PDA

View Full Version : трева



bv148n
04-17-2016, 17:08
искам да Ви попитам, когато пушиш трева за пръв път, очите ти стават ли много червени и ако са минали около 7 часа адекватен ли си и очите окей ли са ти вече

haritov
04-17-2016, 17:41
като не знаеш как ще ти се отрази защо употребяваш?

иди питай личния си лекар

bv148n
04-17-2016, 17:42
не съм употребявал и затова питам

haritov
04-17-2016, 17:48
тревата убива мозъчните клетки и има непредсказуем ефект върху организма

да не говорим че в България не е законна и е подсъдимо да притежаваш и употребяваш

което само по себе си говори че може да има всякакви боклуци в нея които да ти навредят сериозно но после ще си понесеш и наказанието от закона

та гледай заради единия опит да не съжаляваш цял живот

колкото и да ти казват че е полезна и яко да употребяваш не вярвай

тя вреди и е наркотик

bv148n
04-17-2016, 17:57
споко само
на всеки ъгъл някой пуши трева пък не си понася последиците от закона

ДОТА
04-17-2016, 18:00
споко само
на всеки ъгъл някой пуши трева пък не си понася последиците от закона

защото ъглите се държат от куките
ама пробвай на някой свободен
и ще видиш как за една цигара
ще лежиш

haritov
04-17-2016, 18:00
споко само
на всеки ъгъл някой пуши трева пък не си понася последиците от закона

последиците от тревата са хиляди пъти по-страшни

solo_
04-17-2016, 18:03
искам да Ви попитам, когато пушиш трева за пръв път, очите ти стават ли много червени и ако са минали около 7 часа адекватен ли си и очите окей ли са ти вече

Зависи от количеството...
При мен се зачервиха заради 1грам точка, иначе за да станат много червени, трябва много масе!

bv148n
04-17-2016, 18:18
а за колко време гд се оправят очите

bv148n
04-17-2016, 18:19
не ме мислете, ще сме на закрито място(апартамент)

Indistinct
04-17-2016, 18:20
Чисто любопитство, на колко си?

solo_
04-17-2016, 18:21
а за колко време гд се оправят очите

Докато трае ефекта.

lunacy
04-17-2016, 19:49
искам да Ви попитам, когато пушиш трева за пръв път, очите ти стават ли много червени и ако са минали около 7 часа адекватен ли си и очите окей ли са ти вече

не стават червени като домати, споко
да, за 7 часа няма как всички ефекти да не отминат, колкото и да си пушил

така де, поне мен никога не ме е държало повече от 2-3 часа, дори когато съм пушила повечко

bv148n
04-17-2016, 20:00
благодаря много

bv148n
04-17-2016, 20:04
Зависи от количеството...
При мен се зачервиха заради 1грам точка, иначе за да станат много червени, трябва много масе!

почти 16

haritov
04-17-2016, 20:53
имаш избор дали да постъпиш правилно или да се превърнеш в поредния боклук на 16г

NoComment
04-18-2016, 07:23
Приятел по добре не пробвай изобщо. Тревата в малко количество е полезна, но и толкова вредна в същото положение. НО тук в българия се продава друсана трева. Това означава, че не е чиста трева ами е кисната и в наркотични вещества. Някой хора от едно две дърпания се схващат напълно, замръзват в едно положение не могат да се мръднат и после естествено падат на земята като припадак е. Това съм го приживял с припадъка и за това ти го казвам и хем съм по големичък от теб. А колкото до ефекта ... понякога колкото и да пушиш може изобщо никакъв ефект да няма а ако има ефект той минава до 4 часа не повече. И пак ти казвам недей изобщо да пробваш.

LoveInfect
04-18-2016, 17:28
тревата убива мозъчните клетки и има непредсказуем ефект върху организма

да не говорим че в България не е законна и е подсъдимо да притежаваш и употребяваш

което само по себе си говори че може да има всякакви боклуци в нея които да ти навредят сериозно но после ще си понесеш и наказанието от закона

та гледай заради единия опит да не съжаляваш цял живот

колкото и да ти казват че е полезна и яко да употребяваш не вярвай

тя вреди и е наркотик

Хаха извинявай, уважавам те , но си леко некомпетентен освен за това със закона. Първо напърво, тревата наистина не е полезна за белите дробове например, не знам доказателства за това да убива мозъчни клетки. И второ, :D тя се употребява от още преди Исус да се е родил и не е причинила смъртта на никого :D . Това какви боклуци има в джойнта който си купуваш... :D ... няма как да знаеш, опасно е особенно ако взимаш от случайни, защото често добавят кво ли не за да я направят "по силна" затова те съветвам сам да си свиваш ако ще си свиваш :D или да е пред твоите очи. Другото питаш дали ще си адекватен. Ами ако не знаеш много хора се напушват, смеят се, лигавят се, но могат да си запазят съзнанието дори напушени, въпреки че по - бавно загряват от обикнавенно. При пушене ефектът трае 2 часа. При консумиране на друсано кексче 4 - 6 часа. Най - страшното нещо, което може да ти се случи от трева е да ти се отключи паническо разтройство, което принципно зависи от това какви са ти гените. Но това е изключително рядък случай, и все пак познавам човек при който това психично разстройство се е отключило. И другото страшно е да шофираш напушен, ако ти мине пешеходец няма да спреш навреме ;) .

LoveInfect
04-18-2016, 17:30
имаш избор дали да постъпиш правилно или да се превърнеш в поредния боклук на 16г

Ако се пробвал трева, не означава автоматически че си боклук или не.

haritov
04-18-2016, 19:41
Хаха извинявай, уважавам те , но си леко некомпетентен освен за това със закона. Първо напърво, тревата наистина не е полезна за белите дробове например, не знам доказателства за това да убива мозъчни клетки. И второ, :D тя се употребява от още преди Исус да се е родил и не е причинила смъртта на никого :D . Това какви боклуци има в джойнта който си купуваш... :D ... няма как да знаеш, опасно е особенно ако взимаш от случайни, защото често добавят кво ли не за да я направят "по силна" затова те съветвам сам да си свиваш ако ще си свиваш :D или да е пред твоите очи. Другото питаш дали ще си адекватен. Ами ако не знаеш много хора се напушват, смеят се, лигавят се, но могат да си запазят съзнанието дори напушени, въпреки че по - бавно загряват от обикнавенно. При пушене ефектът трае 2 часа. При консумиране на друсано кексче 4 - 6 часа. Най - страшното нещо, което може да ти се случи от трева е да ти се отключи паническо разтройство, което принципно зависи от това какви са ти гените. Но това е изключително рядък случай, и все пак познавам човек при който това психично разстройство се е отключило. И другото страшно е да шофираш напушен, ако ти мине пешеходец няма да спреш навреме ;) .
относно ефекта няма как да знаеш точно колко ще продължи

и има много по-страшни неща от тези които каза

може да навредиш на някой друг например

haritov
04-18-2016, 19:42
Ако се пробвал трева, не означава автоматически че си боклук или не.

извинявай ама не мога да меря еднакво тия дето спортуват и живеят здравословно с тия дето се друсат от малки