PDA

View Full Version : ХРИСТИЯНИТЕ СА ВИНОВНИ И ОПАСНИ



stalker681
04-19-2016, 13:14
ДО ВСИЧКИ АКО ПОМИСЛИМ ЗАРАДИ ХРИСТИЯНИТЕ СА ЗАГИНАЛИ ПОВЕЧЕ ХОРА СЕГА ЩЕ ВИ ИЗБРОЯ НЯКОЛКО.
1.ПЪРВАТА СВЕТОВНА ВОЙНА (ХРИСТИЯНИ СА Я ОБЯВИЛИ) 19 МИЛИОНА УБИТИ
2.ВТОРАТА СВЕТОВНА ВОЙНА (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) ТУКА СА НЯКЪДЕ ОКОЛО 73 МИЛИОНА УБИТИ НАЙ КЪРВАВАТА ВОЙНА В ИСТОРИЯТА НА ЧОВЕЧЕСТВОТО
3.ВОЙНАТА ВЪВ ВИЕТНАМ (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) (ТАЗИ ВОЙНА Я ВКЛЮЧВАМ ЗАЩОТО ВЪВ НЕЯ СА СЕ НАМЕШАЛИ АМЕРИКАНЦИ А ТЕ СА ХРИСТИЯНИ 2 МИЛИОНА УБИТИ
4.ВОЙНАТА В СЕВЕРНА КОРЕЯ (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) ОКОЛО 2 МИЛИОНА УБИТИ
5.ГРАЖДАНСКА ВОЙНА В ИРЛАНДИЯ (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) ЗА ТАЗИ ВОЙНА НЕ НАМЕРИХ ДАННИ
6.ГРАЖДАНСКА ВОЙНА В АМЕРИКА (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) УБИТИ 618000
7.ГРАЖДАНСКА ВОЙНА В ИСПАНИЯ (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) УБИТИ 450000
8.ТИХООКЕАНСКА ВОЙНА (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) УБИТИ СА НАД 18 МИЛИОНА
9.ВОЙНА В ХЪРВАТИЯ (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) НЕ НАМЕРИХ НИЩО
10.ПЪРВА ЧЕЧЕНСКА ВОЙНА (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) НЕ ИСКАМ И ДА ТЪРСЯ
11.РУСКО ГРУЗИНСКА ВОЙНА (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) НЕ ИСКАМ И ДА ТЪРСЯ

А СЕГА ДОЙДЕ НАЙ ИНТЕРЕСНИЯ МОМЕНТ ДА СМЕТНЕМ КОЛКО ЖЕРТВИ ИМА 11000000 МИЛИОНА

АКО НЯКОЙ МИ КАЖЕ МЮСЮЛМАНИТЕ ЗА КАКВО ДРУГО СА ВИНОВНИ ОСВЕН ЗА ДЖИХАДА И ДА МИ КАЖЕ КОЛКО ЖЕРТВИ СМЕ ВЗЕЛИ И АКО НИЕ СМЕ ВЗЕЛИ ПОВЕЧЕ ЖЕРТВИ ЩЕ ПРИЗНАЯ МЮСЮЛМАНИТЕ ЗА ИЗДЪНКА

ВСЕКИ КОЙТО ПРОЧЕТЕ ТАЗИ ТЕМА И НЕ ПИШЕ НИЩО ЗНАЧИ Е СЪГЛАСЕН С МЕН ЧЕ ХРИСТИЯНИТЕ СА ВИНОВНИ ЗА ВСИЧКО

JyltaKnijka
04-23-2016, 08:59
"11000000 МИЛИОНА" са 11 трилиона. Много бе, кога пък се родиха толкова хора.
Верно си е, мюсюлманите не могат да стъпят и на малкия пръст на такава внушителна цифра. Избили са между 270 и660 милиона, в зависимост коя статистика гледаме.
Знам за един мюсюлмански владетел - Тимур - само той е виновен за смъртта на 17 милиона, и то през 14-ти век. 17 милиона тогава са били 5% от населението на планетата. За сравнение - убитите от ВСВ се равняват на 3% от глобалното население. Смятай за каква сеч е ставало дума.
Знам и че от момента в който е пристигнал Исляма в Индия до момента са избити към 80 милиона индуси. Насилието спрямо тях продължава и до сега, и то при положение че мюсюлманите там са само 12% от населението.
В същата тази Индия е върлувала една доста злокобна бандитска групировка - Тугите (Thuggee - оттам и произлиза английската дума thug, означаваща "главорез") и то в продължение на векове, до момента в който са изкоренени и унищожени от Британската империя. Тия Туги са избили 0.5-1 милион хора (!). Мнозинството от членовете й (или поне тези, които британците са хванали) са били мюсюлмани.

Кефи ме как пишеш че мюсюлманите били виновни за "единия" джихад, се едно е нещо дребно и незначително. Еми не е. Този джихад продължава 1400 години вече.

