PDA

View Full Version : Днес продадох приятелката си



Smith_6
04-19-2016, 08:35
Малкото хора, които ме помнят какви прекрасни и обичливи темички и коментари съм писал в миналото сигурно още имат известна болка в психологичния си задник, но за тези, които са нямали честта да са ме срещали преди, мога само да кажа "приятно четене".

Защото всичко това трябва да бъде забравено, аз съм вече един нов, щастлив израстнал човек, и разбрах че не трябва да обиждам дебилите, педерастите и незадоволените, затлъстели, тъй далечни от красотата колкото е Сталин от Нобелова награда за мир, стари, незадоволени жени. Не трябва да обиждам и хората, застанали зад своя компютър, зад подсиления си стол(за да не се счупи от тежестта) с минимални познания за реалността, изкарващи минимални заплати и смятащи се за богове в един виртуален свят, докато продължават да живеят ден за ден, седмица за седмица, и така докато не се разградят до хумус, върху който да поникнат растения, които да бъдат изядени от животни, които да ги изсерат в едно почти толкова гнусно лайно, каквито са те в момента. И да, това са любимите ни модератори. Но разбира се, аз няма и една лоша дума да кажа за тази безполезна утайка на общество от утайки, защото няма да е морално. Те не са виновни. Не могат да бъдат винени хората че са мързеливи като ленивци, стиснати като чичо Скрудж, грозни като заек премазан от велосипед, прегазен автомобил, прегазен от самосвал. Не могат да бъдат съдени, че ценят повече прическата си от морала, чувствата от логиката, невежеството от знанието. Не могат да се съдят и заблудените богомолци, които вместо да си хванат живота в ръце и да направят нещо с него, решават да си седят на миризливия XXXXXXXL задник и да се молят на някакво грозно подобие на изкуство, или да ходят да се молят на боклуци, просто заемащи място на стената, окачени в друг не по-малък боклук, просто заемащ място на улицата, и да си дават парите на хора, от чийто морал дори Осама бин Ладен би се издрайфал. Няма как да обвиняваме исляма за смъртите и пиратките в Брюксел, защото това е религия на мира и любовта. За тази религия всички хора са равни, с изключение на жените, които са поставени на нивото на секс слугините, и всички онези други народи, които са дръзнали да заселят каквато и територия на планетата земя, защото разбира се, те са най-праведните. Затова реших, като един истински добър и променен човек, в този пост да не убиждам никого.

