PDA

View Full Version : "Христос воскресе"



eol
04-17-2016, 07:48
Здравейте, атеисти. Тази тема не е за християните да вмъкна, така че изхода от тази тема е широко отворен за вас. Исках да ви попитам, поради наближаващия великден как отговаряте, ако някой ви каже "Христос Воскере" и дали въобще го правите. Аз намерих една много готина колекция от фрази, които може да използвате срещу наивните си роднини и приятели: (http://bulevard.bg/news/kak-da-otgovorim-na-hristos-voskrese-ako-chovekat-sreshtu-nas-ni-drazni-8280.html)....

- Христос воскресе!
- Мерси, подобно.

- Христос воскресе!
- Мда'е. ВидЕх го снощи.

- Христос воскресе!
- Вече ми докладваха.

- Христос воскресе!
- Еми, който за каквото е учил...

- Христос воскресе!
- Верно! Пиши на (изберете име на любима жълта медия) да го публикуват с "ШОК!!!" отпред.

- Христос воскресе!
- Щом може.

- Христос воскресе!
- Да бе, познавам го. От малък си е такъв.

- Христос воскресе!
- А доказателства?

- Христос воскресе!
- Хващаш ли бас?

- Христос воскресе!
- Ааа, аз не съм от тая партия.

- Христос воскресе!
- Ко? Не!

- Христос воскресе!
- А по мое време какви възкресения имаше...

- Христос воскресе!
- Христос воскресе и у наше село. ПредстАви си, к'ва ни е магическа ракията.

- Христос воскресе!
- Щом го влече.

- Христос Воскресе!
- Първи април не мина ли вече?

- Христос Воскресе!
- Аллах Акбар!

- Христос воскресе!
- И той ли, бе? Ония ден Пешо от 6-ия етаж се събудил от кома.

- Христос воскресе!
- И ти ли, Бруте...

- Христос воскресе!
- Да, чух още миналата година.

- Христос воскресе!
- И аз какво да направя по този въпрос?

- Христос воскресе!
- Честито рождество!

- Христос воскресе!
- Seen.

- Христос воскресе!
- Ама пак ли. Нали миналата година...

- Христос воскресе!
- Воистина Акбар!

- Христос воскресе!
- А, не. Аз съм от тия, дето така или иначе ще свършат в ада.

- Христос воскресе!
- Ми той с това вино...

- Христос воскресе!
- Не ги слушай! Всичко е разработка на военните!

- Христос воскресе!
- Продължаваме напред!

- Христос воскресе!
- Абе важното е да сме живи и здрави, пък другите...

Dwyd96
04-17-2016, 19:48
Темата е изключително глупава.

eol
04-18-2016, 09:40
Темата е изключително глупава.

butthurt?! :D

defender
04-18-2016, 11:35
Аз ако знам предварително, че някой човек е атеист, не бих му казал "Христос Воскресе".

Следователно и ти ако знаеш, че някой е вярващ, не би трябва да се стремиш да го засягаш с подобни подигравателни отговори.

Другото, което е Великден е официален празник в България и хората да се поздравяват с празника си е най-нормалното нещо.

Представяш ли си, поздравяваш някой с празника и той да ти се обиди или да почне да ти се подиграва на поздрава, баси глупака трябва да е. Камо ли да седне да мисли подобни фрази.

Dwyd96
04-18-2016, 12:39
butthurt?! :D

Въпреки че съм агностик, когато някой ме поздрави по подобен начин, аз му отвръщам както е прието. Знам че това е нещо чуждо за теб, но се нарича ВЪЗПИТАНИ и УВАЖЕНИЕ КЪМ ТОВА В КОЕТО ДРУГИТ ВЯРВАТ

eol
04-19-2016, 14:02
Аз ако знам предварително, че някой човек е атеист, не бих му казал "Христос Воскресе".

Следователно и ти ако знаеш, че някой е вярващ, не би трябва да се стремиш да го засягаш с подобни подигравателни отговори.

Другото, което е Великден е официален празник в България и хората да се поздравяват с празника си е най-нормалното нещо.

Представяш ли си, поздравяваш някой с празника и той да ти се обиди или да почне да ти се подиграва на поздрава, баси глупака трябва да е. Камо ли да седне да мисли подобни фрази.

Като отидеш в Турция и започнеш да се съобразяваш с техните традиции, тогава ще ми казваш как да отговарям и как не

eol
04-19-2016, 14:07
Въпреки че съм агностик, когато някой ме поздрави по подобен начин, аз му отвръщам както е прието. Знам че това е нещо чуждо за теб, но се нарича ВЪЗПИТАНИ и УВАЖЕНИЕ КЪМ ТОВА В КОЕТО ДРУГИТ ВЯРВАТ

Butthurt...очевидно. Явно и разума ти е нещо чуждо за теб. И не дават пет пари за простотиите, в които вярват другите, защото религията не е заслужила моето уважение, което явно и на тебе ти е далече, щом се примиряваш, значи си поредния безпринципен и безхарактерен човек, какъвто е агностика по принцип. Choose side motherfucker. Не знам как разбра кое е прието, някъде да го пише или?!? То е прието и да се спазват пости и някакви религиозни обичаи, ама ти надали ги спазваш, така че се спасявай. Както казах и на другия миндил, ако отидеш в арабските страни и започнеш да отговаряш на техните си "приети" мюсюлмански глупости, тогава ми се обади, не се опитвай да ми се правиш на толерантен и не знам си какво. Айде къш... :)

eol
04-19-2016, 14:08
А, да... както казах християни и разни тролове НЕ са добре дошли тук, така че си ебете майката някъде другаде

Dwyd96
04-19-2016, 14:40
Самият ти начин на общуване, показва на какво ниско стъпало си в човешката еволюция. Освен ако не е отгледан в джунглата, съвестният човек ще има известна доза уважение към мнението и вярванията на другите.

inewton
04-19-2016, 16:28
Ето че липсващото звено се разписа тук и то със собствена и безсмислена тема. Като виждате, че не е в ред по-добре не му обръщайте внимание. В противен случай излиза, че падате на неговото ниво. То е все едно да спориш с въшка, няма смисъл...

