз гласувах, че жената трябва да направи първата крачка, защото е общоприето, че мъжът трябвало да прави първата крачка, ама според мен това са отживелици и врели некипели все пак сме 21 век, а не сме в 18-ти нещата се менят! И смятам, че обикновено е според ситуацията, може и мъжът, но няма лошо и жената да я направи тази първа крачка! Аз поне до сега не съм попадал на такива момичета, никак не би било зле пък дори и да е по-грозна както беше писал някой по-горе какво толкова няма да се жениш за нея свършвате си, работата и, ако си допаднете нещо повече в секса или характера няма лошо пак да се срещате, но без ангажименти! ;)

Именно!

sladura89
04-21-2016, 21:27
Именно!

+1 :)

MalePan7her
04-22-2016, 08:42
Да кажа нещо по темата. Това всъщност ми се е случвало 3-4 пъти през живота. Но момичетата не бяха много яки. Тези, които са най-красивите, те го знаят и ще се опитат да играят всякакви номера за да се опиташ ТИ да им се докажеш.

MalePan7her
04-22-2016, 08:46
Едната си спомням, че беше на 28, по онова време 8-9 години по възрастна от мен. Не беше дебела, но не беше яка. Директно ме целуна с език, другата пък ме хвана за топките в едно кафе, тя беше ненормална, умствено беше изчаткала.

А тези, които са най-яките това няма да го направят освен ако нямаш Ламбо. Знаят, че могат да си играят игрички и това и ще направят.

sladura89
04-22-2016, 10:31
Едната си спомням, че беше на 28, по онова време 8-9 години по възрастна от мен. Не беше дебела, но не беше яка. Директно ме целуна с език, другата пък ме хвана за топките в едно кафе, тя беше ненормална, умствено беше изчаткала.

А тези, които са най-яките това няма да го направят освен ако нямаш Ламбо. Знаят, че могат да си играят игрички и това и ще направят.

Е тези изтрещелите не ги броя поне аз те може дори да не осъзнават какво вършат, освен това самото им поведение ми действа отблъскващо! Има и красиви, които биха направили първата крачка, ако те харесат, но не точно да дойде и да те целуне, а примерно ще ти се закача и ще покаже, че има интерес като ще остави пак ти да започнеш разговора и да направиш пръв нещата! И на мен някаква на улицата ми беше предлагала веднъж нещо като бях в студентски град, ама си личеше, че или е шестица или, че е надрусана! :)

baby_baby
04-22-2016, 10:42
1. Има анкета.
2. Защо мислиш така?

Защото момичетата сме срамежливи

Аз примерно не правя първата крачка никога не защото ме е срам а защото мисля че мъжа е за това ако ме харесва да предприеме първата крачка не да седи да чака все пак е мъж

MalePan7her
04-22-2016, 10:43
Стифлър, аз като имах предвид, че е изтрещяла, не исках да кажа, че е със самоубийствена депресия или параноидна шизофрения, по-скоро, че има нещо като маниакално-депресивна болест. Или по-леко де да знам, примерно 5 години подред не е получавала кур и приятелките и се смеят и тя е изтракала. В такъв смисъл говорех. Можеш да водиш нормален разговор с такава, но когато кажеш нещо на тема секс превърта и ти скача.
Глей ся пич, не знам за колко яка говориш, аз говоря за яка яка, такава която стои в Планет бара или такава примерно, която има пари да си купи Порш (тея, които имат пари да си купят Порш и не смучат кур са от по-съобразителните и умните и това ги прави още по недостъпни), тя ще си мисли, че ти работиш за нея по даденост, разбираш ли? И не ти говоря за някоя селска шматка на 18, а да речем 24+. Да се вредиш трябва да имаш по-нов Порш от нейния дори и ти за да можеш да я заговориш.Никога съм нямал Порш обаче имах сравнително нова година Ауди от висок клас, което вече нямам, и винаги ще се намери момиче да ме заговори първо (средна работа). А сега дори средната работа не си правят труда, играят го трудни. Принципно тия неща мен не ме тревожат, просто споделям за да мога евентуално да помогна на някой, който не е наясно. Също ако някой по случайност си хване някоя путка, която е добра, няма да продължи дълго сагата, в това съм убеден. Жената винаги се държи на единия клон, когато пусне единия клон трябва да се е хванала на по-здрав клон ако схвана метафората.

MalePan7her
04-22-2016, 10:44
Стифлър, ето живият пример се появи в темата. Виж госпожата над мен какво написа, цитирам дословно: "МЪЖА Е ЗА ТОВА". Ето, тя може да е костенурка, не казвам, че е костенурка, но МОЖЕ да е костенурка, и въпреки всичко ще чака повдигане на егото.

divergent
04-22-2016, 17:32
Защото момичетата сме срамежливи

Аз примерно не правя първата крачка никога не защото ме е срам а защото мисля че мъжа е за това ако ме харесва да предприеме първата крачка не да седи да чака все пак е мъж

Защо реши, че момичетата сме срамежливи? И конкретно за теб не мога да си представя да си такава. :D

MalePan7her
04-23-2016, 07:59
Ти не си ли срамежлива? Понеже аз мразя устати и нахални жени. От личен опит съм установил, че са аналог с помия. По скромните и тихи и уважителни са много по стока за дългосрочен план.

Но тук не може да става дума за срам. Над 90% от жените не го правят от срам. Правят го от келешлък.

sladura89
04-23-2016, 11:20
Защото момичетата сме срамежливи

Аз примерно не правя първата крачка никога не защото ме е срам а защото мисля че мъжа е за това ако ме харесва да предприеме първата крачка не да седи да чака все пак е мъж

Аз пък мисля, че ако момичето е харесала някой е нормално тя да направи първата крачка, защото момчето което е харесала може да не подозира все пак не ѝ чете мислите и тя ще има дълго да си чака той да дойде при нея и да я забележи :) ! И какво като някой е мъж да не е нещо нечовек или извънземен и той може да се притеснява, да е срамежлив да го е страх да не го отрежат или си мислите, че мъж и притеснение са две несъвместими думи!??? :)

baby_baby
04-23-2016, 12:10
Защо реши, че момичетата сме срамежливи? И конкретно за теб не мога да си представя да си такава. :D


Аз не съм срамежлива но просто като гледам и приятелки и други хора доста са срамежливи

MalePan7her
04-23-2016, 19:49
Или се правят на срамежливи да подлъжат и такива като мен, които си падат повече по тихи. Подло подло.

mincheto
04-24-2016, 10:09
Зависи от ситуацията и това какво целиш.

more_1913
04-25-2016, 19:09
Измамни са всичките, рано или късно винаги се намира, ако не лъжа, то прикрита истина.

MalePan7her
04-26-2016, 07:46
Измамни са всичките, рано или късно винаги се намира, ако не лъжа, то прикрита истина.
+1

Smith_6
11-12-2016, 22:36
Защото момичетата сме срамежливи
Аз примерно не правя първата крачка никога [...] защото мисля че мъжа е за това ако ме харесва да предприеме първата крачка не да седи да чака все пак е мъж

Чак сега коментирам защото повръщах толкова много, че влязох в кома за няколко месеца.