PDA

View Full Version : Моля нуждая се от адекватна помощ



xxx12
04-22-2016, 22:45
Добър ден, имам много голям проблем с моята връзка, която дори не съм сигурен какво се случва...
Историята е следната, имах връзка с момичето което никога не съм и подозирал че ще се стигне някога до там, че да започна да се замислям за семейство с това момиче.А преди да се случи това всичкото 4 години сам направил от най-тъпите до най-романтичните неща за нея че да и покажа моите чуства.
Но бях принуден преди няколко месеца да излезна извън страната за да мога да си повкарам живота в ред относно финансите.
От както съм извън България се чувам нон-стоп с нея и тя ми говори, така че все едно нищо не се е случило.
А преди да тръгна тя ми казваше: "много те обичам знаеш го, знаеш че сам винаги с теб, винаги ще те обичам и ти ще си човека който никога няма да забравя" което е вярно защото вярвайте ми за толкова време по сериозни отношения и толкова много време опознаване е познавам по добре от самата себе си.
Но тя за точно три месеца си намери друг и ми каза "с него когато съм не може да се сравни по нищо с теб, но го правя защото пробвах да си седя във вкъщи и само се измъчвам, реших да се пробвам така а ако е писано да сме заедно ще сме заедно"
Семействата са ни много задружни от както сам с нея всички който ни познават немогат да повярват на тази цялата ситуация. А тя ходи при друг и после когато се чуе с мене все едно аз съм единствен за нея .....
Постоянно се интересува от това как съм добре ли съм здрав ли съм от всичко.
Тя ми споделя за всичко което се случва около нея, но следователно без историята с другия.
Много ми е объркано в главата незнам какво да правя да прекратя всякакъв контакт с нея "ама аз самия от вътре немога да го направя това " постоянно тази тема ми е в главата. А на толкова далече не е много хубаво да се тормозя и с това.
Но разберете ме събуждам се и сърцето ми е свито на топка, лягам си пак същото.
Тя също неможе да прекрати връзка с мен ако аз не и звънна няколко дена тя ми звъни.
ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ МИ КАКВО ДА НАПРАВЯ

AwesomEBG
04-23-2016, 10:49
Тя не те е забравила и е с този човек само и само за да се пробва да те забрави.. Но виж ти я обичаш и ако спреш всякакав контакт с нея мислиш ли, че ще се чувстваш по-добре? Аз съм в подобна ситуация.. Разделих се с приятелката ми за която всичко съм правил! Ама честно! Адски много ми липсва в момента и не мога без нея, но трябва.. налага се. И аз пробвах да спра всякакав контакт с нея, но не става по-трудно ми е. Като си пишем, говорим пак ми е трудно... Не знам и аз, но виж времето оправя всичко! Лично аз, ако бях в твоя случай направо я заебавам, понеже щом си намери друг няма нужда от мен. Ще се чувствам някак си предаден. Но явно е до човек. Излизай с приятели, да в чужбина си, но все ще има някой! Гледай да не мислиш толкова за нея(Знам, че е почти невъзможно). И най-важното.. Ние сме тук да изказваме мнения, но СЛУШАЙ СЪРЦЕТО СИ!

nIkEnCeTy_bE
04-23-2016, 10:53
Каква любов, след като си заминал извън страната по някакви важни за теб причини, а тя не те подкрепя и си хваща друг? За каква любов говорим? Това са оправдания, затова, че е останала сама. Твоята грешка е, че не си провел разговора за това как ще се развият отношенията ви. Ако става въпрос за няколко месеца в чужбина, ако истински те е обичала, щеше да те чака. Мисля, че няма смисъл да продължавате вашите отношения. Няма да излезе нищо стойностно и истинско.

Грозния
04-23-2016, 11:45
ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ МИ КАКВО ДА НАПРАВЯНамери си друга и живейте заедно! Ако пак живеете разделени (без значение по какво причина), тя пак ще си намер друг! Успех :)!

