PDA

View Full Version : КОЙ Е ВИНОВНИЯ ХРИСТИЯНИТЕ ИЛИ МЮСЮЛМАНИТЕ



stalker681
04-19-2016, 13:13
ДО ВСИЧКИ АКО ПОМИСЛИМ ЗАРАДИ ХРИСТИЯНИТЕ СА ЗАГИНАЛИ ПОВЕЧЕ ХОРА СЕГА ЩЕ ВИ ИЗБРОЯ НЯКОЛКО.
1.ПЪРВАТА СВЕТОВНА ВОЙНА (ХРИСТИЯНИ СА Я ОБЯВИЛИ) 19 МИЛИОНА УБИТИ
2.ВТОРАТА СВЕТОВНА ВОЙНА (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) ТУКА СА НЯКЪДЕ ОКОЛО 73 МИЛИОНА УБИТИ НАЙ КЪРВАВАТА ВОЙНА В ИСТОРИЯТА НА ЧОВЕЧЕСТВОТО
3.ВОЙНАТА ВЪВ ВИЕТНАМ (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) (ТАЗИ ВОЙНА Я ВКЛЮЧВАМ ЗАЩОТО ВЪВ НЕЯ СА СЕ НАМЕШАЛИ АМЕРИКАНЦИ А ТЕ СА ХРИСТИЯНИ 2 МИЛИОНА УБИТИ
4.ВОЙНАТА В СЕВЕРНА КОРЕЯ (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) ОКОЛО 2 МИЛИОНА УБИТИ
5.ГРАЖДАНСКА ВОЙНА В ИРЛАНДИЯ (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) ЗА ТАЗИ ВОЙНА НЕ НАМЕРИХ ДАННИ
6.ГРАЖДАНСКА ВОЙНА В АМЕРИКА (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) УБИТИ 618000
7.ГРАЖДАНСКА ВОЙНА В ИСПАНИЯ (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) УБИТИ 450000
8.ТИХООКЕАНСКА ВОЙНА (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) УБИТИ СА НАД 18 МИЛИОНА
9.ВОЙНА В ХЪРВАТИЯ (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) НЕ НАМЕРИХ НИЩО
10.ПЪРВА ЧЕЧЕНСКА ВОЙНА (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) НЕ ИСКАМ И ДА ТЪРСЯ
11.РУСКО ГРУЗИНСКА ВОЙНА (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) НЕ ИСКАМ И ДА ТЪРСЯ

А СЕГА ДОЙДЕ НАЙ ИНТЕРЕСНИЯ МОМЕНТ ДА СМЕТНЕМ КОЛКО ЖЕРТВИ ИМА 11000000 МИЛИОНА

АКО НЯКОЙ МИ КАЖЕ МЮСЮЛМАНИТЕ ЗА КАКВО ДРУГО СА ВИНОВНИ ОСВЕН ЗА ДЖИХАДА И ДА МИ КАЖЕ КОЛКО ЖЕРТВИ СМЕ ВЗЕЛИ И АКО НИЕ СМЕ ВЗЕЛИ ПОВЕЧЕ ЖЕРТВИ ЩЕ ПРИЗНАЯ МЮСЮЛМАНИТЕ ЗА ИЗДЪНКА

ВСЕКИ КОЙТО ПРОЧЕТЕ ТАЗИ ТЕМА И НЕ ПИШЕ НИЩО ЗНАЧИ Е СЪГЛАСЕН С МЕН ЧЕ ХРИСТИЯНИТЕ СА ВИНОВНИ ЗА ВСИЧКО

eol
04-19-2016, 14:13
11 000 000 милиона....демек 11 000 000 000 000 или 11 трилиона... брех дейба, колко много са живели на земята, а аз да не знам. Ама то християнството е виновно!?! Ислямът е най-мирната религия.
Всъщност е същата помия като християнството е, даже много по-зле.

stalker681
04-20-2016, 10:27
11 000 000 милиона....демек 11 000 000 000 000 или 11 трилиона... брех дейба, колко много са живели на земята, а аз да не знам. Ама то християнството е виновно!?! Ислямът е най-мирната религия.
Всъщност е същата помия като християнството е, даже много по-зле.

