PDA

View Full Version : Фестивал на цветовете 2016



divergent
04-19-2016, 15:12
Датата е 25.06, мястото още не се знае, но фестивалът е факт. :) Планирате ли да присъствате, имате ли предположения за необявените засега участници? Някой ходил ли е досега на този фестивал, разказвайте. :) Интересува ме и работата с праховете, не спирам да си мисля, че ще ми влезе в очите или гърлото. :D А пере ли се боята от дрехите, или да се зареждам с облекло, което мога да прежаля? :D Изобщо темата ви очаква, чувствайте се свободни да пишете каквото искате за отминалите и бъдещите такива фестивали! :)

Dwyd96
04-19-2016, 19:36
Миналата година ме беше много яд че не отидох ;(

divergent
04-19-2016, 20:38
Миналата година ме беше много яд че не отидох ;(

Тази година отново имаш шанс! :)

Momicheto:)
04-19-2016, 21:06
Комерсиален фестивал с кофти музика, единственото хубаво нещо бяха уъркшопите. Организацията - не беше чак толкова зле . Но поне дрехите се изпраха. Праха не дразни, но трябва да се избягва вдишване(невъзможно), тъй като всеки хвърля прах във всички посоки като невидял. Поредната готина традиция/ритуал превърната в комерс с цел печалба. Идеята идва от Индия, където с този ритуал се посреща пролетта. На феста през цялото време се разхождаха разни хора предлагайки ти прахчета, които са безбожно скъпи. Храната(ако можеш да я наречеш така) и напитките бяха адски скъпи, също. Говорим за цени над средното за подобни фестивали. Етц, етц...

divergent
04-19-2016, 21:17
Комерсиален фестивал с кофти музика, единственото хубаво нещо бяха уъркшопите. Организацията - не беше чак толкова зле . Но поне дрехите се изпраха. Праха не дразни, но трябва да се избягва вдишване(невъзможно), тъй като всеки хвърля прах във всички посоки като невидял. Поредната готина традиция/ритуал превърната в комерс с цел печалба. Идеята идва от Индия, където с този ритуал се посреща пролетта. На феста през цялото време се разхождаха разни хора предлагайки ти прахчета, които са безбожно скъпи. Храната(ако можеш да я наречеш така) и напитките бяха адски скъпи, също. Говорим за цени над средното за подобни фестивали. Етц, етц...

E храна не мога ли отвън да си вкарам? :D Важното е, че дрехите се перат, мами ще е много щастлива. :D

Momicheto:)
04-19-2016, 21:19
E храна не мога ли отвън да си вкарам? :D Важното е, че дрехите се перат, мами ще е много щастлива. :D

Май не беше позволено да вкарваш нито храна, нито вода.

divergent
04-19-2016, 21:25
Май не беше позволено да вкарваш нито храна, нито вода.

Е да де, нали и хората трябва да направят оборот там...

inewton
04-20-2016, 07:20
Какъв е тоя фестивал? За пръв път го чувам.

Dwyd96
04-20-2016, 10:26
Ми като не е за физика и къркане, как ще си го чувал? :D

divergent
04-20-2016, 17:05
Какъв е тоя фестивал? За пръв път го чувам.

Концерт някакъв има и навсякъде хвърчат разноцветни прахове, и те боядисват от глава до пети, за да станеш като шарена черга. Готино някакво. :)

inewton
04-20-2016, 17:19
Ми като не е за физика и къркане, как ще си го чувал? :D

Сриваш ми авторитета.

inewton
04-20-2016, 17:19
Концерт някакъв има и навсякъде хвърчат разноцветни прахове, и те боядисват от глава до пети, за да станеш като шарена черга. Готино някакво. :)

Простотия някаква... Ясно, няма начин да отида.

M****
04-20-2016, 17:29
Жана Бергендорф ще участва ли на този фестивал?

Ако да, то има реална опасност да ви изшмърка прахчетата. (:

/правейки препратка към статиите в ел. вестници.

Dwyd96
04-21-2016, 13:53
Сриваш ми авторитета.

Къв авторитет бе ? ������

inewton
04-21-2016, 18:46
Къв авторитет бе ? ������

Как какъв? Не личи ли, че имам такъв?

Lilanda
04-21-2016, 19:13
Как какъв? Не личи ли, че имам такъв?

Не.

inewton
04-21-2016, 19:15
Не.

Хахахахаха, точно пък ти...

Lilanda
04-21-2016, 19:25
Мда, смятай щом аз ти го казвам...

inewton
04-21-2016, 19:31
Ти си абсолютната нула. Всичките ми аргументи ще останат неразбрани, така че по-добре да не се занимавам.

Dwyd96
04-21-2016, 21:35
Как какъв? Не личи ли, че имам такъв?

Не :D То от тая снобарщина, къдеда видя авторитета ти.:D

inewton
04-22-2016, 07:07
Не :D То от тая снобарщина, къдеда видя авторитета ти.:D

Добре. Ти ще ми се кланяш някога.

Dwyd96
04-22-2016, 07:21
Добре. Ти ще ми се кланяш някога.

И ще бъда ядрен физик :D

Нали си говорим небивалици?

inewton
04-22-2016, 07:54
И ще бъда ядрен физик :D

Нали си говорим небивалици?

Да, не се ли усети по-рано? :D

drcoolboy2
06-23-2016, 12:11
Hello, I'm from India and I study medicine in Pleven. I never knew our festivals are celebrated here. This festival is called "Holi" or the festival of colors, which marks the beginning of spring, marks the victory of good over evil, new beginnings, love and joy of life. You can read more about it here if you're interested: https://en.wikipedia.org/wiki/Holi http://www.religionfacts.com/holi

I don't see why you should be concerned about the powders used because this is celebrated in other EU countries where they use hygienic and safe powders which are perfectly okay. :)

I miss this festival so much! It is really fun :p

KaRiNa.Ni
06-29-2016, 22:41
Комерсиален фестивал с кофти музика, единственото хубаво нещо бяха уъркшопите. Организацията - не беше чак толкова зле . Но поне дрехите се изпраха. Праха не дразни, но трябва да се избягва вдишване(невъзможно), тъй като всеки хвърля прах във всички посоки като невидял. Поредната готина традиция/ритуал превърната в комерс с цел печалба. Идеята идва от Индия, където с този ритуал се посреща пролетта. На феста през цялото време се разхождаха разни хора предлагайки ти прахчета, които са безбожно скъпи. Храната(ако можеш да я наречеш така) и напитките бяха адски скъпи, също. Говорим за цени над средното за подобни фестивали. Етц, етц...

+

Юлиян
07-02-2016, 19:31
Кой от форума беше там :D :D :D може пък да сме се засякли

ДОТА
07-03-2016, 13:50
Кой от форума беше там :D :D :D може пък да сме се засякли

гледах вчера някво видео от там
имаше само момичета
ти ква работа си имал
на женски събирания

YoungBloodZ
07-03-2016, 13:53
гледах вчера някво видео от там
имаше само момичета
ти ква работа си имал
на женски събирания

ми той
затова
е отишъл
защото
е имало
само
момичета

Юлиян
07-03-2016, 20:09
гледах вчера някво видео от там
имаше само момичета
ти ква работа си имал
на женски събирания

С едни фр се кефихме на мацките , но тебе нещо не те видяхме :? :?