MalePan7her
04-23-2016, 14:10
Ужас! Не искам да съм на твое място никога!

Накратко ще дам мнението си.

Това ------->

толкова много време опознаване е познавам по добре от самата себе си.

Се самоизключва взаимно с това ------->

Но тя за точно три месеца си намери друг и ми каза "с него когато съм не може да се сравни по нищо с теб

Явно не я познаваш, защото иначе щеше да си предвидил, че ще и изцапат путката.

След като е била с него, и после като говори с теб ставала щастлива, това е защото са и изцапали путката със сперма, това е нормално, все пак жените са едноклетъчни същества. Казвам нормално защото при тях е норма, не защото подкрепям това. Трябва това да ти е първата жена, че да не го знаеш. Има много МАЛКО жени, които имат морал толкова висок, че не биха оставили такива мисли дори. Но по-добре се откажи, няма да намериш.

Но както винаги аз и много други хора казват... Всяко зло за добро.
Оправи си живота и ще ти мине точно за 1-3 месеца гадното чувство. Спри да се подиграваш на себе си. Всеки живот е ценен и ти пропиляваш твоя с лайняна тоалетна хартия.

mincheto
04-23-2016, 15:25
Много ясно,ти си заминал да си уредиш живота и дори не си я поканил да дойде с теб,сега и тя прави същото,урежда си живота.А ти замислил ли се как тя се е чувствала,когато ти си заминал.Колкото и сурово да звучи няма да те чака цял живот я.

Starless
04-23-2016, 16:12
Донякъде я оправдавам - самотата е ужасно чувство. Ти кога смяташ да се върнеш? Тя не може ли да дойде при теб? Изобщо какъв е бил 'планът' когато ти си заминал?

MalePan7her
04-23-2016, 19:46
Трябвало е да се разделят, а не сега тоя да рони крокодилски сълзи във форума. Свършено.

SlowDownBaby
04-25-2016, 09:56
Много неща не са изяснени.Първо защо си заминал сам ? Заедно ли живеехте преди това ? В момента заедно ли сте или не ? На мен лично ми е доста объркана историята,но вариантите които аз виждам са два.Или ти си заминал без да й предложиш да дойде с теб,и тя сега си го връща,или си я помолил да дойде,не се е съгласила и сега чисто и просто се подиграва с теб.Ти си отишъл да се трудиш,за да може евентуално после живота ви да е по лесен,а тя с цялата си наглост ходи с вдига краката върху някой друг ,че и ти казва ! Такива жени за мен са курви.Без извинение !

Грозния
04-25-2016, 18:12
Много неща не са изяснени.Първо защо си заминал сам ? Заедно ли живеехте преди това ? В момента заедно ли сте или не ?Какво значение има, след като всичко е приключило вече :D ?

SlowDownBaby
04-26-2016, 08:25
Явно не е приключило..щом той се колебае какво да прави.Ако беше приключило,просто вече щеше да я е оставил :)

baby_baby
04-26-2016, 09:23
Прекрати всякакви отношения с нея омръзнал си и и не те харесва просто се примири с това ще си намериш друга по-добре от нея

Грозния
04-26-2016, 18:51
Явно не е приключило..щом той се колебае какво да прави.Ако беше приключило,просто вече щеше да я е оставил :)По всичко личи, че е приключило, само дето той не го е разбрал още :D!

GuardianAngel
05-02-2016, 20:02
Гледай сега...това една жена която не може да издържи без СЕКС и не знае какво иска,живее и се и не се обвързва.Радвай се, че си отишъл там и си разбрал що за стока е ... щото ако се беше оженил за нея след време тя щеше да си има любовници..не един а много...ти щеше да си само сигурноста за нея..гарантирам ти.Виждал съм твоя случай безброй пъти в живота и винаги завършва грозно..освободи се и продължи напред,такива жени не ти трябват.Успех !