PDA

View Full Version : Липсата на сигнал е сигнал за?...



soohatetobeinlove
04-21-2016, 11:30
И така. Преди няколко месеца се запознах с едно момиче от общи познати. Виждали сме се още миналото лято, но нищо, говорили сме си, но даже фейсбуците не сме си имали. Преди около 3 месеца на едно събиране с приятели обаче се случи нещо между нас. По всичко личеше, че между нас имаше някакви искри и така след това започнахме да си пишем. Писахме си всеки ден, излязохме няколко пъти само двамата, но нищо не се случи. Помислих си, че нещо не ме е харесала и след известно време, спряхме да си пишем толкова често и излизахме с общите ни познати само. Преди месец обаче, пак имаше искри между нас на едно събиране и пак започнахме да си пишем всеки ден. Всеки път когато се разберем да излезем обаче нещо се случваше и пропадаше всичко. Ако се видим, е в компания и тя изглежда е срамежлива и не си говорим толкова свободно както когато си пишем. И не е само аз да и пиша, даже постоянно тя ми пише първа, но ако вметна някой намек и тя се смее, същото се случва и ако случайно (защото и аз съм малко срамежлив) направя намек и когато се виждаме пак се усмихва само или казва нещо с което нито отвръща на намека ми, нито пък ме реже. Бяхме на гости на приятели, останахме там да спим, но нищо не се случи, въпреки че бяхме на едно легло. Странно ми е всичко, не изглежда да е срамежлива, напротив, но всичките и действия с мен са някакви срамежливи недомлъвки и не мога да разбера харесва ли ме или не, а не искам да направя по-сериозна крачка и да ме резне, защото да кажем, че ми се случва често и вече малко ми писна и не искам пак да остана с пръст в уста...

Е какво мислите? Ако има значение и двамата сме на по 20 години.

som3on3
04-21-2016, 11:51
Като цяло всеобщо известно е че 90% от женският пол не знаят какво искат,а другите 10% само си мислят че го знаят.

MalePan7her
04-21-2016, 13:07
Ако имаше искри досега да е станал пожар. Сериозно, спри да бъдеш beta phaggot и спри да я гониш. Ако си играе игри просто и го кажи в прав текст, че е лигла и няма да оставиш да си играе с теб и я зарежи. Може пък и да прояви интерес. Жените са свикнали да правиш всичко за тях и да им се доказваш. Когато просто си тръгнеш и се чувстваш комфортно, може и да имаш успех. Ако не - отървал си се. Съмнява ме това да е единствената жена на света.

xoxi
04-21-2016, 13:52
Какво те бърка, че може да те отреже тотално, ако направиш по-сериозна крачка? Поне ще си наясно, че тя няма никакъв интерес към теб. Ако ти си й показал ясно, че имаш интерес към нея, а тя продължава да се прави на ощипана, няма какво да се тормозиш, че ще те отреже. Със сигурност е по-добре, отколкото да те разиграва, докато реши какво иска и къде я сърби.

soohatetobeinlove
04-21-2016, 15:03
Да така е, по-добре е да знам, че има нещо или няма нищо, отколкото да се чудя, но нещо вътрешно ме спира...

Иначе не мисля, че си играе с мен по начина по който изглежда така написано. Виждам, че е доста премерена с мен, познавам малко или много кога едно момиче просто си играе с мен и съм сигурен, че тя не го прави, а сякаш и тя не е сигурна в моите чувства. Каза ми, че не иска сега сериозна връзка (или че не търси поне), при един от разговорите ни в началото, но пък не изглежда да търси само забавление и лигавщини. Не мога да кажа, че е лигла, но явно и двамата не сме сигурни какво иска другия и не се справяме с намеците. Като сме излизали и аз след това съм си бил главата, че не съм направил или казал нещо повече, те след това винаги ми е писала първа. Може би все пак чака аз да направя първата по сериозна крачка...

Indistinct
04-21-2016, 16:30
Ако смяташ, че искаш връзка с това момиче, направи първата крачка. Щом е толкова срамежлива, това да ти пише първа сигурно е един вид първата крачка според нея.

baby_baby
04-21-2016, 16:36
Просто момичето го е срам по-добре да направиш първата крачка за да се отпусне

inewton
04-21-2016, 16:41
Не знам. На 20 да те върти толкова време... Досега да те беше изчукала ако искаше нещо с теб.