чуй ме тъпанар такъв казвал ли съм 11 000 000 000 000 или 11 трилиона.ти не си във ред мойто кристиянче

Ivan4o0o0
04-20-2016, 11:43
И това го постна в лично творчество? Да ти таковам бунака.. ко си тръгнал да мяташ и какъв си, че да определяш коя вяра каква е? И ако ще обиждаш хората поне си виж собствените грешки.. "11000000 МИЛИОНА" си е точно 11 трилиона.. глупче :) Скапан нацист... Основата на религиите е градена на любов и мир... Това, че тези които уж изповядват религията не знаят това, то тва си е техен проблем... Смахнатите ти изчисления са на политическа основа, а не религиозна...

stalker681
04-20-2016, 12:00
И това го постна в лично творчество? Да ти таковам бунака.. ко си тръгнал да мяташ и какъв си, че да определяш коя вяра каква е? И ако ще обиждаш хората поне си виж собствените грешки.. "11000000 МИЛИОНА" си е точно 11 трилиона.. глупче :) Скапан нацист... Основата на религиите е градена на любов и мир... Това, че тези които уж изповядват религията не знаят това, то тва си е техен проблем... Смахнатите ти изчисления са на политическа основа, а не религиозна...

иванчо може майкати да е скапан нацист но виж 59 души са съгласни че християнството е утепана религия

Dwyd96
04-20-2016, 13:41
иванчо може майкати да е скапан нацист но виж 59 души са съгласни че християнството е утепана религия

59 души са видяли колко си тъп още в първите изречения и не са си направили труда да прочетат тъпотията ти до край

SHPAIdURmeN
04-23-2016, 12:59
:lol:

Като ще обвиняваш някого поне си вкарай фактите в ред.
Втората СВ, можеш да я изключиш след като Хитлер, и приятели, не са били християни, пък Сталин най-малко.
Войната в Северна Корея също :D :D.

Пък и откога личните интереси на тогавашните лидери имат нещо общо със християнството.

golemiq_korab_minava
04-26-2016, 15:51
Прав , че християнстовото се е използвало в много войни, но днес християнството е развитите страни е продобило други измерения, пък и се съмнявам, че истинско религиозните хора са много.

Иначе в ислямските страни къде по-силно се налага днес исляма, за контрол над населеението.. А джихадистите са следствие на умишленото предизвикване на войни от .... западните сили, от атеисти най-вече.

Indistinct
04-26-2016, 17:16
умишленото предизвикване на войни от .... западните сили, от атеисти най-вече.

Някой да го каже най-накрая. Браво!

golemiq_korab_minava
04-26-2016, 19:22
Жалко е, че все още хората не го разбират. Понеже никой не се интересува сериозно, а не е добре да се правят каквито и да са изводи от една чута новина..


Лошото е, че и да го осъзнаваме, сме само едни наблюдатели, нищо повече.

В началото, САЩ нахлу в Ирак, за да сваля ''лошия диктатор''. Русия протестираше, но нищо не можеше да направи, тъй като нямаше добра политическа стабилност. Садам Хюсеин беше подкрепен от много ислямски държави. САЩ беше подкрепен от всички натовски, страни. България също изпрати войници, умряха. Жертвите бяха, много, но какво се промени, освен, че разбира реда и икономиката им?

След това беше Лошия диктатор КАДАФИ - в Либия. НАТО за нула време го свали. И до днес в Либия се води гражданска война. До преди това Либия беше стабилна държава. Отвориха вратата към Европа за имигранти от Африка.

Сирия.. Горе долу по същото време с Либия. Предизвикаха масови граждански протести, за сваляне на Асад... за демокрация.. След това в разхлабената държава след няколко години гражданска война, незнайно как нахлуха от Ирак десетки джихадистски групировки. За Ирак забравих да кажа, че щом американците се одтеглиха, десетки групировки завладява градове им.. Прехвърлиха се в сирия, и хоп - Ислямска държава. Ма как хубо финансирана от всякъде, организирана, да не говорим.

