PDA

View Full Version : Харесвам момиче, но не знам как да й го кажа



Vasko3112
04-21-2016, 21:45
Здравейте, аз съм момче на 14 години.. Да, знам че ще почнете с това "Не си ли малък ве",но наистина ми трябва помощ.

Харесвам едно момиче, което е с 1 година по-голяма от мен. Честно да ви кажа от първия път, когато я видях все едно получих "Пеперуди в стомаха". Заедно сме в един проект и ще играем заедно в една пиеса. Мисля, че мога да говоря г/д с момичета но ми трябват и някои съвети, защото това : Айде на кафе или на кино е доста застаряло. Някакви предложения, къде мога да я поканя и т.н. Благодаря предварително

Грозния
04-21-2016, 22:36
Айде на кафе или на кино е доста застаряло.Може да е застаряло, но още работи 8), особено на вашата възраст!

Някакви предложения, къде мога да я поканя и т.н.Ако поканата за кафе или кино ти се вижда твърде банална, покани я на частният ви остров, ако имате такъв или поне на вилата ви в Холивуд :D!

baby_baby
04-22-2016, 11:21
Покани я на разходка сега времето се затопля много по-хубаво е да се разхождате от колкото да сте вътре

MalePan7her
04-22-2016, 11:31
Покани я у вас, кажи че имаш много скъп компютър, при мен работи винаги

AwesomEBG
04-23-2016, 10:54
Покани я на разходка сега времето се затопля много по-хубаво е да се разхождате от колкото да сте вътре
+1 Разходете се говорете си така ще е най-добре. Остави тези кафета и кино

Vasko3112
04-23-2016, 18:48
Благодаря ви за предложенията. Мисля, че най-добрия избор е да се разходим някъде.