PDA

View Full Version : Кръша отвръща на симпатиите??



Julli_siatkowka
04-17-2016, 21:28
Ами и аз да питам, според вас това момче харесва ли ме... :D
По-голям е от мен с около 3 години, учим в различни училища и най-често се виждаме уикенда, освен ако не се уговорим за след училище в някои дни. Вече повече пъти сме оставали сами, разхождали сме се, той ме изпраща до нас (може и да е от учтивост), търси контакт с мен, сръчква ме понякога или уж ме души и други подобни. Когато сме с компания и пита нещо търси моето мнение първо, което ме ласкае доста ;д дразни ме като всяко момче... Въпроса е там, че той е много комуникативен, мил е и с другите, и се дразни с тях, както и с мен, и си мисля, че все пак има отношение . Пишем си, звъни ми за да се уговаряме да излезем, но не казва "излизане", а " мотане". Говори с мен за неща, от които аз си нямам понятие, но пък търси някакъв вид съвет или мнение. Интересува се от моя ден и така.. И хем си приличаме страшно, хем имаме и различия. Някак е перфектното момче за мен. Не искам да му казвам нищо за чувства и тн, защото не знам как ще реагира. Не мисля, че ще прекъснем приятелството си, ако той не изпитва същото, но на мен ще ми е адски неприятно, ако съм около него, а той знае за симпатиите ми. Да изчакам ли да видя какво ще стане или да направя нещо? Извинявам се, ако съм писала несвързано, но това ми е непреодолим проблем ;д Теми много като тази, но ще ми е приятно, ако дадете някакви мнения...

TROLLDADLOLCAKE
04-18-2016, 23:53
Най-добре се увери,че изпитва нещо повече към теб, а не го прави просто от учтивост, защото след това ще ти е меко казано "трън в задника" да излизате като "просто приятели".Навярно имате много общи познати,така че защо не накараш някой от приятелите му да го подпита тънката за теб?В крайна сметка така поне ще разбереш дали имаш реални шансове или просто си се заблудила.Успех!

tori
04-19-2016, 04:37
Аз по-скоро бих казала, че е време да си признаеш. Пък и да не се случи нищо, няма да те обезглави - вероятно няча да си първата, която си е паднала по него.

Julli_siatkowka
04-19-2016, 06:45
Trolldadlolcake доста си прав за това с приятелите. Ще се опитам да осъществя тази идея, дано да излезе нещо хубаво!

Julli_siatkowka
04-19-2016, 06:51
Tori, често съм си мислела дали да му кажа и то когато сме оставали сами. Бях на крачка веднъж, но думите не ме слушат и от мен нищо не се чу. Опитах пак, но тогава той направи някаква глупост, но от онези невинните и смешните, и това щеше да развали всичко. Пък и си мисля че нямам много време. Мисли да заминава да учи някъде другаде, след като завърши. А аз се чудя как ще оцелея без да се виждаме, без да ме нервира от дъното на душата си... Има много момчета,знам, не стига че по принцип не ми върви, а сега като съм така близо той ще си замине. Шанс :Д

baby_baby
04-19-2016, 08:31
Според мен те харесва но изчакай да го опознаеш повече

Julli_siatkowka
04-20-2016, 17:27
Да, винаги можеш да научиш повече за един човек с времето. Това, което ме обнадеждава е, че за доста неща ми има доверие.

divergent
04-20-2016, 18:20
Ако ще заминава да учи далеч, прецени дали си струва да получиш няколкомесечен рай и болка от нечестната раздяла след това, или да запазиш прекрасни спомени от едно приятелство. По написаното съм склонна да смятам, че има по-силни чувства от приятелски към теб, но няма как да знаем със сигурност. Може точно поради намеренията му за продължаване на образованието си да не предприема по-големи крачки. Най-добрият начин да разбереш е, както ти казаха по-горе, да помолиш общ приятел/ка да подхване темата. :)

Julli_siatkowka
04-25-2016, 08:46
Ако помоля някого най-вероятно ще подходи нетактично... така си мисля, ще пробвам.
А интересното беше вчера, когато май го усетих да ревнува. Аз също съм така,когато говори и се занимава с някоя приятелка ама той да се държи така не очаквах. Аман просто :D

M****
04-25-2016, 08:55
Може въпросът ми да е тъп, но какво означава "Кръша"?
Преди време мернах, че и друг потребител използва тази дума.