В Сирия обаче Русия вече се намеси и то грубо, защото не можеше да позволи и тази съюзническа държава да бъде изгубена. И започна война.

Пък народа... народа се мъти както си помислят... Лъжат ги със свобода -демокрация, за да им спретнат войничка.

В Украйна същата история... Използват настроението им, лошо настроената енергия на гражданите, за да разбият държавата им.

Йемен забравих .. и Афганистан - целия близък изток гори.


А Египет - арабската им революция дето спретнаха.

Сега е и Югоизточна Турция - Анадола.. Гореща точка избухна и между Армения и Азарабейджан.

Целта е Европа да се дестабилизира. Това е един двубой между Русия и САЩ И ЕС..
И Китай участва.. там е с Виетнам и Корея.

Но за близкия изток.... това което се случи, няма как да остане безнаказано..


Джихадистите им били виновни.. Били лоши джихадисти. Ма никой не се пита как са станали джихадисти, кога и защо.

LoveInfect
05-01-2016, 19:51
Кораб, значи САЩ е в дъното на нещата.

golemiq_korab_minava
05-01-2016, 21:27
Кораб, значи САЩ е в дъното на нещата.

Първо, весел празник.

В настояще САЩ е най-могъщата сила в света, опитваща се да отстоява своя господ на Земята, но според много източници, всъщост американците са започнали да губят, пред възникването на новосформиращите се и възраждащи се сили - Китай, Русия, а може би и Индия, Иран и др..

За да разбереш каква е ''играта'' трябва да вникнеш поне в близката световна история.


Преди 27 години светът се разделяше на две половини .
Първата на СССР (Съветския съюз с Русия, Казахстран, Беларус, Украйна, Балтийските държави, които днес са в НАТО - Естония, Литва, Латвия ; Грузия, Армения, Азарбайджан и още 4 азиятски страни плюс Молдова) и съюзниците му - България, Румъния, Унгария, Чехословакия, Полша, Източна Германия, Северна Корея, Китай, Северен виетнам, Ирак, Сирия, Египет, Либия, някои страни в Латинска Америка и други.

Всички тези страни са се управлявали при една, сходна политическо и социална система, въпреки някои индивидидуални Различия, премеждия и други сблъсаци, като цяло системата тук е работила на комунистическия принцип.


От другата страна са стоели повече и по-малко добре развитите демократични държави - САЩ, Канада, Австралия, Западна Европа, Турция, Скандинавските държави, 'юЖна Корея и др.


Имало е и трети кръг от държави - така наречения ТРЕТИ свят... Тези държави, главно от Африка, Южна Америка, Азия, са бедни държави, нестабилни държави - служести за използване и сцена на битка между другите два полюса. Някои държави от третия свят например са вдигали вой за независимост, ту от САЩ, ту от Русия, но в крайна сметка с осъществяването на непрестанни преврати и потушения, нищо не са постигали. Ето защо малките държави винаги в историята са се присъединявали под влиянието на силните, или към група от силни, ако искат да оцелеят.


И по напред всички знаем какво става.
Тогава също са се водили войни.... Афганистран.. В Афганистан СССР (Русия) вкарва армия, за да запази влиянието си, да подчени народа, за да докаже, че идиологията е правилна, а американците въоражават тогавашните им джихадисти. Войната във виетнам. Войната между Ирак и ИРАН. Войната между СИРИЯ, ЕГИПЕТ СРЕЩУ ИЗРЕЛ. Войната в Ливан.

Идва 1989.. Съветския съюз заедно с нас губи студената война. В прочем Още през 1970-те години се знае от съветските лидери какво да се прави и се стартира процесА на либерализация.

И така идва демокрацията у нас, великия ни преход. СССР се разпада, разпокъсва се за 1 секунда през 1991 на десетки държавици.