Georgius
04-30-2016, 22:28
ДО ВСИЧКИ АКО ПОМИСЛИМ ЗАРАДИ ХРИСТИЯНИТЕ СА ЗАГИНАЛИ ПОВЕЧЕ ХОРА СЕГА ЩЕ ВИ ИЗБРОЯ НЯКОЛКО.
1.ПЪРВАТА СВЕТОВНА ВОЙНА (ХРИСТИЯНИ СА Я ОБЯВИЛИ) 19 МИЛИОНА УБИТИ
2.ВТОРАТА СВЕТОВНА ВОЙНА (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) ТУКА СА НЯКЪДЕ ОКОЛО 73 МИЛИОНА УБИТИ НАЙ КЪРВАВАТА ВОЙНА В ИСТОРИЯТА НА ЧОВЕЧЕСТВОТО
3.ВОЙНАТА ВЪВ ВИЕТНАМ (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) (ТАЗИ ВОЙНА Я ВКЛЮЧВАМ ЗАЩОТО ВЪВ НЕЯ СА СЕ НАМЕШАЛИ АМЕРИКАНЦИ А ТЕ СА ХРИСТИЯНИ 2 МИЛИОНА УБИТИ
4.ВОЙНАТА В СЕВЕРНА КОРЕЯ (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) ОКОЛО 2 МИЛИОНА УБИТИ
5.ГРАЖДАНСКА ВОЙНА В ИРЛАНДИЯ (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) ЗА ТАЗИ ВОЙНА НЕ НАМЕРИХ ДАННИ
6.ГРАЖДАНСКА ВОЙНА В АМЕРИКА (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) УБИТИ 618000
7.ГРАЖДАНСКА ВОЙНА В ИСПАНИЯ (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) УБИТИ 450000
8.ТИХООКЕАНСКА ВОЙНА (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) УБИТИ СА НАД 18 МИЛИОНА
9.ВОЙНА В ХЪРВАТИЯ (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) НЕ НАМЕРИХ НИЩО
10.ПЪРВА ЧЕЧЕНСКА ВОЙНА (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) НЕ ИСКАМ И ДА ТЪРСЯ
11.РУСКО ГРУЗИНСКА ВОЙНА (ПАК ХРИСТИЯНИТЕ) НЕ ИСКАМ И ДА ТЪРСЯ

А СЕГА ДОЙДЕ НАЙ ИНТЕРЕСНИЯ МОМЕНТ ДА СМЕТНЕМ КОЛКО ЖЕРТВИ ИМА 11000000 МИЛИОНА

АКО НЯКОЙ МИ КАЖЕ МЮСЮЛМАНИТЕ ЗА КАКВО ДРУГО СА ВИНОВНИ ОСВЕН ЗА ДЖИХАДА И ДА МИ КАЖЕ КОЛКО ЖЕРТВИ СМЕ ВЗЕЛИ И АКО НИЕ СМЕ ВЗЕЛИ ПОВЕЧЕ ЖЕРТВИ ЩЕ ПРИЗНАЯ МЮСЮЛМАНИТЕ ЗА ИЗДЪНКА

ВСЕКИ КОЙТО ПРОЧЕТЕ ТАЗИ ТЕМА И НЕ ПИШЕ НИЩО ЗНАЧИ Е СЪГЛАСЕН С МЕН ЧЕ ХРИСТИЯНИТЕ СА ВИНОВНИ ЗА ВСИЧКО

Едно ще те попитам и то е на кви хапчета си ?
Мислиш ли че Исус е проповядвам да се създават войни ? Точно обратното той ни учи да обичаме ... И също ни казва да не влизаме в конфликт с неверниците ...

sofityoy
05-29-2016, 10:49
Наистина не искам да те нагрубявам,но за мен не си интелигентен човек,ако смяташ,че Исус учи хората на войни.
Войните подтикнати от християните не са само с религиозни теми и християните не се оправдават с Библията за разлика от ислямистите.Бог ни учи на любов и милосърдие не на война,а това,че на човека като цяло му е трудно да се придържа (вярващ или не) към тези добродетели си е отделна тема.
Не казвам,че това,което си написал е грешно или че не си прав за тези убийства и жестоки войни,но помисли: Бог ли е виновен за човешките размирици и грехове,религията ли е виновна за войните?

Yoo reTo G
05-30-2016, 14:21
Много си зле. Християните не са виновни с нищо за войните. Дори и американците или там който и да е християнски народ да участва във война това не е заради религията.

poorArya.
06-05-2016, 22:57
Болен мозък. Християнството е против воините и няма нищо общо с тях. Тези, които са искали да воюват не са следвали християнството, а алчността. Мюсюлманството също по принцип е мирна религия, радикалния ислям е друго нещо. Единствено за кръстоносните походи е предпоставка християнството, но тези които са го направили също не са праведни християни водени от съветите и уроците на Исус.