Julli_siatkowka
04-25-2016, 16:18
Ами под crush/кръш се разбира момчето което харесваш. Доста нашумя тази дума, наред със *саднат* и тн. Проста, кратка дума, заместваща - момчето което харесвам ;д Не знам дали се използва и към момичетата, но по скоро не. Та да, това е кръш ;д

divergent
04-25-2016, 18:00
It's called a "crush" because it crushes your heart... :D

Julli_siatkowka
04-25-2016, 18:18
Точно.... ;д

divergent
04-25-2016, 18:29
Точно.... ;д

дамм, а с твоя какво стана? :д

M****
04-25-2016, 19:11
It's called a "crush" because it crushes your heart... :D
@двете и @всички:
Леле, мале - любов ли е да я опишеш... Я, използвайте български думи, че не ви разбирам жаргонния език! (:

Julli_siatkowka
04-26-2016, 17:52
дамм, а с твоя какво стана? :д

какво да става, то живота ме подминава мене в любовно отношение xD

inewton
04-26-2016, 18:15
Така, по принцип не пиша в подобни теми, но тук реших да се разпиша.

Според мен няма смисъл да предприемаш нищо щом след 3-4 месеца заминава да учи в друг град (ако не и държава). Нищо няма да се получи. Той ще си намери друга, ти също ще си намериш друг и така... Може би не ви е било писано да сте заедно. По-добре си останете приятели и не се измъчвайте излишно. Пък ако съдбата е била благосклонна може и ти след време да отидеш да учиш, където и той и тогавашните обстоятелства да ви позволят да се съберете, знае ли човек. Но в крайна сметка аз мисля, че сега не е моментът.

Julli_siatkowka
04-26-2016, 20:00
Това малко ме удари в сърцето, но може и да имаш право. Като цяло тази работа със заминаването е сигурна, дали след няколко месеца или другата година - ще се случи. И ако между нас се получи нещичко следва момента на раздяла. Ще се връща често предполагам, ще се чуваме, ще си пишем и тн... Въпроса с връзките от разстояние бих го преодоляла, ако има любов няма да е проблем. Ще завърша и аз, ще се преместя ако трябва... и станаха твърде много "ще,бих" и още глаголи в бъдеще неопределено *и несигурно* време.
И фразата която веднъж използва в темата за любовта - Ще се намери нещо, някъде, някога...

inewton
04-26-2016, 20:16
Това малко ме удари в сърцето, но може и да имаш право. Като цяло тази работа със заминаването е сигурна, дали след няколко месеца или другата година - ще се случи. И ако между нас се получи нещичко следва момента на раздяла. Ще се връща често предполагам, ще се чуваме, ще си пишем и тн... Въпроса с връзките от разстояние бих го преодоляла, ако има любов няма да е проблем. Ще завърша и аз, ще се преместя ако трябва... и станаха твърде много "ще,бих" и още глаголи в бъдеще неопределено *и несигурно* време.
И фразата която веднъж използва в темата за любовта - Ще се намери нещо, някъде, някога...

Работата е там, че той може да не го преодолее.

Julli_siatkowka
04-26-2016, 20:23
Това казва все, че е най-добре да е някой тук до него/там до него.
Абе сложна работа, навсякъде несполуки

M****
04-26-2016, 20:27
А, ти толкова ли много държиш да си влюбена/гаджосана/обвързана в някой? Други занимания нямаш ли?

inewton
04-26-2016, 20:41
Това казва все, че е най-добре да е някой тук до него/там до него.
Абе сложна работа, навсякъде несполуки

Значи няма да ви се получи добре това с разстоянието.

Julli_siatkowka
04-27-2016, 08:43
А, ти толкова ли много държиш да си влюбена/гаджосана/обвързана в някой? Други занимания нямаш ли?

Наясно съм, че това да си влюбен е болестно състояние, ама хората не си избират кога да се разболеят нали? В много случаи е безсмислено, и в този също може би, ама колкото и да не ми се вярва май имаме нужда от такива душевни неразположения. Да те питам дали и ти си от компанията на болните?