През това време в Москва настъпва политически хаус. Извършва се военен преврат. Отвличат президента, но по-късно го освобождават. В Китай избухват масови студентски протести. Армията е вкарана срещу народа. Стотици млади хора губят живота си прегазени от танкове по улиците в Пекин..




И какво очакваме да се случи? Ми големи ''укоражавания'' от САЩ и поетапно колонизиране... Идва един руски президент на власт - Елцин, който още повече започва да се кланя и да им прави ''реформи''... Путин по-късно споменава, че най-голямата грешка в историята е било разпадането на ссср. А нов, дори икономически съюз не се прави от днес за утре. Вече светът гледа към новото, гледа към Запада. Всички хора, особено тези, които са се чувствали по някакъв начин засегнати от властолюбието на Русия в новите им държави - гледат към САЩ. Всичко ново и непознато идва от там. Хората започват да търсят своите си национални ценности, идентичността си, своята култура... И тогава избухват и нови конфликти. Разбиват Югославия на много малки безпомощни държавици например, последната беше Косово от Сърбия.



Днес САЩ държави информационните технологии... Бил Гейц, Стив Джобс.. Япония, Германия - това технологично развитите държави.

НАТО И ЕС се разширяват двойно... докато не се стигна до днес, та чак до опрат до границите на Русия, която пък се има за световна сила и образува нов Евразийски съюз.

Русия възвръща сили, отново идва на сцената, а САЩ не може да го позволи. За САЩ е изключително важно те да са световния полицай, за да не се разпаднат и те. А Русия не може да позволи да бъде притисната и разбита.

В момента Русия и Китай са единствените държави, които са в съюз и проевяват независимост, а не коленичат и клякат.

Западна Европа след втората свеотовна е изцяло подчинена са фащ.. и СЕГА В германия има десетки американски бази.. Неутралитет има само в кухите глави на някои хора, неутралитет няма. Ако в България сложат ядрени бойни глави, копчето ще го държи САЩ, не българите.

Така е било и преди. Русия е казвала какво ще се прави и какво няма за нас.


Само че преди поне е имахме нещо, сега както всички ние виждаме, просто изчезваме.

Руснаците в момента се опитват да имат добри отношения с православните народи и славяни, но уви, доста не им се получава, голяма русофобия братче.

solo_
06-07-2016, 20:15
Трябва да станеш господар на глобуса.

draid
06-09-2016, 20:06
Я каква интересна тема се оформила. Жалко, макар и да се опитваш да тролиш, го правиш без грам познание относно историята.

KaRiNa.Ni
06-10-2016, 20:42
Тема която трябва да се разтягат локуми,а аз не съм от тези хора да си правят труда да пишат романи,дето няма смисъл.

draid
06-11-2016, 16:27
Смисъл има в много неща, малко хора го откриват обаче.

Dwyd96
06-17-2016, 16:17
Тема която трябва да се разтягат локуми,а аз не съм от тези хора да си правят труда да пишат романи,дето няма смисъл.

