PDA

View Full Version : ОБРЯЗВАНЕ



The0ne
04-17-2016, 14:34
Здравейте!
Ще се опитам да бъда максимално кратък въпреки перипетиите, през които съм минал. От 4 години имам един проблем с главичката на пениса и кожата, която я обгръща. Нямам фимоза. Просто има едно постоянно зачервяване, парене и отделяне на секрет при леко разтъркване независимо от хигиената, която спазвам. Давал съм еякулат и нищо не се откри като бактерии или гъби. Една кожна лекарка ми каза, че ако се обрежа тия проблеми най-верояно ще отшумят. 1/3 от главичката ми не е покрита с кожа и там няма зачервяване и проблем. Пиша тук, защото може би има хора, които са се обрязали поради такива прични. Ще бъда благодарен, ако споделят дали има ефект от тази манипулация.

Грозния
04-17-2016, 23:15
Просто има едно постоянно зачервяване, парене и отделяне на секрет при леко разтъркване независимо от хигиената, която спазвам.Вероятно не спазваш чак такава хигиена, ама карай. Миеш ли го, колко често и ползваш ли сапун?

Една кожна лекарка ми каза, че ако се обрежа тия проблеми най-верояно ще отшумят. 1/3 от главичката ми не е покрита с кожа и там няма зачервяване и проблем.Дръж си го постоянно забелен и тия проблеми ще изчезнат, без да се налага да се обрязваш. Успех :)!

NoComment
04-18-2016, 08:03
Вероятно не спазваш чак такава хигиена, ама карай. Миеш ли го, колко често и ползваш ли сапун?
Дръж си го постоянно забелен и тия проблеми ще изчезнат, без да се налага да се обрязваш. Успех :)!

И аз съм на същото мнение. Щом нямаш фимоза се предполага, че можеш да го забелваш. Оставай го постоянно забелен и по старателно миене в банята. Аз имах същия проблем, но при мен имаше фимоза заради която не можех да го мия както трябва. Обрязан съм и сега вече го няма това нещо.

The0ne
04-18-2016, 19:07
Пробвал съм всякакви варианти като интимни гелове и всякакви сапуни. Когато използвам интимен гел или сапун го мия сутрин и вечер с тях, а съм пробвал и в продължение на 1-2 седмици да го мия само с вода по 3-4-5 пъти на ден. Изтърквам хубаво тази бяла мъртва кожа според мен и само след няколко часа пак се е образувала. Когато е в ерекция болката и паренето се увеличават многократно и тогава кожата изсъхва. Тия дни ще отида да си пусна натривка за микробиология и ще видим какво ще излезе.

The0ne
04-18-2016, 19:09
Да допълня, че върху самата главичка се образуват червени петна предимно в основата и.

boro123
04-18-2016, 20:10
Пробвай да го държиш забелен, ще много вероятно е да спре да се образува.

The0ne
04-18-2016, 20:43
Добре, ще ви послушам и ще го държа забелен, но въпреки това утре ще си пусна натривка за микробиология и след като има резултат от пробата ще пиша. Благодаря.

ДОТА
04-18-2016, 21:34
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=966

това е най-гнусното нещо, което съм виждал през живота си

а на кухите лейки от бг мама трябва да благодарим, че камара малоумници казват 'забелвам' , а не 'заголвам' , което би трябвало да е правилното, ама вие явно едната хигиена я възприемате като мъчение, защото глагола 'беля' си има много точно значение и това по никкаъв начин не би трябвало да се свързва с пишка

NoComment
04-19-2016, 06:16
Забелвам, заголвам .... Не врат ами шия. Нали умнико това е едно и също просто на които както му е удобно така го казва. Ти в момента като влезеш в магазина викаш дайте ми 1 вафла а на 60 70г ще викаш фафла. Е айде вземи да мислиш малко с пилишкия си мозък не само да го носиш на раменете си.

ДОТА
04-19-2016, 12:40
не идиот, а твоето име, а

от толкова малко акъл си стигнал до там, че 20 години с немита пишка ходиш
ама кво толкова, няква пишка, докато не идва момента с фантазията ти за бебе
сякаш през останалото време си пикал през устата

ма има и по-зле от теб
един преди теб се беше оплаквал, че приятелката му повърнала
когато за първи път си заголил пишката и я накарал да му духа
било и гадно в началото от цялата тая гнусотия събирана с години
ама според него не било нищо особено

Грозния
04-19-2016, 19:13
Когато използвам интимен гел или сапун го мия сутрин и вечер с тях, а съм пробвал и в продължение на 1-2 седмици да го мия само с вода по 3-4-5 пъти на ден.Не го мий със сапун/гел повече от веднъж на ден. Ако се налага да го измиеш повече пъти, ползвай само вода. След като си го мил, подсушавай го добре, дръж си го постоянно забелен и ще ти мине. Успех :)!

NoComment
04-20-2016, 08:41
не идиот, а твоето име, а

от толкова малко акъл си стигнал до там, че 20 години с немита пишка ходиш
ама кво толкова, няква пишка, докато не идва момента с фантазията ти за бебе
сякаш през останалото време си пикал през устата

ма има и по-зле от теб
един преди теб се беше оплаквал, че приятелката му повърнала
когато за първи път си заголил пишката и я накарал да му духа
било и гадно в началото от цялата тая гнусотия събирана с години
ама според него не било нищо особено

Щом съм ходил така 20 + години значи през това време съм нямал проблеми. А и не е нужно да е заголен, за да е чист естествено има и други начини. Така, че тук по тая тема няма за какво да спориш след като не си запознат. Аз мога и 70г така да си го даржа и пак ми е чист. Но вече съм обрязан и не мога да го даржа по този начин. А и ако имаше проблем от мрасотията която е сабирал там до сега щях да се инфектирам 10000 пъти. И ...изхождането по малка нужда си беше и като сега почти никаква разлика. И ти казах на тебе не се изказвай неподготвен вземи първо се образовай малко отвори си учебника по биология и на раздел "Мъжка полова система" си пише всичко що те интересува. Мен не ме бърка, че си толкова прост то нали щъркела та е блъскал в кумините докато те закара при вашите. А и има и друг начин като не знаеш нещо чичко гугъл ще ти каже само му задай въпроса и или те мързи най вероятно да четеш.

П.С > По темата ... Може да отидеш на кожен лекар за всеки случай ако проблемите продължават.