PDA

View Full Version : Незнам какво ми има :/



idkidk
04-21-2016, 07:04
Здравей, на 25 години съм и преди месец и нещо се появи парене при уриниране и дискомфорт.
Дискомфорта беше на върха на уриналния отвор и паренето към края на отвора.
Отидох на дерматолог, оттам ме пригледаха и ми казаха да си направя светло розов разтвор с калиев пермангант и да си топя пениса сутрен,вечер и след това да изплаквам.Също така ме пратиха да си направя изследвания на сикрет от уретралния отвор,сперма и стерилна урина.Излседвания от 3те неща бяха чисти и доста се успокоих и си помислих, че скоро всичко ще бъде наред.Дискомфорта започна да намалява и след няколко дни отново се появи.Дерматолога каза,че най-добре да отида при Уролог.Потърсих услугите на един уролог, казах му за оплакванията си, прегледа ми корема с една машинка и гледаше един екран и той ми сподели, че всичко ми е наред. Уролога ми изписа "Flagul" и "Nolicin" и ми каза като ги изпиеш хапченцата звънни да кажеш как си. Изпих и нямаше кой знае каква промяна.След това го посетих пак и той ми изписа други хапчета "Sumamet" И "Fungolon". Изипих и тях, усетих малко намаляване на този дискомфорт ,но не отмина!Свързах се отново с доктора "казах му че скоро ми се налага заминаване в чужбина за няколко месеца и че този дискомфорт още ме мъчи" и доктора ми каза да си закупя Нитроксолин и да го пия 1 месец по 1 таблетка на ден и всичко ще се оправя...
Пия го от дни..
Съмнянията на уролога бяха, че е възможно да имам уретрит възпаление без изолирана определена бактерия.
Понякога усещам и лек дискомфорт и в левия тестис (изразява се като неудобсто)
Наистина незнам какво ми е, към кой да се обърна и какво да сторя... След няколко дни ми се налага да заминавам в чужбина и се тревожа...
Надявам се някой да даде съвет какво още да направя?