Ми тогава не пиши в темата... Бахти тъпото парче -.-

Terminator009
06-21-2016, 20:39
ДО ВСИЧКИ АКО ПОМИСЛИМ ЗАРАДИ ХРИСТИЯНИТЕ СА ЗАГИНАЛИ ПОВЕЧЕ ХОРА СЕГА ЩЕ ВИ ИЗБРОЯ НЯКОЛКО.
1.ПЪРВАТА СВЕТОВНА ВОЙНА (ХРИСТИЯНИ СА Я ОБЯВИЛИ) 19 МИЛИОНА УБИТИ
2.ВТОРАТА СВЕТОВНА ВОЙНА (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) ТУКА СА НЯКЪДЕ ОКОЛО 73 МИЛИОНА УБИТИ НАЙ КЪРВАВАТА ВОЙНА В ИСТОРИЯТА НА ЧОВЕЧЕСТВОТО
3.ВОЙНАТА ВЪВ ВИЕТНАМ (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) (ТАЗИ ВОЙНА Я ВКЛЮЧВАМ ЗАЩОТО ВЪВ НЕЯ СА СЕ НАМЕШАЛИ АМЕРИКАНЦИ А ТЕ СА ХРИСТИЯНИ 2 МИЛИОНА УБИТИ
4.ВОЙНАТА В СЕВЕРНА КОРЕЯ (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) ОКОЛО 2 МИЛИОНА УБИТИ
5.ГРАЖДАНСКА ВОЙНА В ИРЛАНДИЯ (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) ЗА ТАЗИ ВОЙНА НЕ НАМЕРИХ ДАННИ
6.ГРАЖДАНСКА ВОЙНА В АМЕРИКА (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) УБИТИ 618000
7.ГРАЖДАНСКА ВОЙНА В ИСПАНИЯ (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) УБИТИ 450000
8.ТИХООКЕАНСКА ВОЙНА (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) УБИТИ СА НАД 18 МИЛИОНА
9.ВОЙНА В ХЪРВАТИЯ (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) НЕ НАМЕРИХ НИЩО
10.ПЪРВА ЧЕЧЕНСКА ВОЙНА (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) НЕ ИСКАМ И ДА ТЪРСЯ
11.РУСКО ГРУЗИНСКА ВОЙНА (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) НЕ ИСКАМ И ДА ТЪРСЯ

А СЕГА ДОЙДЕ НАЙ ИНТЕРЕСНИЯ МОМЕНТ ДА СМЕТНЕМ КОЛКО ЖЕРТВИ ИМА 11000000 МИЛИОНА

АКО НЯКОЙ МИ КАЖЕ МЮСЮЛМАНИТЕ ЗА КАКВО ДРУГО СА ВИНОВНИ ОСВЕН ЗА ДЖИХАДА И ДА МИ КАЖЕ КОЛКО ЖЕРТВИ СМЕ ВЗЕЛИ И АКО НИЕ СМЕ ВЗЕЛИ ПОВЕЧЕ ЖЕРТВИ ЩЕ ПРИЗНАЯ МЮСЮЛМАНИТЕ ЗА ИЗДЪНКА

ВСЕКИ КОЙТО ПРОЧЕТЕ ТАЗИ ТЕМА И НЕ ПИШЕ НИЩО ЗНАЧИ Е СЪГЛАСЕН С МЕН ЧЕ ХРИСТИЯНИТЕ СА ВИНОВНИ ЗА ВСИЧКО

FUCK OFF.......
Що за човек си ти? Ти въобще българин ли си? Само ще ти кажа, че християните са водили битки за съвсем различни неща от мюсюлманите.Не мисля, че въобще е било за налагане на християнството, така че...Първата световна и втората са били срещу Германия.Втората световна е била не само срещу завоевателния устрем на Хитлер, но и заради фашистките му действия.Не мислиш ли, че християните са се били, за да спасят невинни хора през Втората световна.Какво правят мюсюлманите, а? Искат да наложат шибаната си религия насила, както са правили турците едно време.Ти си един шибан педерас и нищо повече.Християните са се били поне за нещо значимо за самите им държави.Някои пъти са се защитавали едни другиму, били са се и срещу мюсюлманите.Пример за това е Русия, която ни е спасила от турците.ШИБАН МЮСЮЛМАНИН МРЪСЕН.НЯМА ДА НАПАДАШ НАС, ХРИСТИЯНИТЕ, ЗАЩОТО В ДНЕШНО ВРЕМЕ ВИЕ ПРАВИТЕ ПОМИИТЕ.КОЙ ВИ КАРА ДА ПРАВИТЕ АТЕНТАТИ? НИКОЙ НЕ ВИ ИСКА СКАПАНАТА РЕЛИГИЯ, НО ВИЕ НЕ ГО РАЗБИРАТЕ.НЕ ЗНАМ ДАЛИ СЕ МАЛОУМНИ, ИЛИ И АЗ НЕ ЗНАМ КАКВИ, НО ОЧЕВИДНО НЕЩО НЕ ВИ Е НАРЕД С МОЗЪЦИТЕ.ХОДИ СЕ ЛЕКУВАЙ И ВЗЕМИ ДЕДИТЕ СИ ОТ ГРОБА ДА СЕ ЛЕКУВАТ.ДАЖЕ МОЖЕ ДА ВЗЕМЕШ ВСИЧКИ МЮСЮЛМАНИ, ЗАЩОТО ПОВТАРЯМ, ЧЕ ВИ ТРЯБВА СПЕШНА ПСИХИАТРИЧНА ПОМОЩ.