Julli_siatkowka
04-27-2016, 08:44
Значи няма да ви се получи добре това с разстоянието.

Най-вероятно... То често така се случва с подобни истории, какво да се прави.

M****
04-27-2016, 10:19
Наясно съм, че това да си влюбен е болестно състояние, ама хората не си избират кога да се разболеят нали? В много случаи е безсмислено, и в този също може би, ама колкото и да не ми се вярва май имаме нужда от такива душевни неразположения. Да те питам дали и ти си от компанията на болните?
Не, аз нямам приятелка. Колкото до болестното състояние, което описваш: общувала си с момчета/мъже - увлякла си се по един от тях. Ако общуваш с много малко, но истински приятели и ако (в твоя случай - те са момичета/жени), то едва ли ще се влюбиш (освен, ако не си обратна). Горепосоченият пример ясно доказва, че човек може и да "планира" дали да се влюби или не. (:

inewton
04-27-2016, 16:01
Не, аз нямам приятелка.

Искаш ли някой ден заедно да отидем по курви?

solo_
04-27-2016, 18:28
Искаш ли някой ден заедно да отидем по курви?

Аз ще черпя!

M****
04-28-2016, 09:02
off-topic:

Аз ще черпя!
solo_, че ти имаш ли пари, че да черпиш?


Искаш ли някой ден заедно да отидем по курви?
Пас съм. По-добре заведи solo_, че гледам има неизчерпаема енергия. Откъде я вади - не знам, но смятам, че с една к*рва няма да миряса. (:

Julli_siatkowka
04-28-2016, 19:35
То накрая само тоя тип любов остана, физическото задоволяване и туй то

solo_
04-28-2016, 19:48
off-topic:

solo_, че ти имаш ли пари, че да черпиш?


Пас съм. По-добре заведи solo_, че гледам има неизчерпаема енергия. Откъде я вади - не знам, но смятам, че с една к*рва няма да миряса. (:

dreamwalker (Орионското момиче) ме дарява с любов! Зареждам се и се превръщам в краля на кралете!

solo_
04-28-2016, 19:49
То накрая само тоя тип любов остана, физическото задоволяване и туй то

Парите ли?

M****
04-28-2016, 20:25
off-topic:

dreamwalker (Орионското момиче) ме дарява с любов! Зареждам се и се превръщам в краля на кралете!
Дръж си го здраво (за юздите) и гледай да не налазва останалите потребители тук. (:


по темата:
@Julli_siatkowka
Julli_siatkowka, защо си направила репост?

То накрая само тоя тип любов остана, физическото задоволяване и туй то

Julli_siatkowka
04-28-2016, 20:29
Парите ли?

Абе храна и сън това ни остава, на страна да оставяме момичета, момчета...

Julli_siatkowka
04-28-2016, 20:30
по темата:
@Julli_siatkowka
Julli_siatkowka, защо си направила репост?[/QUOTE]
Случва се подобна неволна грешка

solo_
04-28-2016, 20:31
off-topic:

Дръж си го здраво (за юздите) и гледай да не налазва останалите потребители тук. (:


Какво ти е направила?

solo_
04-28-2016, 20:31
Абе храна и сън това ни остава, на страна да оставяме момичета, момчета...

Това ще се промени.

Julli_siatkowka
04-30-2016, 16:06
Това ще се промени.

Бих искала да повярвам, ама как ще стане това

solo_
04-30-2016, 16:09
Бих искала да повярвам, ама как ще стане това

Сложно е за обяснение, но ще стане!

Julli_siatkowka
04-30-2016, 17:04
Сложно е за обяснение, но ще стане!

Тогава ми остава да вярвам в неизвестното

inewton
04-30-2016, 17:07
Пас съм. По-добре заведи solo_, че гледам има неизчерпаема енергия. Откъде я вади - не знам, но смятам, че с една к*рва няма да миряса. (:

Аз ако исках със Со(по)ло да ходя щях да му кажа.

M****
05-01-2016, 15:45
^ Стар съм вече за тези работи... Нали не искате да получа инфаркт? (:
На к*рвите им трЕбе 18-19 г. момък, а не старец кат' мен на 29 г.