LoveInfect
04-19-2016, 16:57
Самият ти начин на общуване, показва на какво ниско стъпало си в човешката еволюция. Освен ако не е отгледан в джунглата, съвестният човек ще има известна доза уважение към мнението и вярванията на другите.

++++++++++

Fisherman
04-19-2016, 18:17
Това е тема от някакъв глупак ученик,който цял живот (17 години примерно) са ги тъпкали в училище,гледал е курвите и глупаците с комплекс за малоценност и тъй,като той самия има капацитета на коркова тапа решава да пусне тема в която се смее над вярванията на хората.

аре да става вече утре,че да отидеш на даскало и там да ти смачкат фасона,келеме

Fisherman
04-19-2016, 18:18
++++++++++

Не може да се говори за еволюция в тема за Христос.Или едното или другото,избирайте.

Dwyd96
04-19-2016, 18:48
Не може да се говори за еволюция в тема за Христос.Или едното или другото,избирайте.

Г-н рибар. Еволюцията е доказан факт. А Христос е протагонист от древна книга. ;(

Indistinct
04-19-2016, 18:58
Това, че Дарвин вероятно се е отказал от теорията си в края на жиеота си, не означава ли нещо според теб? ^

inewton
04-19-2016, 19:02
Нямате умора, ей. Това с еволюцията сме го обсъждали вече няколко пъти. Не ви ли омръзна?

Fisherman
04-19-2016, 19:03
Г-н рибар. Еволюцията е доказан факт. А Христос е протагонист от древна книга. ;(

и как точно прилагаме еволюцията всекидневно и с какво ни помага тя по-точно

Fisherman
04-19-2016, 19:04
Нямате умора, ей. Това с еволюцията сме го обсъждали вече няколко пъти. Не ви ли омръзна?

не,всъщност е много по-интересно човек да седи и да размишлява над причината да е жив вместо да мисли кой филм да гледа

Dwyd96
04-19-2016, 19:10
Това, че Дарвин вероятно се е отказал от теорията си в края на жиеота си, не означава ли нещо според теб? ^

А факта че нямам мъдреци(ненужен зъб) както и че съм с един мускул(ненужен мускул) по малко в областта на китката говори ли ти нещо?

Също така черепа на съвременния човек е по-голям.

Фишермен. Ами като за начало имаш развит интелект (е при теб не може да се каже че е развит, но сравнен с на маймуна си е развит), имаш палци.

inewton
04-19-2016, 19:19
не,всъщност е много по-интересно човек да седи и да размишлява над причината да е жив вместо да мисли кой филм да гледа

Искаш ли да те запозная с един пич, който по цял ден мисли как е възникнала Вселената, откъде сме се взели, защо сме тук,... и да си умувате? Той търси подобни хора.

Fisherman
04-19-2016, 20:36
Искаш ли да те запозная с един пич, който по цял ден мисли как е възникнала Вселената, откъде сме се взели, защо сме тук,... и да си умувате? Той търси подобни хора.

не

inewton
04-19-2016, 20:43
Значи и ти не си готов да правиш друго, освен да мислиш кой филм да гледаш.

Fisherman
04-20-2016, 06:36
Значи и ти не си готов да правиш друго, освен да мислиш кой филм да гледаш.

нямам нужната техника да гледам филми,единственото за което мисля е как да си взема изпитите

inewton
04-20-2016, 07:24
нямам нужната техника да гледам филми,единственото за което мисля е как да си взема изпитите

Щом не искаш...

А иначе изпитите с учене би трябвало да ги вземеш.

Dwyd96
04-20-2016, 09:17
Щом не искаш...

А иначе изпитите с учене би трябвало да ги вземеш.

Кои учи за изпити бе. :D Къде е тръпката от изпита, като си учил ?? ;D

Fisherman
04-20-2016, 20:19
Щом не искаш...

А иначе изпитите с учене би трябвало да ги вземеш.

ми не винаги

RagioL
04-21-2016, 08:23
да ви се намеся в разговора
ако не се бъркам фона на реликтовото излъчване показа нещо интересно

inewton
04-21-2016, 16:33
да ви се намеся в разговора
ако не се бъркам фона на реликтовото излъчване показа нещо интересно

Какво? Нещо ново ли? Не съм чувал наскоро новости свързани с това.

RagioL
04-22-2016, 16:24
чисто предположение, но може би фона на реликтовото излъчване е Sigillum Dei

inewton
04-23-2016, 10:38
чисто предположение, но може би фона на реликтовото излъчване е Sigillum Dei

Много богато въображение.

Как стигна до това заключение?

Pitancho
04-25-2016, 19:51
Темата е изключително глупава.

Всъщност темата е глупава, защото става въпрос за глупавите отговори на атеистите. Много истини изглеждат скучни, а кодоша с тях - свежарски( поне на някои хорица), но това не променя фактите.

Georgius
04-30-2016, 22:26
Христос воскресе хора ! :)

golemiq_korab_minava
05-01-2016, 07:59
Воистина воскересе!

inewton
05-01-2016, 09:15
Surrexit Dominus vere.

npp
05-02-2016, 19:16
ЧВХ!