Terminator009
06-21-2016, 20:42
чуй ме тъпанар такъв казвал ли съм 11 000 000 000 000 или 11 трилиона.ти не си във ред мойто кристиянче

Мюсюлманите не сте наред, но още не сте го осъзнали.Ние поне не си налагаме религията и сме хуманни към копелета като вас.

Terminator009
06-21-2016, 20:44
иванчо може майкати да е скапан нацист но виж 59 души са съгласни че християнството е утепана религия

Какви 59 души видя бе, рязан? Да не халюцинираш нещо, защото май така ми се струва.

kysmet4e
07-18-2016, 19:39
Виновен е този, който дели хората по религия, цвят на кожата и така нататък! МИСЛЕНЕТО на хората е различно, няма значение какъв е по народност или всички други глупости! ;)

KREED
07-19-2016, 22:04
Такива дебати, дето водите, са меко-казано смешни. Джафкате се за глупости. Християните били замесени в повече войни, а-у... Bullshit.
Stalker681, чак се чудя колко прост може да си, честно? :D Първо - християнството се е изменило коренно в последните 100-200г. Вече почти никой здравомислещ човек не вярва на тия глупости от Библията. Мисълта ми е, че в горе изброените войни, религията изобщо няма никаква роля. Те не са обявени на религиозна основа, а на политическа. Ако задълбаем още по-надълбоко, всяка война е на политическа основа, но в миналото (средновековието) са казвали, че е в името на Господ. Може да се сърдиш на християните за кръстоносните походи. Тогава християнството е била "причината" за тези войни в Йерусалим и компания. Второ - как изобщо може да слагаш всички християни под общ знаменател, като виновниците за тези войни са предимно САЩ? За ВСВ - Германия. А за Чеченските, Грузинските - не знам. Но да речем Русия. Както и да е, 3 държави са виновни за тези войни, а ти обвиняваш повече от 2 милиарда души. :D

Всяка война е планирана и развоя на събитията е ясен още преди началото на дадена война. Кой е виновен? Не знам. САЩ? Розенкройцерите? Илюминатите? Не знам.
Но съм убеден, че тези войни в Близкия Изток са дело на САЩ. Обират петрола на изключително ниски цени и който има малко акъл в главата и се усети, че го мамят, се надига и спира да дава нефт на САЩ и те моментално идват и налагат малко "демокрация".

Та, Stalker681, не се сърди на християните, а вземи да почетеш малко и да не сипеш омраза към обикновените хора. Нито те са водили войни, нито те са обявявали войни, нито те са виновни за нищо.

P.S: Ако някой е заинтересован по тази тема, нека погледне този канал - https://www.youtube.com/user/HDMusicStars
Не знам дали говори самата истина или говори пълни глупости, но най-малкото е, че е интересно.

Terminator009
07-20-2016, 18:35
Какво очакваш от един мюсюлмански промит мозък?

KREED
07-21-2016, 08:13
Недей слага етикети така. В профила му пише, че е на 16. Това е напълно нормално. Ударил го е национализма или в случая - "религионизма". :D
Ако размишлява по този начин, като стане на 22-23г., тогава ще бъде проблем. Но предполагам, че с времето ще улегне и поумнее. Надявам се. :D

YoungBloodZ
07-21-2016, 08:23
достатъчно по темата :)