MalePan7her
04-21-2016, 16:52
Ако смяташ, че искаш връзка с това момиче, направи първата крачка. Щом е толкова срамежлива, това да ти пише първа сигурно е един вид първата крачка според нея.

Дори срамежливите имат генетична предразположеност към манипулация. На жените им трябва здрав каиш по гъза с всичка сила, псувни и ебане. Като цяло това е уважението, което трябва да получат за наглото си държание.

Indistinct
04-21-2016, 17:00
Дори срамежливите имат генетична предразположеност към манипулация. На жените им трябва здрав каиш по гъза с всичка сила, псувни и ебане. Като цяло това е уважението, което трябва да получат за наглото си държание.
Трябва да си голям разбирач, за да кажеш подобно нещо...
Генетична предразположеност към манипулация? Нали разбираш, че след като тя е направила някаква крачка, очаква той също да предприеме нещо?

MalePan7her
04-21-2016, 17:04
Нищо не очаква, вкарала го е във френд зоната отдавна. Какво има да обсъждаме повече?

От такава жена, която те възприема като педал, който смята да и търпи болежките - надалеч! Това го знаят по-напредналите.

MalePan7her
04-21-2016, 17:19
Просто момичето го е срам по-добре да направиш първата крачка за да се отпусне

Като е срамежлива, що ляга в леглото на младежа? Това срамежлива особа ще го предприеме ли като действие?

Грозния
04-21-2016, 18:49
Бяхме на гости на приятели, останахме там да спим, но нищо не се случи, въпреки че бяхме на едно легло.
Е какво мислите? Ако има значение и двамата сме на по 20 години.Трябваше там и тогава да "опипаш почвата" :D! Изпуснал си златна възможност! Дори да беше получил отказ, щеше да е ясно положението!

Според мен си изпуснал шанса, намери си друга и не си губи повече времето с тая 8)! Успех :)!

MalePan7her
04-21-2016, 18:55
Трябваше там и тогава да "опипаш почвата" :D! Изпуснал си златна възможност! Дори да беше получил отказ, щеше да е ясно положението!

Според мен си изпуснал шанса, намери си друга и не си губи повече времето с тая 8)! Успех :)!

+1

soohatetobeinlove
04-22-2016, 21:37
Добре, да приемем, че тогава съм изпуснал момента, глупав съм, не съм горд с това, но това е действителността. Все пак, като опитен член на френдзона, тя не ми споделя обичайните глупости който споделяш на приятел, всеки път имаме някоя закачка, която е много внимателно написана, хем да не прекрачи границата, но хем да не звучи като написана ей така. Иска да излезнем, показва го, казва го, но не се получава, все пак не живеем на близо и е малко сложно защото все пак ходим на лекции, работим...

MalePan7her
04-23-2016, 08:17
Жените имат способността да не са сигурни в нищо никога затова не можеш да се довериш на един дори десет сигнала. Може и да си я ядосал, да не знаеш дори и тя да ти се подиграва по този начин. Не се занимавай, сложи си мъжеството в джоба и го пази.

AwesomEBG
04-23-2016, 10:35
Според мен проблема е, че е срамежлива. Направи първата крачка и ще разбереш всичко! Ако те резне, резне не е единствена :) А до това, че сте спали на едно легло за мен не си направил грешка, че не си предприел нищо там.. Те са жени не знаем какво мислят.. Ако си каже "На тоя му е само за секса"? За мен това НЕ е грешка! Виж излизайте продължете да си пишете, ако иска и си говорете нощем преди сън това ще я накара да се отпусне пред теб. Като излизайте закачай я.. Разбираш ме пробвай да я целунеш, ако трябва първо по бузата рано или късно ще ти стане ясно всичко!

an7raks
04-23-2016, 10:38
Обикновено липсата на сигнал е сигнал за повреда по трасето - провери всички конектори дали няма някой окислен.

Грозния
04-23-2016, 11:00
Обикновено липсата на сигнал е сигнал за повреда по трасето - провери всички конектори дали няма някой окислен.Или липса на сигнал изобщо! С други думи - да търсиш теле под вола :D!

ForzaFelipe
04-23-2016, 15:29
Ти форума ли искаш да убедиш, че те харесва или? Ако смяташ, че има нещо между вас, значи има сигнали. Може и да е срамежлива, може и да не е, но да не знае какво иска да се случи между вас. Ако не действаш, няма какво повече да се случи, освен ако тя изведнъж не реши да действа. Като човек в подобна ситуация ти казвам да действаш, при тебе може и да се получи по-добре отколкото при мен :lol: