PDA

View Full Version : Какво се случва ??..



karinaa
04-22-2016, 23:06
Здравейте на всички аз съм момиче на 18. Преди месец паднах и се наложи операция. Всичко мина наред проблема е само един и той е, че не мога да си свивам крака. Започнах да ходя на физиотерапия и сега е доста по - добре. Да но има и друго нещо. Случи се нещо странно, което не съм си и помисляла че може да стане. Влюбих се ужасно много в рехабилитатора. Не спирам да мисля за него. И той се държи много добре личи си че има интерес. По време на упражненията има момент в който сме по 1 час сами. Говорим си лични неща ( не свързани с операцията ми ), казва ми че имам красиви очи и т.н. с комплиментите. Днес ми иска номера - аз си го дадох и сега се надявам да ми звънне. Не си спомням да съм се чувствала толкова щастлива. Казва ми че ще направи всичко възможно за да се оправя, и че след това ще продължим да се виждаме. Не знам какво се случва. Аз ли съм хлътнала вече или и той наистина има някакъв интерес - не знам вече.? Дайте някакъв съвет. Благодаря предварително!

georgi12
04-23-2016, 05:03
Явно си влюбена . Не знам обаче дали и той е любен или просто цели да се "минете " веднъж. Може и да бъркам . Имай в предвид , че сърцето говори едно а разума- друго . Ако и двете ти говорят еднакво - значи всичко е ок.

divergent
04-23-2016, 09:11
Той интерес има, въпросът е какъв. Може наистина да иска "да се минете веднъж", но казва, че ще се виждате продължително време, защото за целта му кракът ти трябва да се оправи. :д Разбира се, може и наистина да те харесва, в което няма нищо лошо, след като и ти имаш симпатии. Нямате ли си фейсбуците, не си ли пишете? Колкото и да плюят общуването по интернет, конкретно фейса ако го използваш правилно, можеш да получиш много информация за човека. :)

MalePan7her
04-23-2016, 09:37
Ти така ли смяташ да получиш информация за мен, през Фейсчето?

divergent
04-23-2016, 09:45
Ти така ли смяташ да получиш информация за мен, през Фейсчето?

За теб информация не смятам да получавам. Иначе фейсбук ми е официалната база данни за пред хората, да.

MalePan7her
04-23-2016, 09:48
Добре, а каква ти е гаранцията, че няма да ти подам грешна информация само за да свърша в теб и след това да ти се смея? Спокойно дори да исках няма как да те наеба защото си локализирана в някакво село, май е град, и сме далеч.

divergent
04-23-2016, 09:59
Добре, а каква ти е гаранцията, че няма да ти подам грешна информация само за да свърша в теб и след това да ти се смея? Спокойно дори да исках няма как да те наеба защото си локализирана в някакво село, май е град, и сме далеч.

Имам гаранция, казах, че това е само официалната база данни.

MalePan7her
04-23-2016, 10:04
Каква е гаранцията ти?