PDA

View Full Version : Как да накарам приятелят ми да стане травестит?



magy2111
04-18-2016, 17:36
Не съм правила секс със жени, но обичам женствените момчета. Такъв е и приятелят ми. Има много хубаво женствено тяло. Искам да го накарам да стане травестит и аз да го гримирам и обличам. Желанието ми според приятелките ми е тъпо и безмислено, но приятелките ми са зубурки. Аз съм разкрепостена, но ме е страх да не го загубя, ако му споделя желанието си. Ако има момичета с приятели травестити да ми помогнат. Това за мен е много важно.

Indistinct
04-18-2016, 17:52
Вземи си кукла Барби или направо Кен. Ще е по-безболезнено и за двама ви.

leo_N
04-18-2016, 19:38
Пич не се занимавай е глупости като писане на теми фантазии.

baby_baby
04-20-2016, 09:21
Това не е нормално

i-am-who-i-am
04-21-2016, 04:09
Всеки е различен от другия затова кой казва кое е нормално и кое не? По темата ти предлагам да му кажеш истината и има 2 варианта:
1.Съгласен е.Това е добре и можете да започнете да обсъждате как ще процедирате от тук нататък. Как ще го гримираш,обличаш и т.н.
2.Гледа те като извънземно и ти казва твърдо НЕ.Тогава просто започваш да се смееш и да твърдиш че е шега щом не искаш да го изгубиш.
Ако се колебае или дава уклончиви мънкащи отговори сигурно иска но го е срам и страх от това.В този случай просто го подкрепи кажи му че може да ги има доверие (и го докажи след това : ) Опитай да му помогнеш да се отпусне и да говори с теб от какво го е страх,срам и др.Обсъдете нещата и го накарай да опитате но без да го притискаш много

Pug_306
04-21-2016, 10:52
Деба трола ти деба умрял, нямаше ли как нещо по тъпо да измислиш !

leo_N
04-21-2016, 12:08
Всеки е различен от другия затова кой казва кое е нормално и кое не? По темата ти предлагам да му кажеш истината и има 2 варианта:
1.Съгласен е.Това е добре и можете да започнете да обсъждате как ще процедирате от тук нататък. Как ще го гримираш,обличаш и т.н.
2.Гледа те като извънземно и ти казва твърдо НЕ.Тогава просто започваш да се смееш и да твърдиш че е шега щом не искаш да го изгубиш.
Ако се колебае или дава уклончиви мънкащи отговори сигурно иска но го е срам и страх от това.В този случай просто го подкрепи кажи му че може да ги има доверие (и го докажи след това : ) Опитай да му помогнеш да се отпусне и да говори с теб от какво го е страх,срам и др.Обсъдете нещата и го накарай да опитате но без да го притискаш много
ВИЕ с ПИСАТЕЛЯ на темата да не сте една и съща пресона страдаща от раздвоение на личността?

Amorenvivo
05-03-2016, 22:27
Не знам изобщо,как има коментари на такова измислено писание.И автора на темата трябва,да разбере какво е разкрепостено и тогава да пише,а и думата зубър също! Изреченията изобщо,не са смислени!