PDA

View Full Version : Сестрата ми се съсипа



Dannielkka
04-17-2016, 10:26
Здравейте! Аз съм момиче на 20 години и имам сестричка на 12 години.......Ние сме най-обикновенно семейство.....Само че сестра ми има кожен проблем на челото.....някои лекари казват че е натрупване на кожата други че е анонимен дерматит и ощееее милион неща! Виждам майка ми и баща ми когато сестра ми свърши с уроците хукват по изследвания и такива неща...!!! Един път я видях да плаче и ми каза:
- Како защо йсъм такава! Знам че има и други хора с още по-сериозни проблеми но....това ми писва!
Попитах я защо толкова се е натажила защото беше много разстроена
-Всеки ден! Всеки божи ден ме наричат индийка ( този кожен проблем се пада точно там където индийките си слагат точките и е леко зачервено) Всеки ден ме обиждат с всякакви неща! Мама и тате само тичат назад напред правим лекарства и такива неща и нямам никакво време за себе си освен вечерта! Понякога и нея нямам! Пътуваме! Хубаво ми е когато отиваме в други градове не отиваме само в болниците и клиниките и не ми остава време да се зарадвам на примерно

София!
Моля помогнете ми! Не искам сестричката ми да е в такова положение! Искам само ако и на вашето дете е имало такъв проблем или знаете как да ми помогнете или да ми кажете как да я развеселя

nIkEnCeTy_bE
04-17-2016, 11:08
Много хубаво, че е подкрепяте и давате всичко, за да се оправи. Сега, може би, не го осъзнава, но след време ще ви е много благодарна. Не се отказвайте от нея! Трябва да придобие самочувствие и знам колко е трудно, когато постоянно е обект на подигравки. Според мен трябва да започне да се занимава с неща или да излиза с хора, които няма постоянно да я съжаляват. Поговорете с нея, ако не - ако имате възможност - психотерапевт.

Daniellka
04-17-2016, 12:52
Съжелявам че сега ще пиша от друг профил но щом искам да вляза от стария ми показва че е невалиден или там нещо подобно! Та да! Тя го осъзнава много добре че и обръщаме внимание но тя не иска на е център за внимание и излиза постоянно с приятелки но само най-добрите и приятелки защото всички които са само ей така приятели намират начин да я засегнат

nIkEnCeTy_bE
04-17-2016, 12:56
Да, разбирам колко й е трудно това, защото това в момента я вълнува. Много е трудно да повярва, че нещата след време ще се променят, но тя трябва да изгради самочувствие.

Daniellka
04-17-2016, 13:00
Много и е трудно защото този проблем продължава вече от 2 години

Daniellka
04-17-2016, 13:23
Тя много обича да пътува и да се разхожда примерно във Варна,София, Пловдив да бяга насело и така....направо обичайното за едно малко момиченце! Обаче щом ни се отвори възможност да отиде във Варна (ние сме от Добрич) то той причина е че лекарите и са казали да отиде! Инъче се мотаят в Добрич (направо си губят времето и парите защото дадоха 125 лв за един крем и кво! Нищо не стана) Аз сега живея във Варна нали съм в още ученичка (студентка) и щом се прибера Събота в Добрич при сестра ми не я оставям намира само си играем и така и на нея и харесва но тръгна ли.....

divergent
04-17-2016, 16:36
Да, разбирам колко й е трудно това, защото това в момента я вълнува. Много е трудно да повярва, че нещата след време ще се променят, но тя трябва да изгради самочувствие.

Сериозно ли се хващаш? И майката и бащата на момиченцето имат акаунти тук от няколко дни. :D