Сигурно си мислете: "Какво прави тема с такова заглавие в раздел Секс?!". Това е много просто, това е най-посещавания раздел в този форум, който е направен за тийнейджъри от всички възрасти(най-често около 40-те). Та и това е едно очаквано решение, аз просто исках моята история да бъде чута от някои що-годе разумни хора, а останалите 99% учтиво да напсувам само на ум, защото съм променен човек. Историята ми не е толкова дълга, колкото кратката ми интродукция. Още в даскало се запознах с едно красиво, привлекателно и приветливо момиче. Влюбих се от пръв поглед, по което можех да съдя от отеснелият ми панталон. Ние започнахме още тогава да излизаме. След като завършихме, аз бях решил да ходя в чужбина, да си взема хубаво образование, да намеря прилична, скъпоплатена работа и да си живея като крал, до деня в който видя цветята от долу нагоре. Моята любима, уви не искаше да излиза извън страната. Тя беше от онези леки(преносно) по характер момичета и не можеше да влезе нито в български, нито в чуждестранен университет(дори ако искаше). Нейната мечта беше да е красива, да е най-красивата на света, и въпреки че и го повтарях често, тя често излизаше със свои приятели да и казват същото. Аз и в България не отидох в университет. Приятелката ми ме убеди, че висшето образование не отваря и една врата в живота, и започнах направо с работата. След има-няма 10 години забелязах първите промени в нейната външност и психика - тя сякаш мразеше автоматично всеки женски индивид на възраст по-малка от нея, започна да си слага все повече грим и все повече скъпи бижута, въпреки че за мен тя пак си беше най-красивата на света. След още 10-тина години нейните намеци за брак преминаха към преки разговори, а от там в заплахи. Въпреки че тя винаги ми бе казвала, че не иска деца, на около 41-42 реши, че иска да има. Това беше много неочаквано, за жена на няколко години от менопаузата. Но нейните заплахи ставаха все по-агресивни, и започна да намаля едно от малкото неща, които исках от нея- секса. Не казвам, че тя беше красива. От красивото младо момиче се беше превърнала в сбръчкана, ядосана, и много черногледа жена. И все пак аз я обичах. Не разбирам защо толкова се ядосваше, дори само да отделя погледа си от тротоара непосредствено пред обувките си, и погледнех напред. Тогава виждах мъже и жени, млади и стари, но в нейното изкривено подсъзнание всички те бяха по-красиви от нея, и аз нямах правото дори да ги видя. Това разбира се не беше двустранно. Тя гледаше всички: жени и мъже, с еднаква детайлност, въпреки че никой втори път я не поглеждаше. Един ден, след толкова години, реших че е крайно време нещо да се промени. Вече и двамата бяхме на 47 и смятах да правя нещо с живота си, защото не го намирах за твърде късно. Тя продължаваше да ме убеждава да се оженим, и да имаме деца. Аз не исках. Тя не искаше да гледаме деца от самото начало, въпреки многобройните ми молби, и не намирах причина да имаме деца, когато вече сме на години да ставаме дядо и баба. Аз реших да отида в чужбина. Знаех, че там няма да е лесно, че няма да ме приемат на червено килимче, но това не ме спря поне да опитам, поне да се боря. Тя ми постави ултиматум: ако исках да отида в чужбина, тя щеше да ме напусне, и щяла да си хване друг от многобройните й преследвачи. На това аз едвам не се изсмях. Виждаше се отдалеч как младите и старите погледи на мъжете не попадаха вече на нея. Те търсиха млади жени до 27 годишна възраст, за да могат да направят една добра майка. Всички жени над тази възраст, независимо колко бяха гримирани, бяха все по-малко желани и търсени. Никой мъж, търсещ сериозна връзка не би искал жена му да роди след 30-32 годишна възраст, поради повечето генетични заболявания, вероятност от безплодност, и т.н. Явно моята любима не знаеше това. В нейния ум тя все така беше на върха на желанието от мъжете, винаги готови да й помогнат в беда. Тогава реших да скъсаме(не беше днес, но никой не би прочел това, ако бях казал някаква далечна дата). Аз отидах в западна Европа, идеал за всички страни по света, даващи моралното бъдеще на всички развиващи се и развити страни. Това, което ме учуди, бе малкия брой на двойките. Всички хора се разхождаха безцелно като на шахматна дъска, без да виждат нещо отвъд очилата си с добавена реалност. По сградите се рекламираха секс кукли с реален размер и топла усмивка, далечни наследници на VirtuaDolls. Всеки беше тръгнал забързано нагоре-надолу, в търсене на нещо, без което не могат да живеят, но и не знаят името му. Малкото женени двойки бързо се развеждаха, в полза на съпругата, което обезкуражаваше и най-смелите привърженици на този патриархален договор. Това беше бъдещето на света. След няколко поколения хората почнаха да намалят все повече и повече. Нивата на смъртност бяха минимални, но тези на раждаемост- малко по-ниски. Човечеството малко по малко намаля, докато накрая дори последните хора не решиха да се самоубият. Това беше една тъжна гледка, пълна със самота и лицемерие. Явно прекалено високите изисквания на жените, в комбинация с фиминистките закони и свободните секс роботи, бяха причинили нивата на брак да намалеят под нужните за заместване на умиращите, а хапчетата против "оплождане" за мъжете бяха направили извънбрачните деца минало. Явно нищо не се дава на този свят даром. Явно ако законите започнат да защитават безморалните, моралните ще станат безморални, и това би обезсмислило всякакъв опит за съхранението ни като вид. Да, аз бях продал приятелката си, за сметка на своя живот, но след нас нямаше поколение, което да се наслаждава на величието ни. Сега всички ги няма, и има само природа, маймуни, и няколко милиона години преди и те да направят същата грешка.





Речник с непознати думи:
*морал-нещото, което захвърли преди години на боклука, и не се обърна додето не стана грозен като изсъхнал портокал
*секс-взаимна активност между мъж и жена, която твърде често се извършва само от мъжа. (но това няма как да е известно на четящите)
*религия-начин да се държат хората в подчинение на наложени от богаташи правила, все още спазвани от най-глупавата част на обществото.

Да не се изгуби в лайната на по-оживените части на форума.